Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

tik nuo 7 metų pradėjo blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif ne vaikas kaltas - tėvų klaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 08 gruodžio 2011 - 15:01
Užmiegam dviese (aš su MB), o atsibundam keturiese ax.gif Na, labai tikiuosi, kad iki 18 abi atžalos galutinai išsikraustys iš mūsų guolio g.gif
Atsakyti
Su pirmu miegojau iki 2m.tai dabar jokiais budais pats neuzmiega, dar ir rankyte turiu laikyti. Bandem iskraustyti i kita kambari, nakti po nnnnnnnn kartu po nama klaidziodavo pas mus. Na, pati kalta.

Antraji gi migdziau tik loveleje nuo gimimo, uzmiega pats,kitame kambaryje miega taip pat labai gerai. O i bendra lova net nepretenduoja, ja nepatogu.

Mano isvada- miega taip, kaip pripratinau nuo gimimo.

Nezinau, kada ateis laikas ir kada vyresnysis nebevaikscios.

Atsakyti
nuo 2 metuku miega atskirai.tik gaila is to peties kambario iskaustyti jos neina biggrin.gif nors ir dabar dar buna jog papraso pamiegot pas mus,bet pradeda snausti nubunda ir sako jog nunesti ja y jos lovyte...bet pamenu kaip miegodavo su mum iki tu 2 metuku,tai dabar atsuktu man laika tokios klaidos buciau nedarius,o ji todel su mum miegojo nes pati maitinau ilgai tai pagalvojau...kam varkt,kam lipt is tos lovos geriau tegul miega su mum nubus as ( papuka ) kyst ir toliau miegam biggrin.gif taip ir darem,todel su miegu bedu pas mus nebuvo,bet su kitu vaikiuku tokiu klaidu nedarysiu,pakentesiu lipdama is lovos bet miegos vaikas savo lovoj ne su mum,nes paskui atpratinti tikrai sunku
Atsakyti
Abu mano vaikiukai turi savo lovytes ir žino kad jos skirtos jiems smile.gif . Tiesa, vyresniosios lovytė stovėjo šalia mūsiškės iki trijų metų, mažiuko vis dar stovi, bet jam iki trijų dar augt ir augt, tai čia laikas parodys ar bus taip pat.
Atsakyti
nuo mazens atskirose lovose
Atsakyti
Nuo pat kudikystes miega savo loveleje.Net jei ir labai serga,uzmigdau prie saves,o veliau perkeliu i vaiko lovyte.Jai paciai patogiau savo loveleje,nevisada pas mus i lova ir nori smile.gif
Atsakyti
nuo mazens irgi atskiroj lovoj.kitam kambary. bet kai serga pas save paimu
Atsakyti
Miega savo lovoje smile.gif Buna, tetis isvaziuoja i darba anksciau o mes dar pamiegot norim tai atbega tada pas man. Arba paryciais pasipraso pas mus ax.gif
Atsakyti
Nuo pusės metukų miega atskirai, tik prieš užmiegant pas mus yra toks ritualas palaikyti mamos ranką smile.gif
Atsakyti
As tai labai kategoriksa- nuo pat gimimo dukryte miegojo savo loveleje. o kai dabar pagalvoju - gal ir be reikalo... nuo gimimo iki iki 1 metu verke( zarnyne auksinis stafilokokas), bet as, net nezinau kodel tik loveleje ja migdziau - o jei verkia - tai mes kuris is tevu kitam kambary ant kito ciuzinio keliom valandom uzmikdavom, o kitas - su verkiancia dukrele budavom.ttqip iki metu - 1.5 vienas miegam, kitas supuojam klykiancia dukra. bet i lova pas save labai retai paguldydavim. vakas turi miegot savo lovoj. jau toks musu poziuris. uztad , nepaisant musu vargu dabar, kai jai 4.5 metu ji visad tik i savo lovyte nori eit miegot. dabar kai jau as didesne noriu apkabint - ji kelias minutes paguli pas mus ir vel prasosi i savo lovyte...miega tik tada pas mus., kai visa naskti vemia, ir man reikia nelmiegot ir priziuret visad, bet ir tadareikia su ja kalbetis, kad ne savo lovytej miegotu 4u.gif
Atsakyti
Manau vaikai turi miegoti atskirai. nes jei maziukas jis gali isropoti is teveliu lovos, toks jau atvejis yra mano gyvenime buves ....
Atsakyti