Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

atskirai savo kambari nuo 2 m
Atsakyti
mano abu vaikai nuo gimimo miega tik savo lovoje
Atsakyti
Mes tai vargom su tuo miegojimu beveik iki penkiu metu. Kuo ilgiau delsi tuo vaikui sunkiau priprast miegot atskirai.
Atsakyti
abi nuo gimimo miega tik atskirose lovose, o vyresnele nuo 3m ir atskiram kambary, o mazaja ten planuojam iskraustyti 2m.
Atsakyti
Ir kartu, ir atskirai - nuo mazytes miegojo tik kartu, dabar jau pratinam atskirai blush2.gif
Atsakyti
Nuo pat pirmu dienu musu mazieji miega savo lovelese. smile.gif Apart tokiu momentu, kai verkdavo, arba klykdavo ir reikedavo supti ant ranku. biggrin.gif
Atsakyti
Maniškiai abu nuo gimimo miega savo lovelėse, kai galimybės leis ir atsiras jų kambariai iškart keliaus ten..
Atsakyti
Maniskis irgi miega savo loveleje nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
maniske is pradziu miegodavo,kartasi uzmigdavo aps mus o po to maniskis ja pernesdavo,dabar po antros mergaites gimimo tik musu lovooj miegoti nori,dabar tik sako,kad mieos tik savo naujoj lovoj.
Atsakyti
Taip, miega. Pagaliau siaip ne taip pavyko susitarti, kad tevu lova yra tevu lova, vaiko lova yra vaiko ir joje privalo miegoti. Kelis kart prabusdavo nakti kad nori i musu lova, buvo grieztai atsakyta, po to karto nebeireikia jau ir migruoti.
Atsakyti
mano abu vaikai miega atskirose lovose thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis nuo gimimo miega savo lovelej, nei karto nesam miegoje vienoj lovoj ..
Bet iki siol visi miegam vienam kambary .. Man taip ramiau paciai ... ax.gif
Rudeni jau irengsim jam atskira vaikiska kambari ir tikiuos, kad be problemu iseis miegot i kita kambari .. Mums jau ir laikas, nes vyrukui jau 5 m. biggrin.gif
Atsakyti