Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Dičkis miega savo lovytėje atsirame kambaryje nuo 3 mėn. Nuo 3 metų persikraustė jau iš vaikiškos lovytės į normalią lovą.
Atsakyti
mums 3m miega savo lovytej bet tam paciam kambaryje.jo kambarys tik zaidimui biggrin.gif
Atsakyti
Maniskiui 3 metukai. Jis miega mano kambrayje, savo loveleje, bet ji priglausta prie mano lovos. Manau, kad i kita kambari ji perkelti per anksti. Nakti daznai prabunda ir manes iesko doh.gif
Atsakyti
Nuo apt gimimo dukryte miega atskiroje lovoje. po metu perkraustem i jos kabari, kur ir karaliauja. zinoma is pradziu buvo kiek man sunkoka, nes budavo naktu kad turedavau begti pas maziuke savo, bet dabar jei ko nori pasisaukial nors jau ir visa panele smile.gif bet manau akd vaikai turi tureti savo kampeli jei tik yra galimybes wink.gif
Atsakyti
nuo 3m atskiras kambarys ir normali lova, buvo bandymas vaikiska lovyte kisti,bet nepatiko ji, taip ne karto ir nemiegojo joje:)
Atsakyti
Miega atskiroje lovoje, bet musu kambaryje. Dukrai 2,5 m. Nezinau, kaip reiks perkelt i kita kambari, manau pavelavom us siuo reikalu g.gif
Atsakyti
ne, mes darem paprastai,pas mus uzmigdavo,pernesdavom i jo kambari, poto su laiku jau pats ten nueidavo miegoti
Atsakyti
Nuo pirmu dienu thumbup.gif O vat i atskira kambari niekaip nepavyksta doh.gif
Atsakyti
na o mes kazkaip visaip darom nors kambari turi atsika nuo pat gimimo bet buna kad pas mus uzmiega tada pernesam, o buna jei tetuko nera tai miegam kartu, buna ir taip kad miegam kartu ir mazylio kambari, vienas miegojo gal kelis kartus, nepavyksta mums atsikratyti to iprocio vistiek nakti tenka perbegti i kambari ir atsigulti salia kur bemiegotu ax.gif
Atsakyti
kazkur nuo 2,6 metuku jau mano mergina miega atskirai, kai tik irengem jei kambariuka, iskart ten ir miegoti pradejo, aisku is pradziu budavo ir naktimis atbegdavo pas mus ir as nakti nueidavau pas ja nes verkti pradedavo, bet jau apsiprato ir miega jau ramiai ir saldziai savo kambariuke bigsmile.gif
Atsakyti
as pergyvenau kaip cia isgrudus i atskira kambari savo vyruka miegoti,nes ne uz kalnu jau ir kitas vaikutis gims,tai viena diena visus jo zaisliukus sunesiau i kita kambariuka,televizoriuka itaisem kad galetu filmukus ziuret,ir ka uzmigo pirma nakti ir ismiegojo iki pat ryto,kad net ryte vos pakeliau i mokykla,taip skaniai sau miegojo.ir pabudes paklause,ar as cia miegojau,sakau jo.juk tu jau didelis ir jau kokios dvi savaiteles miega jis ten taip saldziai kad net nebandyk pakelt.o kai paklausiau ar nori gristi pas mus,tai pasake kad ne,dabar broliukas sako miegos cia. thumbup.gif
Atsakyti
didzioji miega nuo 1m8men jau atskirai,maziukas savo lovyteje 4u.gif
Atsakyti