Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Maniškis, kuriam dabar 4,5 m. irgi maždaug nuo 2 metų savo kambary, savo lovelėj, bet aš būtinai jį turiu pamigdyti, vienas niekad nėra užmigęs. O kaip jūsiškiai, ar patys užmiega, ar laukiate kol užmigs?
Mane tas labiausiai ir nervina, kad reikia gulėti šalia ir laukti, kol jis užmigs, dažnai ir pati užmiegu, tuomet atsikeliu vidyry nakties nugulėtu šonu ir einu į savo lovą.
Kaip jūs migdote savo vaikučius? Kaip pripratinate užmigti vienus?
Atsakyti
Mes vargstam su miegojimu atskirai,nors mums jau 5 blush2.gif ,bet žinau,kad čia tik mano kaltė blush2.gif .
Atsakyti
pas mus 2 vaikai - 4 ir 6 metuku ir jie visada nori miegoti pas mus. Taigi kovojame. Kartais susitariu, o kartais ne ir jie uzmiega pas mus. Taigi pati gadinu vaikus, bet galvoju, kad isaugs....
Atsakyti
mano nuo 5 men vienas miega ir viskas jam gerai
Atsakyti
Mano mažiausiasis (penkiametis) išėjo miegoti į savo lovą ir berniukų kambarį prieš kelis mėnesius. Tiesiog jam iki to laiko niekaip nesusirišo mintis, kad berniukų kambaryje miega berniukai. Tai taip juokinga buvo, kai vakare pasakiau, kad miegos čia, o ryte atsikėlęs pas perklausė, ar dabar jau galės čia visada miegoti biggrin.gif Jam buvo norma šalia tėvų ir net nematė reikalo ką nors keisti biggrin.gif
Atsakyti
Mes vakarais abu paskaitome dukrytei po pasaka, tada pabuciuojame ir iseiname, duru neuzdarome, nes jai nejauku. Viena miega nuo 3 metu.
mums buvo lengviau, nes atsikrausteme i naujus namus ir is karto visi turejome savo kambarius. ax.gif
Atsakyti
Na dukryte atskiroje lovyteje miega nuo gimimo tongue.gif atskirame kambaryje nuo 3 metuku, bet visada pries tai paguli pas mus lovoj, manau pati pripratinau.
Atsakyti
maniske miega su manimo nuo pat gimimo vienoje lovoje smile.gif vyro neturiu, tai mums labai gerai ir kartu apsikabinusioms miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2011 11 22, 11:17)
Maniškis, kuriam dabar 4,5 m. irgi maždaug nuo 2 metų savo kambary, savo lovelėj, bet aš būtinai jį turiu pamigdyti, vienas niekad nėra užmigęs. O kaip jūsiškiai, ar patys užmiega, ar laukiate kol užmigs?
Mane tas labiausiai ir nervina, kad reikia gulėti šalia ir laukti, kol jis užmigs, dažnai ir pati užmiegu, tuomet atsikeliu vidyry nakties nugulėtu šonu ir einu į savo lovą.
Kaip jūs migdote savo vaikučius? Kaip pripratinate užmigti vienus?


Niekada nemiegojo musu lovoje, o nuo 11men miega savo kambaryje. Ir nors jau ne uz kalnu 6 metai, bet visda turiu uzmigdyt. iekada neuzmiega pati. Mane irgi nervina, kad pati bemigdydama salia jos uzmiegu, o pakui viduri nakties atsikeliu, issibudinu ir jau sunkiai uzmiegu doh.gif
Atsakyti
Dukrytei dabar 3m7mėn,tai jau senokai miega viena savo lovoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2011 11 22, 10:17)
Maniškis, kuriam dabar 4,5 m. irgi maždaug nuo 2 metų savo kambary, savo lovelėj, bet aš būtinai jį turiu pamigdyti, vienas niekad nėra užmigęs. O kaip jūsiškiai, ar patys užmiega, ar laukiate kol užmigs?
Mane tas labiausiai ir nervina, kad reikia gulėti šalia ir laukti, kol jis užmigs, dažnai ir pati užmiegu, tuomet atsikeliu vidyry nakties nugulėtu šonu ir einu į savo lovą.
Kaip jūs migdote savo vaikučius? Kaip pripratinate užmigti vienus?

Tokia pati situacija ir pas mus, net nusišypsojau mirksiukas.gif Tik vieną dalyką pakeičiau-migdo paskutiniu metu mano vyras, tuo metu aš galiu susiruošti kitai dienai į darbą (maistą ar rūbus). Ir svarbiausia, kad kai aš migdydavau dukrytę, tai užtrukdavau vos ne valandą doh.gif , o kai su tetuku miega, reikia maximum 20min. thumbup.gif Klausiau kartą, kaip jam taip sekasi, tai išdidžiai atsakė-vat kaip reikia mokėti vaiką migdyti blush2.gif Man nuo to tik geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsiškei 4 dabar, atskirame kambaryje miega nuo 2,5 kažkur. Iš pradžių reikėdavo pabūti, dabar jau senokai užmiega pati, bet pasakos sekimo ritualas prieš miegą yra būtinas smile.gif Kartais paprašo palikti šviesą ant laiptų, vedančių į antrą aukštą, bet retai.
Atsakyti