Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

QUOTE(daivvva @ 2010 11 05, 21:51)
schmoll.gif Jokių. Ateina momentas, kada vaikas išmiega savo kambary, savo lovoje. Bent jau pas mus nėra tokios taisyklės, kad išmiega viasada. Vieną naktį pas mus į lovą ateina, kitą rytą ateina pasilabinti smile.gif , trečią naktį ateina.
Kai gimė mano jaunėlė, Vyresnėlė miegojo jau kitame kambary savo lovoje, bet aš ateidavau vakarais, atsiguldaavau, paskaitydavau pasakas, pabudavau, kol užmigs. naktį jei kviesdavo, ateidavau.Taip palaipsniui, laikui einant įprato miegoti viena. O dabaar ir jaunėlės lovytė perkėlėm į vaikų kambarį.
Miega ramiai.
Manau svarbiausia neakcentuoti, kad butinai turi miegoti atskirai, viena... Juk vaikas turi priprasti prie naujos aplinkos...kantrybės 4u.gif

4u.gif Teisybe sakai.
Atsakyti
pas mus tai pirmas nuo 7men miegodavo atskirai,kitam kambari,dukryte nuo 4men,kita dukryte tik nuo metuku nes nebuvo galimybiu atskirai iskeldint,o maziausioji irgi nuo metuku miegos atskirai,bet vien del to,kad nera salygu dabar iskelt.nei vienas nemiegojo su mmis lovoj ir nei vienas neateina pas mus i lovas nakti.labai dziaugiuosi del to,nes kai miegam kartu neissimiegam nei as nei vaikas doh.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis nuo pusantrų miega atskiram kambarį ir neįsivaizduoju, kad kartu miegotų.
Atsakyti
nuo pirmu dienu miega savo lovoi,
Atsakyti
nuo 1.8 metu jau miegas savo lovoje, o nuo 2.3 metu miega savo kambaryje
Atsakyti
prisiskaitėm teorijų, kad vaikas iki vienerių metų turi trumpą, 1-2 dienų atmintį, todėl tai pats tinkamiausias laikas pratinti miegoti atskirai.
todėl dičkis jau nuo 9 mėnesių miega vienas savo kambaryje..

sulaukę antro į viską žiūrim paprasčiau ir elgiamės, ne kaip "reikia", o kaip mums geriau ir patogiau. tad mažėliui jau beveik du metai, o jo lovytė vis dar mūsų miegamajame biggrin.gif
Atsakyti
Visos trys dukros nuo gimimo miega savo lovose savo kambaryje.
Atsakyti
Dukra nuo gimimo miegodavo savo lovytej, mazdaug nuo metuku savo kambary, bet sunus...jau 3 men, bet lovytej miega gan retai, nes maitinti tenka kas antra valanda...naktis kaip kosmaras butu, jei pastoviai kilot i lovyte, migdyt, po to vel iskelt, pamaitint ir vel, vel... doh.gif Kai nakties pradzioj gerai uzmiega keliu i lovyte, jei miega jautriai guluosi salia ir laikau uz rankytes, kad nekrupciotu.Girdi net menkiausia garseli, o tuo tarpu dukrai kad ir karas uz lango - parpia kieciausiai.
Atsakyti
nuo pat gimimo savo lovyteje miega smile.gif
Atsakyti
mano berniukui jau 2 metukai nuo 8 menesiu miegam visi kartu ir labai super kitaip ir neisivaizduoju, su vaiku daug geriau nei su vyru, bent jau zinai kad nieko neuzsimanys ir galesi ramiai isimiegoti, miegosim kartu tol kol pats vaikas uzsinores miegoti atskirai, net ir mano vyrui labiau patinka miegot su vaiku nei be jo.
Atsakyti
Mūsų prieš kelias dieneles į savo kambarį persikraustė, bet dar atkeliauja ir pas mus į viduriuką kartais ax.gif (Kovą sūnui 4 m.) 4u.gif
Atsakyti
Dukra nuo pat gimimo miegojo tik savo lovytej. Musu lovoj ji neuzmigdavo. O i kita kambary isejo miegoti 2,7m. Ir tuo pati labai dziaugesi bigsmile.gif
Atsakyti