Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Maniškis anksčiau miegojo savo lovikėj, bet mūsų kambayje, o dabar po ligoninių su mumis vienoj lovoj... Biškutis žingnelis atgal gavosi, bet tikiuosi greit vėl eis jau į savo lovytę miegoti..
Atsakyti
mano mergina irgi megsta naktimis pavaiksioti bet ne kas nakt bet megsta o pradejau viena pratinti nuo triju metuku pridedavau i lova jos megstamu zaislu ir sakydavau kad reikia juos uzmigdyti kol juos migdydavo tai ir pati uzmigdavo smile.gif
Atsakyti
dabar jau atskirai miega,o iki 4metu negalejau iskrapstyt is savo lovos verysad.gif
Atsakyti
Mno mazoji jau nuo kokiu 2 m. miega vaiku kambary......
Atsakyti
maniskiai miega atskiram kambary, atidarau ju kambario duris nakciai, kad girdeciau, jei kuris imtu verkslenti per miegus. bet atskira erdve vaikams reikalinga.
Atsakyti
Sveikutes:) Esu naujoke. smile.gif Tad ir noreciau pasidalyti savo patirtimi apie atskira miega. Mano mazoji iki 3,5 metu miegojo savo loveleje, bet tame paciame kambaryje. Viena diena nusprendeme, jog laikas persikelti ir jai i savo kambari miegoti. Nelabai jai norejosi, bet pasitelkem su vyru savo fantazija - nupirkom jai lova ryskiu spalvu, ant sienu nupiesem pasaku personazus. Kambarys tapo labai jau spalvingas, tad jai tapo nelabai jau idomu miegoti musu miegamajam. Pradzioje naktimis ateidavo pas mus, bet tai tesesi neilgai. Na o dabar jau ir primirsom.... 4u.gif
Atsakyti
[quote=miix,2009 10 07, 15:37]
Abu vaikai turi savo loveles ir jose miega. 4u.gif Esu uz tai, kad kiekvienas turi tureti savo lova ir joje miegoti smile.gif Niekada neleidau vaikams ropstis i musu su vyru patalus. Na nebent kartu sekmadienio ryta filmukus joje paziurime biggrin.gif

Tai kodel pati su vyru miegate?
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korni*: 04 lapkričio 2009 - 11:53
Mes kolkas kartu miegame ax.gif , nes vyras dar tik isdaze vaikiuko kambari rolleyes.gif
Atsakyti
Mes kaip tik isgyvenam ta laikotarpi, kai vaikutis pripranta vienas miegot 4u.gif Iki siol miegojo dazniausiai su manim.
Nupirkom lova mazajam ir tikejomes kad tai bus didelis stimulas jam miegot atskirai. Nieko panasaus lotuliukas.gif Pirma nakti 3 kart kelesi doh.gif
Tad antra vakara pasitelkiau fantazija ir jau savaite kaip miegam ramiai per naktis thumbup.gif Ar girdejot apie tokia Sapniuku feja? g.gif Man suveike toks triukas, ir gan sekmingai. Sunus net atsikeles atsigerti vandens neeina musu zadinti, o gulasi pats vienas ir miega toliau thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau 4 nakti miegam savo kambary, ir atrodo nera taip baisu (cia as pati labai bijojau, kad nepripras, nemiegos, verks ir t.t.). Tik vakarais atsigulam kartu dukrytes kambary, paseku as jai pasaka, tada ji man, pasakau, kad einu praustis ir vel ateisiu (negrazu meluoti...), ir kol as prausiuosi, ji viena uzmiega. Bet man kazko liudna palikti kitam kambary miegoti toki maza zmoguti. Nesuprantu kaip kiti vaikuciai miega kitam kambary vos ne nuo gimimo. Man paciai taip gera budavo salia jos miegoti.. O ir vaikui gal kazkoks saugumo jausmas yra, ne tai kad vienas savo kambary. Bet is tikruju dabar ir as pati geriau issimiegu, nes maniske linkusi pasispardyti naktim
Papildyta:
QUOTE(AnaJuliana @ 2009 11 16, 15:10)
Mes kaip tik isgyvenam ta laikotarpi, kai vaikutis pripranta vienas miegot 4u.gif Iki siol miegojo dazniausiai su manim.
Nupirkom lova mazajam ir tikejomes kad tai bus didelis stimulas jam miegot atskirai. Nieko panasaus lotuliukas.gif Pirma nakti 3 kart kelesi doh.gif
Tad antra vakara pasitelkiau fantazija ir jau savaite kaip miegam ramiai per naktis thumbup.gif Ar girdejot apie tokia Sapniuku feja? g.gif Man  suveike toks triukas, ir gan sekmingai. Sunus net atsikeles atsigerti vandens neeina musu zadinti, o gulasi pats vienas ir miega toliau thumbup.gif


koks cia triukas? Gal ir man kada prireiks, isduokit paslapti smile.gif
Atsakyti
miega dukrytės vienoje lovoje kartu, tik po atskiromis patalynėmis, tam nėra sąlygų,visi miegam viename kambaryje, o ir vietos neper daugiausia
Atsakyti
diena pietu miego miega savo lovoje, o nakti - kartu - mums taip labai patinka thumbup.gif
Atsakyti