Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

QUOTE(mijaxxx @ 2012 01 26, 22:25)
Vaikas kai miega tai jau miega, juk matai, kada prabus. beje gal kazkam labai daznai reikia, mums uztenka karto per pora menesiu, tai jau galim prisiderint:)



Zodziu nebeliko komentuoti,tik mega_shok.gif fool.gif
Atsakyti
Didzke nuo pat gimimo grieztai tik savo lovyteje migdyvau, nakti pavalgydavo ir i savo lovyte ir niekaip nesupratau mamu kurios miega kartu su vaikais.. bet va ime antroji... o ji sunkesnis vaikas per nakti reikedavo keltis po 8-12kartu, tai ji apsigyveno musu lovoje, didzke irgi pretenzijas eme reksti... tai dabar uzmiega abi pas mus, tada miegancias perkeliam. Mergaites dar neturi savo kambario, tai miegam visi keturi viename miegamajame, bet atskirose lovose...
Atsakyti
visi tik savo lovose ir kambariuose ax.gif
Atsakyti
kadangi mano kolkas vienas tai ir miega vienas, bet kai bus antras manau leisiu miegoti juos kartu smile.gif
Atsakyti
Tik tai savo lovyteje miega dukryte nuo pat gimimo .
Atsakyti
dukryte nuo gimimo miegojo ti savo lovoje,bet iki 2 metuku musu kambaryje...smile.gif antro gimtadienio proga isikrauste i savo kambariuka ir labai tuo patenkinta...smile.gif (tfu tfu tfu ,bet niekada neturejom jokiu kabrizu ,kad ji noretu miegoti kartu.... blush2.gif pasiimam vakare padukti ja i lova,arba ryte savaitgaliais pas mus atbega,bet kazkaip nuo gimimo supranta,kad jos lova yra jos lova...smile.gif
Atsakyti
Labas rytas .
miega lovytei pristumta prie musu lovos, bet gudras kipsiukas isikrausto buna naktį ar kaii uzmiegam pas mus , buna kad uzmiega pas mus dukstam ,paskui snekam is pasakoja ir nulūztam visi .
apiekita kambari negali but nei kalbos siki bandziau , ai tegu pabuna pas mus juk taip greit auga , nebebus mazas ,nepakociosi jau kaip dabar smile.gif
Atsakyti
Atskiroje lovytėje miega nuo 3 gimtadienio, o į atskirą kambarį išsikraustė po sesės gimimo- beveik 3,5 metukų. Priprato greit ir daug lengviau nei tikėjausi thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis kazkaip jau yprato miegoti atskiroje lovoje, tik gaila , kad vis dar tame paciame kambaryje smile.gif
Atsakyti
Mano abu berniokai 2 m. ir 4 m. užmiega savo lovytėse atskirame kambaryje, o paskui kaip susitarę vienas po kito subėga naktį pas mane ir pabundame tryse doh.gif niekaip negaliu išmušti šito įpročio iš jų schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai miega kartu su mumis. Dičkis buvo įpratęs atskirai savo lovoje ir savo kambaryje miegoti, bet susirgo labai stipriai, kad naktį neužspringtų migdėm savo lovoje, tad labai greitai įprato kartu su visais miegoti... Laukiu kol mažei sueis 2 metai, tada abu iškelsim į jų kambarį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2012 02 09, 21:44)
dukryte nuo gimimo miegojo ti savo lovoje,bet iki 2 metuku musu kambaryje...smile.gif antro gimtadienio proga isikrauste i savo kambariuka ir labai tuo patenkinta...smile.gif (tfu tfu tfu ,bet niekada neturejom jokiu kabrizu ,kad ji noretu miegoti kartu.... blush2.gif pasiimam vakare padukti ja i lova,arba ryte savaitgaliais pas mus atbega,bet kazkaip nuo gimimo supranta,kad jos lova yra jos lova...smile.gif

As irgi uz tai,kad vaikai miegotu atskirai.
Atsakyti