Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Mes pakolkas dar kartu, mums tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2012 06 25, 22:42)
Miega tik savo lovoje. Taip įpratės nuo pat mažens.



thumbup.gif
Atsakyti
Iki 1,5 metu, sunus miegojo savo lovytej, bet mano miegamajam, o poto iskraustem i atskira biggrin.gif dabar jam 3 metai, miega savo kambaryje, bet labai daznai nakti arba paryciais atbega pas mane i lova unsure.gif net nezinau, kaip nuo to atpratinti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feja.Niekadeja: 05 liepos 2012 - 13:25
nuo gimimo tik savo lovytej...
labai retom isimtim pasiimam, kai issigasta naktim ir nenusiramina...dar kai serga, nes bijau,kad kosejant nevemtu...tfu tfu tfu retai taip buna...
Atsakyti
QUOTE(Feja.Niekadeja @ 2012 07 05, 13:24)
Iki 1,5 metu, sunus miegojo savo lovytej, bet mano miegamajam, o poto iskraustem i atskira  biggrin.gif  dabar jam 3 metai, miega savo kambaryje, bet labai daznai nakti arba paryciais atbega pas mane i lova  unsure.gif  net nezinau, kaip nuo to atpratinti...  g.gif

Pabandyk tu su juo grizti i jo lova, siek tiek pagulek ,o kai uzmigs palik ji miegoti ir grizk i savaja . Po kurio laiko turetu suprasti,kad neverta eiti pas mama , vistiek reiks grizti i savo guoli mirksiukas.gif Tik apsisarvuok kantrybe,vaiku auklejimas labai sudetingas darbas 4u.gif

P.S. as pati tai Dievinu kai maniske pas mane paryciais atsliukina wub.gif
Atsakyti
nematau problemos, jei i tevu lova ateina wub.gif

maniskis ilgai miegojo kartu, dabar trys su trupuciu, mielai persikrauste i savo lova, tiesiog prievarta nevertem ir nevarem nuo saves, tai be jokiu stresu pradejo miegot savo lovoje, kai atejo tam laikas.
Atsakyti
Aš taip pat nematau nieko blogo jei vaikas miega su tėvais ar su vienu kuriuom iš jų.

Mano jaunėlis iki 4 metukų su manim miegojo ir nors tu ką, o tėvelį vydavo ir tik rytais atbėgdavo pas jį į lovą. O neseniai kažkaip tiesiog kambaryje pastačiau dar vieną lovą ir juokais žaisdami kvailiojome kas ant kurios miegos, ir pasirinko tą naują lovą vaikinas ir be jokių problemų pradėjo vienas miegoti. Aišku, keletą naktų atkeliaudavo pas mane pasiguosti, kad jam be manęs šalta verysad.gif ir rytais taip pat atėjęs apsikabindavo, sakydamas kad kai manęs nėra šalia jam šalta. Naktį palaukdavau kol užmigdavo prie manęs ir pereidavau i kitą lovą.
Taip gal apie savaitę pakeliavom ir nustojo mirksiukas.gif Taigi viskam be jokių stresų ateina savo laikas thumbup.gif
Atsakyti
Maniskei kai buvo ~3m suremontavom kita kambari ir pasakem kad cia bus jos kambarelis. Eidavo ten pazaisti. Dar mazdaug po pusmecio nupirkome didele lova, tai kai ja sumontavom, tuojau pat pati pareiske, kad ji cia miegos smile.gif Taip ir issikrauste is musu kambario be jokio spaudimo thumbup.gif
Atsakyti
Kol kas vis dar kartu rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo pradžių miegojo atskirai ir niekada nebuvo dėl to bėdų.
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 07 05, 19:46)
Pabandyk tu su juo grizti i jo lova, siek tiek pagulek ,o kai uzmigs palik ji miegoti ir grizk i savaja . Po kurio laiko turetu suprasti,kad neverta eiti pas mama , vistiek reiks grizti i savo guoli  mirksiukas.gif  Tik apsisarvuok kantrybe,vaiku auklejimas labai sudetingas darbas  4u.gif 

P.S. as pati tai Dievinu kai maniske pas mane paryciais atsliukina  wub.gif


Geras patarimas ir puikiai veikia, nes pati taip darau drinks_cheers.gif

Tenka vesti atgal ne todėl, kad nepatinka, kai paryčiais tyliai tyliai ateina ir ropščiasi į lovą, bet vaikų kambaryje, juk liko kitas, kuris prabudęs jausis nuskriaustas... wub.gif

Atsakyti
Kiekvienas savo kambary ir savo lovoje.
Atsakyti