Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

QUOTE(mijaxxx @ 2012 01 12, 00:19)
Del santykiu su vyru tai jie nenukencia, juk matai kada vaikas miega, o kai miega tai neatsibunda, o lova didele, bent jau musu vietos visiems uztenka. O eksperimentuoti lovoj nebutina.



oj nene, cia tai jau nesamone, as NIEKADA tam paciam kambary negaleciau uzsiimineti seksu, kai vaikai salia miega doh.gif Siaubas cia butu... Vyras irgi tokio reikalo nepripazintu nesamone, o jei prabus??? blink.gif blink.gif blink.gif Traumuot vaikus visam gyvenimui galima...

Mes irgi miegam kartu VISI wink.gif Vyresnis sunus jau beveik 4 metai miega savo lovelej, kuri pristumta prie musu lovos, o jaunelis (9men) puse nakties ismiega savo lovelej, o po to persikeliu pas save, kai maitinu ir pasilieka taip wink.gif

Bandem gimus broliui abu perkelti i ju kambari, bet po poros menesiu nuolatinio lakstymo i kita kambari abu su MB pasidavem ir nusprendem, kad geriau issimiegam ramiai visi kartu, spes dar atskirai pamiegoti wink.gif Va paaugs mazius manau tada abu ir perkelsim iskart wink.gif
Atsakyti
Vaikas kai miega tai jau miega, juk matai, kada prabus. beje gal kazkam labai daznai reikia, mums uztenka karto per pora menesiu, tai jau galim prisiderint:)
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2012 01 26, 22:25)
Vaikas kai miega tai jau miega, juk matai, kada prabus. beje gal kazkam labai daznai reikia, mums uztenka karto per pora menesiu, tai jau galim prisiderint:)


Jums vienai ar jums abiem su vyru? Nes sprendžiant pagal tai, kaip jūs nusprendėt, kas vaikui geriausia, tai turbūt vyras šitoj apklausoj apskritai nedalyvavo.
Čia poros reikalas. Man vyras liko vyru net ir po vaiko gimimo. Negalėčiau mylėtis su vyru kad ir kaip kietai vaikas miega, čia net neeina kalba apie pozą ir garsus, o apskritai apie faktą, kuris man tai biški freaky atrodo. Ką reiškia matai, kada prabus? Tai myliesi, ar į vaiką žiūri?
Turbūt todėl vaikas ir traktuojamas pas mus kaip pilnavertis žmogus, tegul dar mažas, o ne kažkoks priedėlis, kuriam nereikia nei savos erdvės, nei savo gyvenimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 27 sausio 2012 - 14:17
Maniškė užmiega mūsų lovoj, paskui ją pernešam į jos lovą ir ten ji išmiega visą naktį.
Atsakyti
trejų metukų Gabrielė persikėlė į savo kambarį.iš pradžių rėkė : mama,pagulėk!taip kiekvieną vakarą,ir.... negalėjau jos atpratinti užmigti be manęs.jai jau šeši,bet vis dar tenka rinktis - arba Gabrielė miega lovoje pas mus,arba man reikia "kraustytis" į jos kambarį doh.gif nebežinau,ką man daryti verysad.gif
Atsakyti
Dukrytei 4.5m i jos kambari bandem ja kelti jau nuo 2.5m,taciau niekaip,taip ir liko jos kambarys tik zaisti ir jos daiktam laikyti. Rimciau uzsiemem perkelimu 3m,kai suzn,kad laukiuosi,taciau ir vel,uzmigdavo savo kambary,bet veliau uz poros val pabusdavo ir viskas,as turedavau miegoti kartu... Na o jau su visam i savo kambary iskeliavo gimus sesutei,jai buvo 3m 6men. PAstatem jai nendiuka tv kambary su dvd grotuvu ir pries miega ijungiam filmuka,nustatom ant laikmacio ir viskas. Dar keleta savaiciu ji budinosi ir tekdavo nueiti nuraminti,taciau jau po gero menesiuko ji visiskai apsirapto,budavo kartais tiesiog nakti ateina paizureti,ar mes tikrai kabary ir tyliai gryzdavo i kambari.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 02 03, 11:52)
Dukrytei 4.5m i jos kambari bandem ja kelti jau nuo 2.5m,taciau niekaip,taip ir liko jos kambarys tik zaisti ir jos daiktam laikyti. Rimciau uzsiemem perkelimu 3m,kai suzn,kad laukiuosi,taciau ir vel,uzmigdavo savo kambary,bet veliau uz poros val pabusdavo ir viskas,as turedavau miegoti kartu... Na o jau su visam i savo kambary iskeliavo gimus sesutei,jai buvo 3m 6men. PAstatem jai nendiuka tv kambary su dvd grotuvu ir pries miega ijungiam filmuka,nustatom ant laikmacio ir viskas. Dar keleta savaiciu ji budinosi ir tekdavo nueiti nuraminti,taciau jau po gero menesiuko ji visiskai apsirapto,budavo kartais tiesiog nakti ateina paizureti,ar mes tikrai kabary ir tyliai gryzdavo i kambari.

na,tau pasisekė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzioaana: 03 vasario 2012 - 12:29
QUOTE(dzioaana @ 2012 02 03, 12:26)
na,tau pasisekė smile.gif

Nesigincysiu biggrin.gif nors istikro,lb dukra mamince,bet kaip nekeista,gimus sesei svaime viskas issisprende thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 02 03, 13:52)
Nesigincysiu biggrin.gif  nors istikro,lb dukra mamince,bet kaip nekeista,gimus sesei svaime viskas issisprende thumbup.gif

aham...mes kolkas neplanuojam dar vieno šeimos nario,bet gabrielei paaugus jis tikrai bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 01 11, 09:49)
Man tai visada kyla klausimas tokiais atvejais: o kaip santykiai su vyru? Ar jis nustoja buti vyru gimus vaikui ir tampa tik tevu?

Na, normalus tie santykiai, vyru gi jis ir liko kaip ir as moterim. Myletis galima ne tik lovoje rolleyes.gif
Miegam tryse, nes kol kas nera kaip iskrapstyt mazosios is savo lovos....tragedijos tame nematau.

As kai pirmaja auginau irgi labai kategoriska buvau situo klausimu, bet.....mazoji pataise reikalus taip kaip jai reikejo...pavasari irenginesim abiems dukroms kambari, vat tada ir iskraustysim savo ,,kontraceptika,, biggrin.gif
Atsakyti
su pirmu privargau bandydama iškrapštyti iš lovos, bet gimė brolis ir pats nusprendė būti didelis. Mažylį kategoriškai pradėjau guldyti tik į lovytę, bet prasidėjo tokia nugaros skausmai, kad vos pajėgiu ant šono apsversti, o kad galėčiau įdėti į lovytę ar staiga pravirkus išimti ir kalbos nėra verysad.gif pradėjom miegot kartu, vyro dažniau nėra nei yra, tai ir mano dičkis vėl sugrįžo doh.gif gerai kai pasakas skaitom , ar pvz. dabar labai šalta kambary, bet šiaip tai nieko gero tame nematau....
Atsakyti
QUOTE(Morfija @ 2012 01 26, 22:19)
oj nene, cia tai jau nesamone, as NIEKADA tam paciam kambary negaleciau uzsiimineti seksu, kai vaikai salia miega  doh.gif Siaubas cia butu... Vyras irgi tokio reikalo nepripazintu nesamone, o jei prabus???  blink.gif  blink.gif  blink.gif Traumuot vaikus visam gyvenimui galima...


QUOTE(ptashka @ 2012 01 27, 14:14)
Jums vienai ar jums abiem su vyru? Nes sprendžiant pagal tai, kaip jūs nusprendėt, kas vaikui geriausia, tai turbūt vyras šitoj apklausoj apskritai nedalyvavo.
Čia poros reikalas. Man vyras liko vyru net ir po vaiko gimimo. Negalėčiau mylėtis su vyru kad ir kaip kietai vaikas miega,  čia net neeina kalba apie pozą ir garsus, o apskritai apie faktą, kuris man tai biški freaky atrodo. Ką reiškia matai, kada prabus? Tai myliesi, ar į vaiką žiūri?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Pilnai sutinku, man irgi truputį baisoka pasirodė unsure.gif
Mūsiškė miega atskirai, bet tame pačiame kambaryje - savo lovytėje, pristumtoje prie mūsų lovos. Vyras man liko vyru, nepatapo tik tėčiu. Ir vienas kito nesumaminam/nesutėtinam (būna, kad gimus vaikui sutuoktiniai vienas į kitą kreipiasi "mama, tėti" - na, a la pagal vaiką), ir tikrai nesimylim tam pačiam kambary, kur miega duktė schmoll.gif Fe fe fe!

Planuojam palikti ją miegoti vieną kambary, bet dar nenusprendėm, kada čia tas permainas bandysim įvesti. Gal vasarą, kai atostogausim ax.gif
Atsakyti