Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Pas mus su miegeliu ir jokios problemos. Nuo gimimo guldziau tik i savo lovyte, o nuo metuku jau perkeliau i didesne lova. Pas mus ateina vaikuciai nakti tik tada, kai kazka baisaus susapnuoja ar siaip ko issigasta.
O labiausiai ir dukrytei, ir suneliui patinka ateiti i musu lova rytais. Patys isitaiso patogiai, o mus veja is lovos pusryciu daryti. lotuliukas.gif
Atsakyti
musu dukryte ctik savo lovytej miega. nuo pat gimimo neguldziau ja savo lovoj. dabar kai norim kartu miegot, tai ji vis sako - noriu i savo lovyte:)kai issikraustyrim i savo namucius, tai laai noreciau, kad ji ir savo kambary miegotu. smile.gif
Atsakyti
Maniske tundriuke visa laika nuo gimimo miega savo lovelej, bet jie vyro nebuna namie ir mergina labaaai smarkiai uzsimano miegoti su manimi - leidziu... ir nematau tame nieko blogo....
Atsakyti
Miegojo ilgai su mumis vienoje lovoje, kažkur iki 2.5 metų. Iš pradžių miegojo, dėlto, kad maitinau pati. Po to, kad galimybių nebuvo, nes gyvenom užsienyje.
O kai atsirado savas kambarys ir savo lovelė, tai miega tik ten.
Atsakyti
O manoji iki šiol miega su manimi. Šalia mano lovos yra pristumta jos kūdikinė lovelė, kurioje ji dar telpa ir naktį ji ritinėjasi nuo manęs iki savo lovelės kai jai to prireikia. Tiesa, mano dukrai jau 3 metukai. Galbūt tiek ilgai ji lovoje su manimi, nes maitinau iki 2,5 metų.
Ir manęs, jos buvimas šalia naktį, netrikdo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaiga: 16 sausio 2011 - 18:17
sūnus nuo gimimo miega savo lovytėse 4u.gif
Atsakyti
turejo lovyte dabar savo lovele tai ir miega joje atskirai. wub.gif
Atsakyti
Savo lovoj miega, paskui pas mus ateina, paskui vėl savo.
Sūnaus lova mūsų kambary.
Atsakyti
Miega savo lovoj, savo kambary. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 02 12, 10:53)
Miega savo lovoj, savo kambary. smile.gif


drinks_cheers.gif tas pats , savo lovose savo kambary thumbup.gif
mazyte irgi miega savo lovoje nuo gimimo tik dabar persikele jau i savo kambariuka thumbup.gif
Atsakyti
Mano ir miegojo savo lovytei paskui savo lovoj savo kambary ax.gif bet as iki mergaites gimimo pati pasiprasydavau berniuko kad ateitu pas mane blush2.gif Nes man buvo vienai baisu miegot blush2.gif O db vel turiu su kuo miegot biggrin.gif , nuo gimimo miegam kartu su mergaite ax.gif
Atsakyti
Savo lovoj, savo kambary thumbup.gif
Atsakyti