Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Dukrytė miega tam pačiam kambary, tik savo lovytėj, bet jau ruošiasi miegot savo kambary smile.gif
Atsakyti
Mano mergytei tuoj 3, pries menesi pradejo miegot savo kambary. Noriai pati persikrauste i savo kambari, labai patinka miegoti savo naujoj didelej lovytej thumbup.gif Pries uzsakant baldelius rodziau kokie jie bus, patalyne naujai lovytei rinkomes kartu smile.gif Iki to laiko miegojo musu kambary, bet visada savo lovyteje smile.gif
Atsakyti
Sunus visada miegojo tik savo lovytej, o nuo pusantru metuku perkraustem i atskira kambary, problemu jokiu nebuvo bet iki siol rytais ateina i musu lova bent pasedet ax.gif mazasis taip pat nuo gimimo miega musu kambary bet savo lovelej.
Atsakyti
Miegam visi 4 tongue.gif mazajam nakti dar MP reik,didesnysis bijo monstro kur po.lova gyvena biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 08 22, 01:16)
didesnysis bijo monstro kur po.lova gyvena  biggrin.gif

Mums sia problema isprende sis dalykas : http://www.amazon.co...y/dp/B001F1759C lotuliukas.gif
Papildyta:
Kadangi maniskes nakti vartosi labai daug, krebzda ir t.t., neissimiegociau niekaip, jei pas mus kambary abi jos miegotu... Maze ne taip ir seniai issikrauste i seses kambari, be jokiu pykciu ar nenoro- gi nauja barbiska lova su visokiais "pribumbasais", pati issirinko biggrin.gif
Atsakyti
mes visi miegam tam paciam kambary,nnors vaiku kambarys jau pora metu irengtas, miega savo lovelese bet paryciui sulypa visi ir toliau miegam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Flavia @ 2009 09 28, 10:56)
Mano bernužėliui už gero mėnesiuko bus 3 metukai, vis dar miegame tame pačiame kambaryje, tik jis savo lovytėje, bet ji pristumpta prie  mūsų lovos  ax.gif  smile.gif  šiaip manau jau reiktų pratinti po truputį miegoti atskirai jį  4u.gif  rolleyes.gif


Pas mus situacija lygiai tokia pati drinks_cheers.gif bet aš laikausi nuomonės, kad jei vaikas labai nenorės ir jam bus sunku aš jo ir neversiu. man pačiai smagu kai jis šalia ir aš ramiau miegu blush2.gif
Atsakyti
Abu vaikai nuo gimimo miegojo savo lovelese,nuo 1 metuku isejo i savo kambarius,kiekvienas miega savam kambaryje
Atsakyti
QUOTE(Deimone @ 2013 08 29, 10:23)
Abu vaikai nuo gimimo miegojo savo lovelese,nuo 1 metuku isejo i savo kambarius,kiekvienas miega savam kambaryje

nuosirdziai pavydziu kas miega savo kambariuose, as tikiuosi, kad betn 6m iseis blush2.gif
Atsakyti
kadangi neturime galimybiu iskraustyti i kita kambari tai visi miegame viename kambaryje, dukrytes turi savo atskiras lovytes, taciau nakti vistiek ateina pas mus rolleyes.gif
Atsakyti
taip, nuo 3m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 11 10, 00:15)
kadangi neturime galimybiu iskraustyti i kita kambari tai visi miegame viename kambaryje, dukrytes turi savo atskiras lovytes, taciau nakti vistiek ateina pas mus rolleyes.gif


mano zuikiui jau beveik 4 ir iki siol tik su mama nori miegoti,kai uzmiega paguldai i savo lovyte bet nakti vistiek pabunta ir bega pas mama biggrin.gif
Atsakyti