Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?


user posted image



mano padauza tai visada isliukina pas mus i lova ,nors seniau tai savo kambaryje miegodavo ...
Papildyta:
user posted image



o kai maziukas prades miegot visa nakti ,zadam i kita kamabari perkelt ,manu taip greiciau pripras prie savos aplinkos,ir nereikes kariaut ,kaip su dukryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
TAIP, DUKRYTEI 4 METUKAI, MIEGA SAVO ATSKIROJE LOVOJE IR NETGI SAVO ATSKIRAME KAMBARYJE 4u.gif O MAZYLIS (1,4 METUKAI)KOL KAS PAS MUS KAMBARY, BET SAVO LOVOJ mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji mergyte 5m. miega savoi lovoi ir savam kambary thumbup.gif pas mane i lova ateina kai tetukas iseina i naktine pamaina smile.gif
Atsakyti
Pas mano mazius buvo toks periodas kai ateidavo viduri nakties pas mus i lova. Kol buvo iki 2 metuku, dar kazkaip taikydavomes su ta minitm, kad miegam visi kartu, bet paskui tai pasidare tikra kancia- anksta, nepatogu, mes su vyru neissimiegam i diena vaikstom kaip zombiai. Sugriebiau valia i kumsti ir pradejau atpratineti nuo tokio miegojimo. Jie ateina nakti- as juo atgal nunesu. Pirma nakti reke is pasipiktinimo taip, kad pazadino visus namus, bet as ramiai ir stoiskai atlaikiau, antra nakti ju pasipriesinimas buvo daug silpnesnis, o trecia vakara dukra pareiske: "Mamyte, as pas tave siandien neateisiu!", o sunus jai pritare. Tuo ir baigesi miegojimas kartu. Vakare normaliai sugulam, paskaitom pasakas, jie labai myli savo lovytes. Dabar (3.5 metu) atvaro tik ryte- filmukus ziureti bigsmile.gif
Atsakyti
Mano abi mazules nuo gimimo miega savo lovytese. O viresnele jau ir atskirame kambaryje nuo 3metu. smile.gif
Atsakyti
musu mergytei beveik 3 su puse,tai pradejus pati prasytis i kita kambari miegoti thumbup.gif
Atsakyti
Nuo gimimo vaikai miega savo lovose, pradzioj lovyteje miegodavo, o dabar jau lovose. Kai nuo mazens kartu miega veliau labai sunku atpratint buna, o po kito koks gi miegas kai vaikas visa nakti malasi pasonej mirksiukas.gif
Atsakyti
dickis miega savo lovoj,niekad nebuvo del to jokiu problemu,o va su mazium vis dar miegam,nuo gimimo vis dar neismiega ramiai visos nakties.bet po biski bandom issikeldinti,ramiai kada jis pats nori,be prievartos ir pykciu
Atsakyti
taip ir atskiuose kambariuose
Atsakyti
pas mus ir atskirose lovytėse , atskirame kambary , tik vyresnėlis tamsos bijo, tai duris praviras paliekam , buvom lempute nupirkę kur vos šviečia , bet jiems čia buvo labai didele atrakcija , ir neužmigdavo kol nešsjungdavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2011 02 23, 11:44)
Hmm, kokia čia problema, čia malonumas smile.gif Paaugs tie vaikučiai ir apsikabinti nebeleis.

drinks_cheers.gif
mūsiškis nuo trejų miega savo lovoje, tame pačiame kambaryje. Dar nedaug laiko pradėjo, tai vakarais tenka pasiderėti biggrin.gif bet ryte net prisikviesti pas save neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 03 08, 22:16)
sunus miega su vyriausia dukrą kitame kambaryje  thumbup.gif ,o mažoji užmiega musų lovoj smile.gif  poto pernešam,bet nakti vis vien atkeliauja pas mus doh.gif


Pas mus irgi dvi dukrytės miega kitame kambaryje, o sūnelis dar salia musu uzsnusta...tada jau perkeliame i jo lovyte.
Atsakyti