Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

QUOTE(Bozenyte @ 2012 04 06, 14:10)
dukrytė jau labai senai miega ne tik savo lovytėje, bet ir savo kambaryje, ir užmiega patt, tik paskutiniu metu paryčiais ateina pas tėvelius smile.gif tai tas kelias valandas miegam visi kartu, nors realiai mamai jau nebe miegas, nes trūksta vietos biggrin.gif

Musu bernuzelis taip pat miega savo kambary, tik pastaruoju metu kas nakti pareina pas mus. net nezinau kaip atpratinti, nes vos tik pasakai kad einam atgal pas ji lova, prasideda isterikos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marttelle @ 2012 05 14, 16:07)
Musu bernuzelis taip pat miega savo kambary, tik pastaruoju metu kas nakti pareina pas mus. net nezinau kaip atpratinti, nes vos tik pasakai kad einam atgal pas ji lova, prasideda isterikos  doh.gif

mums ir taip buvo doh.gif ir prisipratinom, dar vel kankinames per asaras kaip atprasim. tik mes miegame tam paciam kambari, bet vis nakti ateina i musu lova doh.gif nebuvo ne nakteles kad neateitu. tai dar pratinames doh.gif
Atsakyti
nuo 2 metuku savo lovoj,be bedu thumbup.gif tik kaip tetuko nebuna ,tai visada miega su manim biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš pasigirsiu: mano dukrelė miegojo savo lovytėje esančioje jos kambaryje nuo gimimo, o sūnus nuo 1 metų. Kai naktimis ji keldavosi ar ligi šiol keliasi mano sūnus, tai aš keliuosi ir keliauju į jų kambarius, kad ir kiek naktį jie pabustų. tik retais atvejais jei miega kartu su mumis: kai labai serga, kai labai bijos, arba kai labai bijo tėvai...
Atsakyti
mes uztrukom su siuo reikalu ,nes esam virs4 metu ir vis pareina nakti pas mus blush2.gif
Atsakyti
Mūsų sūnus jau nuo 2,5metų miega savo lovoje kitam kambary. Kai laukiausi antrojo vaikelio, pratinom prie minties kad pirksim nauja lova, kartu rinkom grazią lovytę, kartu laukėm kol padarys ir kai tik atvėžė ir pastatė, tai iš karto perėjom į naują lovą. Iš pradžių pagulėdavom su juo kol užmigs, po to pratinom viena užmigt. Skaitėm pasakas, kartais pasėdėdavom, aišku būdavo ir ašarų, bet kažkaip pas mus neateidavo, o jei ateidavo, tai vesdavom į savo lovytę, ir taip jau dabar nuo 3 metų ramiai sau miega savo gražioj lovytei. thumbup.gif
Atsakyti
Taip, ir mes ramiai, be asaru ir pykciu atpratinom miegot musu kambaryje. Vis miegodavo man i ranka isikibes, bet savo lovoj nuo tada kai isaugo ta grotuota lovyte, bet kai buvo jau 3.5 metukai, irengeme Makvynini kambari, tai nuo to laiko miega savarankiskai. Jei ateiti sugalvoja - neisvarau, sakau gerai, miegok:) tada pabuna pusvalandi ir atgal bega pas zaisliukus miegoti. Jam svarbu, kad turi galimybe rinktis, pasitikrina, kad mes ji mylim ir neisvarom - ir laimingas keliauja pas save:)

Teko girdet, kad kiti per prievarta verkiancius isnesa i kita kambari, man tokie grieztumai nelabai. Tikiuosi ir su kitais vaikais graziai susitarsim:)
Atsakyti
Maniske nuo puses metuku miega savo kambaryje. Taip MB nusprende. Tekdavo kuri laika man is kambario i kambari lakstyti kelis kartus per nakti, taip pat radioaukle turejom. Dabar be problemu miega viena, ryte ateina, nes keliasi pirma ir mus zadina smile.gif
QUOTE(kristynka* @ 2012 05 14, 17:15)
mums ir taip buvo doh.gif  ir prisipratinom, dar vel kankinames per asaras kaip atprasim. tik mes miegame tam paciam kambari, bet vis nakti ateina i musu lova doh.gif  nebuvo ne nakteles kad neateitu. tai dar pratinames doh.gif

svarbiausia nieko nedaryti per prievarta, o stengtis paaiskinti, kad kiekvienas turi savo lova, kad visi turi ilsetis, dabar toks amzius, kai jie daug ko supranta.


QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 05 15, 19:35)
Taip, ir mes ramiai, be asaru ir pykciu atpratinom miegot musu kambaryje.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Musiskiai nuo 2 metu ir vienas ir kitas atskirai, be jokiu problemu. Tik maziukas ryte kai pabunda, ateina pas mus pagulet wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip,savo kambaryje ir savo lovyteje 4u.gif
Atsakyti
Didele problema... miegam kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
Niekada nemiegojo kartu.
Atsakyti