Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Musu 3,5 sunus miega savo lovoj,bet musu miegamajam.Nieko blogo,manau.Nors,jeigu butu laisvas kambarys-jau kokii pusmeti tikrai pas save iskeliautu biggrin.gif
Atsakyti
Abu vaikai turi savo loveles ir jose miega. 4u.gif Esu uz tai, kad kiekvienas turi tureti savo lova ir joje miegoti smile.gif Niekada neleidau vaikams ropstis i musu su vyru patalus. Na nebent kartu sekmadienio ryta filmukus joje paziurime biggrin.gif
Atsakyti
nuo gimimo miega savo lovelėje, nebent sirgtų, būtų aukšta temperatūra ar priepuoliniai kosuliai, tada aišku kuris nors miegame kartu.
Atsakyti
Nuo gimimo atskiroje, kai serga pasiimam pas save 4u.gif
Atsakyti
Mano dukra turi savo lovele, bet miega su manimi blush2.gif
Atsakyti
manau kad gerai kad vaikuciai miega atskirai , ir kuriems teveliams tai pavyksta , nes pvz musu pirmas miegojo gana ilgai su mumis , o kai laukiausi antro sakiau nu jau ne schmoll.gif tikrai nemiegos kartu su mumis , bet nezinau kaip kazkaip savaime gavosi kad vis pas mus uzmigdavo taip ir likdavo miegoti ir jau 3,5 metu miegam kartu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 09 30, 10:46)
Nuo pustreciu metuku turi lova savo kambaryje. Bet uzeina periodai, kad vos ne kasnakti ateina pas mus vidurnakti ar i ryta labiau  doh.gif  Kai visa nakti ismiega savo kambaryje- svente  biggrin.gif




O kaip as suprantu. blink.gif Musu dvynukai nuo pirmu dienu miegojo kiekvienas savo lovitej. Bet kai išmoko išlipti tai paeiliui ateidavo pas mus i lova. As visa nakti nešiojau atgal. dabar dukra miega visa nakti savo lovoj o sunu nu niekaip negaliu pripratint miegoti savo lovoj. Nors, ateina reciau, 1-2 kartus. Tik atgal nesti jau sunkoka. doh.gif
Atsakyti
Musu mergaite jau nuo metuku miega savo kambary rolleyes.gif
Atsakyti
mano panele nuo 3,5m miega savo kambary, savo lovelej. Ryte ismiegojus visad atbega pas mus i lova tai tada dar visi trys pasivartom smile.gif O pietuku miega su manim mano lovoj smile.gif , nes dazniausia ir as miegu ax.gif
Atsakyti
dukra beveik nemiegojo su mumis lovoje, iki 5 metu miegojome viename kambaryje. O sunus miegojo vienam kambary iki 4 metu, l.daznai musu lovoje, nes daznai sirgdavo. Po to viena pats uzsimane isardyti savo maza lovyte ir "isejo" miegoti i vaiku kambari. thumbup.gif
Atsakyti
maniškis miega atskiroje lovoje, bet tame pačiame kambaryje, nes kitokių sąlygų pas mus nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 10 07, 16:37)
Abu vaikai turi savo loveles ir jose miega. 4u.gif Esu uz tai, kad kiekvienas turi tureti savo lova ir joje miegoti smile.gif Niekada neleidau vaikams ropstis i musu su vyru patalus. Na nebent kartu sekmadienio ryta filmukus joje paziurime biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti