Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

37-oji tema

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

atkreipiu dėmesį, kad sąrašas nėra baigtinis - jame tik "populiariausi" blogiukai, bet mažiau populiarūs - irgi ne ką prastesni.

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP ir Akropolis (ECO, Sophyto, Bentley Organics)
* "Holos", Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)
* "Essenza" Gaono g. 1 / Dominikonų g. 15

Mylimieji Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "BIOECO", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
* Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24"
* Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Biolinija"
*"Violey"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 rugsėjo 2009 - 14:32
Palominai 4u.gif uz pratesima.

QUOTE(Dovish @ 2009 09 28, 11:39)
Kūnui 4u.gif Veido nešveičiu ax.gif
Įdomūs pasiūlymai kūno šveitimui, bet net neįsivaizduoju kur ieškoti ingridientų... rolleyes.gif


dauguma internetiniu parduotuviu, is kuriu perku reikmenis ta tema smile.gif turi. jei domina, surasiu linkus.

turiu kelis receptus su cukrum/druska. gal kokiu ideju pasirinksi, paivairinsi procesa smile.gif ir cukrus pasirodys nebe taip atsibodes wink.gif

230g sugar
132g skysto naturalaus muilo
66g nerafinuoto sviestmedzio
66g nerafinuoto kakavos sviesto
66g kokoso aliejaus
20g augalinio glicerino


1 puodelis rudojo cukraus
1/4 puodelio abrikosu kauliuku aliejaus
1 valg saukstas medaus
20-25 lasu eterinio aliejaus

1/2 puodelio rudojo cukraus
1/2 puodelio neg juros druskos
1/4 aliejaus (pvz kokosu, makadamijos, jojobos ar kt)
1 valg saukstas sviestmedzio
1 valg saukstas medaus
1 arb saukstelis vit E


tik manau, kad aliejus laikant indelyje atsiskirs nuo muilo, tai kiekv karta pries naudojima teks issimaisyt.

Atsakyti
Laba, noriu paklaust tu merginu, kurios paskutini karta Druide uzsisakinejo. Ar jau reikejo pervest pinigus? Kazkaip jokiu nuorodu negavau, o atrodo taip viskas jau seniai buvo?
Atsakyti
Gal kam pasirodys naudinga info: KN darbuotojos labai gyrė citrinų EA kaip priemonę naikinant karpas, labiau tinka nedistiliuotas, nes stipresnio poveikio. Kaip supratau tepti tiesiai ant karputės neskiestą 4u.gif

Palominai už naują temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 28 rugsėjo 2009 - 14:47
QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 14:10)
O kurioj saly gaminama Suki kosmetika??? ir kur perkate??


JAV, iš jų puslapio www.sukipure.com per tarpininkes, dar yra lovelula.com smile.gif Taipogi Summer ebay atrado, bet kiek žiūrėjau, tai nedidelis ebay pasirinkimas šitos firmos sad.gif

QUOTE(zilvine @ 2009 09 28, 14:30)
Laba, noriu paklaust tu merginu, kurios paskutini karta Druide uzsisakinejo. Ar jau reikejo pervest pinigus? Kazkaip jokiu nuorodu negavau, o atrodo taip viskas jau seniai buvo?


specialiai žiūrėjau, buvo užsakymai daryti rugsėjo viduryje, tai apie senumą dar net kalbos negali būti biggrin.gif Plius, viską juk gabens iš Kanados į JAV. Pirmą kartą iš ten daryti užsakymai ir tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad ir pati rudaplauke neturi patirties su šita parduotuve ir negali pasakyti, ar spėriai jie užsakymus supakuoja ar yra iš tų, kur linkę marinuoti wink.gif

aš irgi rekvizitų apmokėjimui dar negavau, taip kad kantriai laukiam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 28, 13:55)
merginos gal esate bandziusios sante verde produkcija? gundausi aloe paakiu kremuku.... ax.gif


Šiuo metu baigiu gerti Santaverde organizmą valančios arbatos pakelį, labai skani ji man smile.gif O šiaip dar naudoju rankų kremą, kaip tik irgi į pabaigą eina ir nežinau, kokį pirkti kitą ax.gif Pirmas įspūdis - labai riebus, sunkiai susigeria, neaišku ar gerai drėkina. Bet po poros savaičių labai pripratau prie jo ir tikrai esu patenkinta thumbup.gif Ypač patraukti paprasta sudėtis (iš aliejų įeina tik sviestmedis, kakava ir kokosai), be milijono lengvų aliejukų (sojos neretai vienos iš pirmų eina sudėtyse, migdolai ir pan.), kurių paprastai gausu kitų firmų rankų kremuose (mėgstu stipriai drėkinančius), dėl ko patarieji pigesni būna ir ne tokie skalsūs bei ne taip gerai drėkinantys. Vienu metu tikrai susidomėjusi buvau šita firma ir manau dar bandysiu ne vieną produktą iš jų (kolkas labiausiai domina alijošiaus gelio pagrindo tonikas) 4u.gif Patinka man šio gamintojo produktų pateikimas, viskas labai steriliai atrodo, sudėtyse vien kokybiškos, gerai drėkinančios medžiagos, nieko nereikalingo, kaip susidariau įspūdį. Be to, labai patiko ir aptarnavimas, mat jų oficialioje svetainėje užsiprašiau katalogo, tai po poros savaičių atsiuntė į namus tokią dailią ploną knygutę biggrin.gif

QUOTE(Chippie @ 2009 09 28, 15:10)
O kurioj saly gaminama Suki kosmetika??? ir kur perkate??


Ebay šaudausi po vieną prekę ax.gif Neatradau ir aš, kur pigiau pas vieną žmogų/parduotuvę gauti galima ax.gif
Atsakyti
Ar kas girdėjot/bandėt KORRES firmos gaminius?
rodos save pristato kaip natūralius g.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 09 28, 15:30)
rodos save pristato kaip natūralius g.gif


nemanau, kad natūrali. Nebent parodytų sertifikatą biggrin.gif Įmesk čia kokios nors priemonės sudėtį ir iškart paaiškės, ar nepervertina savęs wink.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli 4u.gif Prisipazisniu, tikrai patyngejau perskaityti visas 37temas biggrin.gif gal galit patarti sampuna ir kondicionieriu dazytiems plaukams? tai butu mano pirmi ekologiski produktai 4u.gif Nutariau nebekankint savo plauku.. siandien atradau jusu temele ir tikrinau savo prieziuros priemoniu sudeti.. net atsokau pamacius, kokios jos siaubingos..
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 28, 16:23)
gal galit patarti sampuna ir kondicionieriu dazytiems plaukams?


pati nedažau, bet mano mamai labiausia patinka Faith in Nature šokoladinis šampūnas ir šokoladinis kondicinierius, net ir pataupydavo juos, kad ilgiau turėtų, nes efektas - švelnūs, minkšti, blizgantys, paklusnūs plaukai smile.gif Bet iš tikrųjų, tai bene sunkiausiai patariami produktai, nes tiek skirtingų nuomonių ir reakcijų apie kiekvieną šampūną... Jei pasiryžai, teks rizikuoti ir bandyti 4u.gif

gal dažančios plaukus savo variantus parašys wink.gif
Atsakyti
Palomina, aciu uz nauja temele mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Tess @ 2009 09 27, 23:02)
o kuo naturalistes valo makijaza?

As valausi su ECO prausimosi pieneliu 3 in 1. Jis neputoja, bet gerai nuprausia visa veida smile.gif




Nepamirskit papildyti Blog'o tongue.gif va dabar mane, pvz., labai domina duskes... Turejau Weledos su saltalankais, labai patiko, bet kad brangoka unsure.gif dabar galvoju apie Sante duskes. ka manote, kas naudojote? o gal dar yra kokiu geru uz nedidele kaina? smile.gif smile.gif jei nesunku parasykit atsiliepimus i bloga, pravers visoms gi... blush2.gif

http://naturkosmetika.blogas.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 28 rugsėjo 2009 - 17:32
QUOTE(bryyla @ 2009 09 28, 18:31)
... va dabar mane, pvz., labai domina duskes... Turejau Weledos su saltalankais, labai patiko, bet kad brangoka  unsure.gif dabar galvoju apie Sante duskes. ka manote, kas naudojote?  o gal dar yra kokiu geru uz nedidele kaina? smile.gif  smile.gif

as tai siuo metu duso zeles iskeiciau i muilus smile.gif dabar einamiausias Feniqia muilas, tas kuris tinka ir veidui, ir kunui, ir intym. higienai.. thumbup.gif kainavo apie 20 lt (kai nuolaidos buvo), o naudojasi labai taupiai..
man dabar jis atstoja ir duso zele, ir veido prausikli biggrin.gif
Atsakyti