Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Mes irgi turime tokia bedele, miegame visi kartu doh.gif
Atsakyti
Svogunele , mano dukra dazniausiai geriausiu atveju tai papraso ar galiu nupirkti ta ar ana smile.gif , bet dazniausiai prasosi piktuoji ,verkimu ar paimdama daiktus ir dedama tiesiai i pirkiniu vezima doh.gif .. jauciuosi ne kaip parduotuvese wub.gif bet stengiuosi kad ji savo oziukais nepasiektu ir neperku tada ko prasosi.
Atsakyti
ir mes kankinames. mum tiesa dabar 2 ir 8 menesiai bet jau sianakt buvo pazanga atejo pas mus vidury nakties po 5 min grizo pas save (pas mus lovos pristumtos). o veliau atsikeles biski paverke bet susitariau daviau ranka ir taip miegojos susikabine per grotele. ziuresim kas bus toliau
Atsakyti
iki 3 metuku,miegojo tik su mumis,ir tik per viduriuka doh.gif ,bet laimei persikeleme i didesni buta,ir jai yra atskiras kambarys,tai tapacia diena,pradejo miegoti atskirai,ir ji pati labai patenkinta kad turi savo atskira lova 4u.gif o ir nuo pamperio dar neseniai atpratom,saunuole mano mergyte wub.gif
Atsakyti
Mūsų mergytė miegojo viena nuo kokiu 3 mėn., bet sirgom pūline angina, tai dėl šventos ramybės, aš miegodavau su ja kartu. To pasekmė, iki db miegame kartu verysad.gif nupirkom ir lovą jai naują, bet nepadeda doh.gif
Atsakyti
Dukrai 3m ir 5 men. Miegame viename kambaryje, atskirose lovose.
Kol kas jos kambarys tera tik zaidimu kambarys. Vasara laukia remontas - nutarem - remontuosime visi - gal kuo daugiau "prisides" prie remonto darbu ir baldu issirinkimo - tuo labiau nores jame buti.
Siaip tai buvo salygos vaikuti kitame kambaryje migdyti ir nuo metuku, taciau nenorejau, nes:
- sildomes nama kieto kuro katilu. Sildymo sezonu paryciais kambaryje temperatura atvesta. Mergyte nakti nusikloja, nenoriu vaikscioti kad ir viena karta per nakti i jos kambari patikrinti - man taip ramiau.
- man visai smagu nakti prabudus pasiziureti i savo mieganti angeliuka - taip silta ant dusios palieka, nors suprantu, kad jau nebeilgai taip bus.................
Atsakyti
Maniškis jau miegojo kurį laiką atskiroje lovoje, bet pradėjome remontą ir susikraustėm į vieną lovą visi miegoti, tai nuo to laiko dabar miega į mane įsikibės... nežinau kas čia pasidarė, jau 4 metai suėjo, o dar labiau į mamos sijoną įsikibo... Baigsim remontą - bandydim naują lovą pirkt... gal padės.. ax.gif
Atsakyti
Mano sūnus kai gimė, tai net tam vežimaityje nemiegojo. Liepė guldyti seselės prie savęs, tipo mamos šiluma ir t.t. Namie miegojo tik per viduriuką. Kai jam buvo puse metų, lovytę užnešiau į palėpę, nes tik dulkes rinko... Dabar jam 7 metai, tai didžiausia dovana (pvz. nežviegti pas dantistę), gaus lipdukų (paskutinė mada) ir galės su manim miegoti. Tėtis miega jo lovoje.
Gimus dukrai, jaučiau kažkokią paranoją. Ji ligoninėje miegojo tik vežimėly, o namie per pietų miegą yra "nulūžus" mūsų lovoje, tai jau nejudinau. Kažkada pavadinau save žiauria motina, kad šalia dukros nakčiai nepasiguldau. Tai kai vyras dirbo naktį, atsigulėm abi... doh.gif
Tai ji pradėjo žaisti, landžioti po kaldra. Tuom mano geraširdystė ir pasibaigė... smile.gif
Pasakysiu viena: kai vaikai miega savo lovytėse, tiesiog mes - mamos - labiau pailsime. Ane? thumbup.gif
Atsakyti
maniske 3 metuku visada miegojo ir miega savo lovytej 4u.gif
Atsakyti
Linkiu visoms atpratinti,dabar jau nebeisivaiduoju,jei reiketu dar po siolei dalintis viena lova doh.gif jau buna ryte atbega atsigula,tai vos isispraudziam tryse doh.gif
Atsakyti
Nuo pat gimimo atskirai, tik kad tame pačiame kambaryje, nes neturim kitokių galimybių ax.gif
Atsakyti
Ir mes panašiai kaip dauguma... Dukrelė nuo gimimo miega savo lovytėje, bet tam pačiam kambary. Iš dalies gerai, nes naktim dažnai nusikloja ir naktim būna rėkimų, jai dabar 3m.3mėn. Greitu metu planuojam atsiskirt smile.gif
Atsakyti