Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

QUOTE(mijaxxx @ 2012 01 13, 21:43)
svarbiausia ziureti vaiku norus, kadangi maniskis nori tik su tevais miegoti kol kas, tai kam ji traumuoti.
o del eksperimentavimo, tai gal prie vaiko nereiktu visokiom pozom, kad lova drebetu su visokiais garsiais uzsimineti, na bent jau as taip manau.
Papildyta:
o itampa ir neramus miegas buna tik su mazu vaiku, su didesniu tikrai ne. Visi kuo puikiausiai issimiega.


Aš tai manau su vaiku vienoj lovoj APSKRITAI nereikia, todėl ir klausiu, jei 3 metus miegat su vaiku vienoj lovoj, tai reiškia su vyru santykių nėra?

Vaikui gerai taip, kaip jį pripratini ir išaugini bei išauklėji. Jų norus reikia žiūrėti, bet yra riba kada norai, kada nepagrįsti kaprizai.

Kad su kūdikiais būna prisnūsti vienoj lovoj jį maitindamas netyčia tai dar galius suprasti. Na, bet tai jūsų reikalas smile.gif Žinau atvejų ir kai iki 8 metų vienoje lovoje su tėvais miegojo.
Atsakyti
Visi daro taip kaip jiems geriau, man su vaiku miegojimas yra didziausias malonumas ir tikrai to i nieka nekeisciau.
Atsakyti
musu mazoji miega savo kambary,savo lovoj, bet kai draugas isvaziuoja i uzsieni dirbti, tai pas mane i lova gerinas. o as ir nepriestarauju. su ja nera bedu. jokiu gincu ir pan. nesuprantu kaip galima miegoti tryse vienoj lovoj, juk taip kencia seksualinis gyvenimas, ir einama link neistikimybes. manau viskam yra ribos, ir viska reik derint jei tik yra galimybes. tevam ju lova, vaikam ju. kartais galima nusileisti, bet siaip manau nera gerai kai vaikai miega su tevais.
Atsakyti
visiškai pritariu. Mano dukrytė taip pat miega savo lovoje (vis dar prieštarauja tam vakarais, bet bandau pripratinti). Pas mus į lovą ateina tik tada jei naktį pabunda.
Atsakyti
pas mus dukryte uzmiega is vakaro savo lovytej, o nakti pabudus, ateina pas mus ir niekaip neina atpratint jos nuo atejimo i musu lova doh.gif , ka tik suejo 3metukai
Atsakyti
Musu mergyte nuo 2 metuku pradejo miegoti is pradziu pietu miegeli atskirai dideleje lovoje, po to po truputi vakarais eidavom pamiegoti vel i didele lova ir po geru 2,5 menesio jau pradejo ir nakti miegoti viena atskirai kitame kambary, saco didelej lovoj.
Aisku mobili aukle iki siol (dabar jai 3 metukai) yra ijungta, kad girdetume jeigu kas nutiktu, ar sauktu, bet miega jau atskirai.Ir vaikas pailsi, ir teveliai issimiega smile.gif
Atsakyti
Nuo nepilnai trijų metukų dičkė miega savo kambaryje, savo lovoje...dar kokį pusmetį po išsikėlimo iš mūsų kambario kartkartėmis atbėgdavo natį, kai ko išsigasdavo atsibudusi arsirgdavo...bet nuo keturių ir tokių atbėginėjmų nebėra...
mažiukė savo lovoje (tik dar mūsų kambaryje) miega nuo metukų...kažkaip jai net kartkartėmis neprireikia atbėgti pas mus į lova, ko reikdavo iki metų (kai neu-migdavo savojoje)... ir tuoj iškeliaus pas sesę į kambarį...
Atsakyti
QUOTE(Wirruna @ 2012 01 19, 11:22)
pas mus dukryte uzmiega is vakaro savo lovytej, o nakti pabudus, ateina pas mus ir niekaip neina atpratint jos nuo atejimo i musu lova doh.gif , ka tik suejo 3metukai



Ir su mano panele taip buvo iki kokiu 3m.6men. paskui pati sugalvojo miegoti kitame kambaryje, ir jai labai patiko. Sako cia mano kambarys, vis ja pagiriu, kad saunuole jau didele mergaite ir jau gali tureti savo kambari.

Cia manau priklauso nuo kiekvieno vaiko individualiai. smile.gif
Papildyta:
Ir manau vaikui reikia sukurti tokia aplinka, kad jis noretu ir nebijotu miegoti atskirame kambaryje, Dabar kai manoji jau turi savo kambari tai kartu su ja pojektuojame ji , klausiu kokiu spalvu nori, kokios lovos. Tada vaikas pajunta, kad cia JO ir tik jis cia seimininkas lotuliukas.gif
Atsakyti
TAIP. thumbup.gif
Atsakyti
pas mane tracias vaikelis,dukra ilga laika miegodavo su manim lovoj,nenoredavo i savo,nors salia budavo ir jos lova,bet prisimenu viena vakara kaip jai buvo virs 3m susipykom ir neiskentus paguldziau i jos lova,nuo to laiko ir ji miega joje bigsmile.gif sake jai patogiau ir geriau dabar dukrai eina 6m bigsmile.gif
sunelis visada miegodavo savo lovyteje,tik budavo nuimtas sonas ir pristumptas prie mano lovos,ilgai reikedavo jam ranka duoti(toks iprotis)vasara gavo dovanu lova tai nuo to karto nei rankos nieko nereikia eina jam 4m ax.gif
o mazasis siuo metu miega su manim lovoj,nedarau is to problemos,nes ir pastatysi kambari jau nera vietoj vaikiskos lovytes.
bet daugiausia problemu turejau del miego su dukra biggrin.gif
Atsakyti
miega puse nakties savo lovoj, o po to pareina i musu lova
Atsakyti
Miega nuo pat gimimo savo lovoje. Dabar 5 metai, tai net nėra noro kartu su tėvais miegoti.
Atsakyti