Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

Bandom miegoti atskiram kambary, bet rytais atbėgo pas mus ir sako: "šiandien keturmetė savo lovytėje miegoti nenori" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joojoooj @ 2009 10 01, 19:28)
maniskei  2 metukai, miega tame paciame kambaryje tik savo lovelyje. iki triju pamiegos loveleje, o paskui kraustysim i vaiku kambari. galetume ir dabar, bet man reiketu visa nakti vaiksciot ja uzkloti ja g.gif

Pas mus ta pati bėda su užklojimu doh.gif
Atsakyti
nuo pirmų dienų vaiką guldėm atskirai ir dabar jokių problėmų neturim, turi savo lovą kur ir miega, su užklojimu ir pas mus buvo gal pusmetį problema kai vaikui buvo 2metai naktiniai kėlimaisi kad apkloti vaiką labai jau nuvargindavo bet po truputį ir išaugom iš to smile.gif
Atsakyti
Mes kolkas miegam vienam kambari ir atskirose lovose bet daznai jis pas mus ateina i lova tw paziuret ir uzmiega kai isjungem tw jis pajaucia ir miegodamas varo i savo lovyte nes jauciu mazai jam vietos pasidaro pas mus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2010 09 04, 21:08)
Mes kolkas miegam vienam kambari ir atskirose lovose bet daznai jis pas mus ateina i lova tw paziuret ir uzmiega kai isjungem tw jis pajaucia ir miegodamas varo i savo lovyte nes jauciu mazai jam vietos pasidaro pas mus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Miega kuo puikiausiai vienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Musiskis nuo gimimo nera miegojes musu lovoje ax.gif Visada tik savo loveleje musu kambaryje .. Dabar 5 m. ir puikiausiai miega vienas savo kambaryje be jokiu naktiniu vaiksciojimu rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo 3 metu miego atskiroje lovoje, savo kamborije. Pradzioje atbegdavo kiekvieno ryto. Bet greitai priprato, ir dabar mes ja ateinam zadinti i darzeli
Atsakyti
Mano berniukas jei ir uzmiega savo lovoj, tai nakti pareina doh.gif
Atsakyti
Migruoja maniskis nezinau pagal ka, ar pagal ora, ar pagal menulio faze biggrin.gif viena nakti ramiausiai sau ismiega savo kambary, kita nakti jau kviecia mane, sekancia - pats ateina g.gif siand visa nakti ismiegojo vienas, klausia manes ryte kodel as neatejau pas ji (nes is vakaro kai kviecia, sakau einu filma paziureti ir ateisiu blush2.gif )...sakau, gi pats gerai ismiegojai visa nakti ax.gif sako "aaa...nu jo, gerai" doh.gif
Atsakyti
Mano dičkis iškeliavo į kitą kambarį maždaug 2 mėn., o dukriukas iškart po pirmojo gimtadienio. Būtų iškeliavus anksčiau, bet kol dar naktim prabudinėdavo, tai miegojo pas mus, nes pažadinus brolį būtų.
Atsakyti
Sveikutes.
Mamytes,kokiu priemoniu jus emetes kai vaika pradejote pratinti savo kambari kol gyvenom uzsieni, nebuvo jokiu problemu,del atskiro kambario,nezinau gal kad jis buvo daugiau apstatytas,kilimas ir t.t.kambarys buvo daug pilnesnis,gryzom i LT,isvis nemiega savo kambari,kol uzmiega,tai pirma savo isterija pareiskia,zyzima ir t.t.kol galu gale uzmiega,bet nakti pas mus i miegama persikrausto. Nezinau,gal jai dar vis nejauku ir nepripranta,nes jos kambarys dabar labai apkrautas visokiais jos daiktais,zaislai ir pan.dar neskubam daryti baldukus,nes norime pirma suzinoti ka turesime,tada bus galima apstatyti kambari,bet iki to laiko labai norisi ja pripratinti miegoti savo kambari.
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2010 11 05, 11:32)
Sveikutes.
Mamytes,kokiu priemoniu jus emetes kai vaika pradejote pratinti savo kambari  kol gyvenom uzsieni, nebuvo jokiu problemu,del atskiro kambario,nezinau gal kad jis buvo daugiau apstatytas,kilimas ir t.t.kambarys buvo daug pilnesnis,gryzom i LT,isvis nemiega savo kambari,kol uzmiega,tai pirma savo isterija pareiskia,zyzima ir t.t.kol galu gale uzmiega,bet nakti pas mus i miegama persikrausto. Nezinau,gal jai dar vis nejauku ir nepripranta,nes jos kambarys dabar labai apkrautas visokiais jos daiktais,zaislai ir pan.dar neskubam daryti baldukus,nes norime pirma suzinoti ka turesime,tada bus galima apstatyti kambari,bet iki to laiko labai norisi ja pripratinti miegoti savo kambari.


schmoll.gif Jokių. Ateina momentas, kada vaikas išmiega savo kambary, savo lovoje. Bent jau pas mus nėra tokios taisyklės, kad išmiega viasada. Vieną naktį pas mus į lovą ateina, kitą rytą ateina pasilabinti smile.gif , trečią naktį ateina.
Kai gimė mano jaunėlė, Vyresnėlė miegojo jau kitame kambary savo lovoje, bet aš ateidavau vakarais, atsiguldaavau, paskaitydavau pasakas, pabudavau, kol užmigs. naktį jei kviesdavo, ateidavau.Taip palaipsniui, laikui einant įprato miegoti viena. O dabaar ir jaunėlės lovytė perkėlėm į vaikų kambarį.
Miega ramiai.
Manau svarbiausia neakcentuoti, kad butinai turi miegoti atskirai, viena... Juk vaikas turi priprasti prie naujos aplinkos...kantrybės 4u.gif
Atsakyti