Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Musu mazoji vakare atsigula kartu,paskaitom pasaka,ar siaip pasikalbam ir tada keliauja i savo lova.
Atsakyti
4m panelė miega savo lovytėje, bet ji tik per 1metrą nuo mūsų lovos, o 2m berniukas "telpa" ir pas mus, lova visgi nesiaurutė ax.gif O panelė iš lovos pati išsikraustė 3m. tiesiog pareiškė, jog ji jau didelė ir nori savo lovytės. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(penelopė @ 2010 04 23, 23:16)
Musu mazoji vakare atsigula kartu,paskaitom pasaka,ar siaip pasikalbam ir tada keliauja i savo lova.


Ir maniske taip daro biggrin.gif
QUOTE(kipshe @ 2010 04 26, 21:03)
O panelė iš lovos pati išsikraustė 3m. tiesiog pareiškė, jog ji jau didelė ir nori savo lovytės.  bigsmile.gif

Mano pana irgi iki dveju su mumis miegodavo o paskui atejo laikas ir persikele i savo lovyte pati. lotuliukas.gif
Atsakyti
Dičkė(4m) miega savo lovoj. Tačiau buvo apie 2 metus besitęsiantis periodas, kai užmigdavo savo lovytėj, o naktį atsikraustydavo pas mus. Kaip tik nekovojom doh.gif . Tačiau atėjo laikas, kai pati pradėjo miegot visą naktį savo lovytėj. Mažių irgi pratinu miegot savo lovytėj
Atsakyti
musiske is pradziu miegodavo savo lovoje iki kokiu 2,5 metu,paskui tetis prigazdino kad yra babauziu blink.gif nuo to laiko nebemiega viena doh.gif nezinau kaip bis toliau,bet dabar uzmigdama visada praso mano rankos,kol neapsikabini tol nemiega verysad.gif
Atsakyti
Mano mergužėlė į kitą kambariuką išėjo būdama 3,7 m., be problemų...
Atsakyti
didske iki 3m gulejo savo lovytej su mumis kambaryje, o veliau iskraustem i kita kambari. buvo visko, ir naktimis vaiksciojo ir priekaistavo kad mes dviese (o dabar 3) o ji viena kambary.... bet nieko....
mazoji manau nuo 2m keliaus pas sese i kambari thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis miega savo lovoje, bet pas mus kambaryje, nes kol kas neturi savo kambario, bet tikiuosi kai tik jis atsiras, išsikels be didesnių problemėlių, o sesė mažoji iš paskos... rolleyes.gif
Atsakyti
paskaiciau ,kad tikrai nemazai vaikeliu nuo 3 metuku miega atskirai nuo teveliu thumbup.gif gaila kad as niekaip neikalbinu savo mazyles miegoti savo kambaryje unsure.gif .. siaip labai noreciau kad greiciau sitai ivyktu smile.gif neramiai miega dukryte mano,apmusa apspardo per miegus biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Mamytes turim problemyte dukryte kuriai 5metukai miega musu kambaryje,bet dar ir prasosi i musu doh.gif lova,nors jos lovyte pristumta prie musu schmoll.gif norime irengti jai kambari kuriame ji miegotu g.gif siuo metu turi tik zaidimu kambari.kaip palaipsniui pripratinti?nes nuo rugsejo prades eiti i paruosiamaja klase,nes niekada nelanke darzelio.Tik uzimta bureliais tongue.gif Bijau,kad dar jai patemsim blush2.gif jai bus daugiau streso darzelis,naujas kambarys
Atsakyti
QUOTE(rasa ir klaudija @ 2010 05 06, 20:53)
Mamytes turim problemyte dukryte kuriai 5metukai miega musu kambaryje,bet dar ir prasosi i musu doh.gif lova,nors jos lovyte pristumta prie musu schmoll.gif  norime irengti jai kambari kuriame ji miegotu g.gif  siuo metu turi tik zaidimu kambari.kaip palaipsniui pripratinti?nes nuo rugsejo prades eiti i paruosiamaja klase,nes niekada nelanke darzelio.Tik uzimta bureliais tongue.gif Bijau,kad dar jai patemsim blush2.gif  jai bus daugiau streso darzelis,naujas kambarys

kai tures savo kambari vakarais ja ten palydek pasek pasaka thumbup.gif paglostyk galvyte svelniai svelniai pabuciuok ir iseik drinks_cheers.gif na bent jau man pavyko nors kariavau sitaip visa men doh.gif bet pavyko.tik problema yra kad tetukas isvazineja tai kai jis isvaziuoja abi paneles mano parsikrausto pas mane ....nes mamytei gi baisu vienai miegoti 4u.gif jos taip nusprende abi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes (ir tevliai)! smile.gif

Nepykit uz spam'inima, bet rasau darba ir turiu tokia mini apklausele apie tai kaip vaikai bando jus ikalbeti jiems ka nors nupirkti.
Labai dekinga uz kiekvieno is jusu atsakyma (pildyti jei turite 3-16 metu vaika)!

http://www.manoapkla...ausa/220446815/
Atsakyti