Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

kol buvo mazute miegodavo savo lovyteje bet salia musu lovos,po to paaugus perkeleme i didesne lova bet irgi salia musu lovos pristumta buvo,o dabar kai suejo 3m. iskrausteme i atskira kambari ir miega ten,bet nakti lakstau paziureti ar neatsiklojo vis rolleyes.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 4,5metu .Visada miegodavo kartu su mumis.Tai dabar jau 5 menesius miega savo lovyteje,taciau tame paciame kambaryje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arnikaaa @ 2009 10 13, 20:41)
Mano dukrytei 4,5metu .Visada miegodavo kartu su mumis.Tai dabar jau 5 menesius miega savo lovyteje,taciau tame paciame kambaryje.  rolleyes.gif


mano aukselis senai jau miega atskiroje lovoje, bet vis dar tam paciam kambaryje ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Maniske nuo mazumes miega viena. Tik kol maza buvo miegojom vienam kambaryje, o dabar jau atskiram miega. Tik kai serga kartais miegam kartu - man ramiau kad neatsikelus galiu matyti kaip mergicka jauciasi...
Atsakyti
Visada miega atskiroje lovoje thumbup.gif Tik dabar jau ateina su pagalve naktį tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi nė vieno nesiguldžiau nuo pat pradžių pas save į lovą. Iš pradžių miegojo lovytėj šalia, paskui lovytėj savo kambarį, o dabar jau kiekvienas turi savo didelę lovą ir miega abu viename kambaryje, bet ne su tėvais wink.gif
Atsakyti
Visada miegojo savo lovytėje. Kai buvo 1,5 metai perkraustėm į kitą kambarį. vėliau persikėlė ir į didelę lovą.
Atsakyti
Mano sunui 4,bet jis nuo 1.6 menesiu jau miega kitame kambaryje.ir pirma nakti jau nebuvo,jokiu piktumu smile.gif
Atsakyti
Miega atskiroje, bet retkarčiais įsiprašo ir pas mus ax.gif
Atsakyti
Miega atskiroje lovoje atskirame kambaryje cool.gif
Atsakyti
Dukryte virs metuku iskeliavo i kita kambary,niekad nevaisciojo nakty pas mus,man tenka kartais nueiti,bet nematau tame problemos smile.gif
Atsakyti
Iki 1,5 metų kentėjau vaikį lovoje. Tada paaukojau kelias naktis ir perkrausčiau jį į atskirą lovą. O nuo 2,5 atsirado sąlygos jam miegoti atskirame kambaryje thumbup.gif Vėliau vėl bandėm visi miegot vienam kambary atkirose lovose, bet po mėnesio vaikis išsimušė atskirus polocius ax.gif O šiaip kartais sublūdija naktimis - pasikankina pats pas mus ir po 20 minučių išeina atgal.
Atsakyti