Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Pirmas miega savo lovoje,savo kambaryje, o mažylis miega su mumis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarisa: 12 balandžio 2011 - 13:20
Abu miega savo lovose smile.gif sunelis nuo 10men, o dukryte nuo 1m.
Atsakyti
g.gif mano sunus vis ,,susapnuodavo" kanors baisaus ir pan... ir pas mane i lova lenda jau.
dabar kai mazyte gime, nu tikrai man nepatogu su dviem, o maze i vezima guldyt nenoriu - noris prie saves, nes lova nemaza, vienam vaikui vietos pilna, o sunus labai vartos...
nu tai ka, paaiskinau kad vyrukas turi savo lovoj miegot - tam paciam kambary. ir lempa pritaisiau prie lovos. dabar visa nakti su sviesa ,iegam blankia tokia. uztat atskirose lovose smile.gif
Atsakyti
vyresnysis miega savo kambary, savo lovoj. Vasarą iškraustysiu ir mažiuką.
Atsakyti
Mano dukrute miega atskiroj lovytej, bet kasnakt ateina i muse lova ir per viduriuka atsigula wub.gif man tai miela wub.gif
Atsakyti
Vyresnelis miega savo lovytej nuo 8 menesiu, o didelej savo lovoj nuo 2 metu, bet kambaryj tam paciam kur ir as su mazyliu suneliu. MB miega kitam kambaryj, nes kai kelias i darba, prizadina ir vyresneli - apie kokia 7 ryto doh.gif Tad nutarem kol kas miegot atskirai smile.gif
Atsakyti
Mano dukryte miega atskiroje lovoje ir turi savo kambari. Duris palieku adaras ir jai gerai ir mums biggrin.gif
Atsakyti
pas mus sunus su teciu miega vienam kambary, o as su dukryte kitame. sunus miega savo lovytej, kurios niekaip neleidzia atiduot sesei o jam nupirkt dideles, o dukra kolkas okupavusi vezimeli smile.gif
Atsakyti
Miegoti atskirai jam ne beda, lovyte salia manosios, kai pasiilgsta isiropscia, paguli minute ir sako - einu jau pas save. O kartu pas mociute miegoti ir gi neblogai. Nuo mazens miegodavom visaip, bet truputi stengiausi migdyti atskirai, nes geriau ir man ir vaikui, manau. Kai serga smarkiai - guldausi pas save.
Atsakyti
Savo vaiko nuo pat gimimo migdziau lovyteje ir dabar miega savoj,tik pries eidamas miegoti nori truputi paguleti su mumis.
Atsakyti
Visi mano vaikai nuo pat mazens miega savo lovose smile.gif
Atsakyti
kaip gerai jums visoms. o mano dukrai jau bus 5 metukai rugsejo,ir bijo miegot savo kambaryje. nori bet issigasta nakti tamsos ir visokiu baubuku unsure.gif
Atsakyti