Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Mano panelytė, tai mėgsta migruoti, užmiega savo lovoje, bet naktį atkeliauja pas mus, ir dar savo chebryte paisiima lėlę, kiškutį ir rankinuką lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tenka miegot didelioj kompanijoj tada lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano abi dukrelės nuo gimimo miega savo lovytėse, o nuo metuku ir atskiram kambary. Kartais tik kai naktį nubunda vyresnioji ateina pas mus, o būna kad ir visi keturi miegam vienoje lovoje, šiaip kartais galima gi ir taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Tik savo lovyteje ir taip nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
sunelis nuo gimimo miegojo savo lovyteje. dukryte nuo 3men. savo lovyteje atskirame kambaryje (nakti ateidavau tik pamaitinti fotelyje), o iki 3men. miegojau kartu: tiek privargusi su suneliu tvirtai nusprendziau nekankinti nei saves nei vaiko wub.gif iki 3men. sunkiausias laikotarpis, be to daznai zadintu suneli, tai vyrai miegojo savo kambary, o mergaites savo kambary biggrin.gif
Atsakyti
Maniškiui 6,5 metų, bet jis miega tai su tėčiu tai su manimi, tūrėjom gerus norus ir įrengėme jam kambarį 2 kambarių bute , dievagojosi, kad miegos vienas , bet iki šiol miega tai su vienu tai su kitu, o ir tėvų šeimyninę lovą "išskyrė" , kalti patys, kad nuo mažų dienų pripratinom... bigsmile.gif
dar nežinau , kaip šitą reikalą sutvarkyti.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytei tuoj 4 metukai...., bet jis dar miega su mumis blush2.gif
Patys pripratinom..., nors prieš metus buvo išsikrausčius į vaikų kambari miegoti savo lovytėje ax.gif , bet reikėjo lakstyti naktimis, nes šaukdavosi mamos...tada tėvelis pasišaukė atgal pas mus rolleyes.gif , tai ir pasiliko iki šiol....
Atsakyti
Abu vaikai nuo gimimo miega savose lovose. Šalia psiguldydavau tik kai sirgdavo ar būdavo labai neramūs. Vyresnėlis vaikišką lovytę paliko ir ėmė miegoti didelėje, kai gimė brolis. Tuomet jam buvo 3 m. 2 mėn. Mažasis su vaikiška lovyte atsisveikino būdamas 1 m. 10 mėn. Nuo to laiko mano vaikai miega askirame kambaryje dviaukštėje lovoje. Mažasis apačioje, didysis viršuje.
Atsakyti
mūsiškė tik kurį laiką (kai dar visai kūdikėlis buvo) miegojo su mumis kartu, bet vėliau tik savo lovytėje, o nuo dviejų su puse atskiram kambarį...bet būna būna kartais kad užsimano su mumis "pagulėti" (ypač kai serga), tai nevarom lauk, reti tokie "vizitai", nieko blogo nematau...
Atsakyti
Turbut kiekvienas vaikas turi savo "miegojimo tevu lovoje" laika. Manajam kol suejo trys metai, jo asmeninis kambarys buvo skirtas tik zaislus sandeliuoti, o tevu lova- miegojimui biggrin.gif Nuo triju metu persikrauste i savo lova ir i kambari, bet vis laikas nuo laiko kokiam menesiui "apsistodavo" manojoje lovoje, tai po ligos, tai teciui palikus mus... O nuo penkiu metu miega tik savo lovoje ir jauciasi "labai vaznas" biggrin.gif Bet pries miega as paguliu su juo, pasaka paskaitau, ar nugaryte pakasau, pamasazuoju, kartais papraso, kad paguleciau, kol uzmigs(daznai taip ir puse nakties ismiegu tongue.gif ) As toleruoju ir jo apsilankymus mano lovoje, juk taip smagu mama apsikabinus miegoti. Ar ne taip? mirksiukas.gif As pati atsimenu savo miegojima tevu lovoje, budavo taip gera...ech
Atsakyti
atskiroj lovoj pradejo miegot nuo 4m kazkur tik,o savo kambaryje miega nuo 5m,kai tik persikraustem i 2k buta.iskart nuejo i savo kambari miegot be jokiu problemu.
Atsakyti
Dukra miega savo lovoj, o vėliau savo didesnėj lovoj. Aišku per išeiginės ateina į mūsų lovą iš ryto pagulėt, mūsų pažadint, o kai sirgo, tai kelis kartus miegojo su manim, vyras jos lovoj.
Atsakyti
Mūsų didysis 5metų miegojo savo kambaryje vienas,bet kai atsirado broliukas vėl pradėjo miegoti su tėčiu blink.gif
Atsakyti