Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai miega atskiroje lovoje?

ar jusu vaikuciai miega kartu su jumis ar atskirai?? mano mergyte miega atkiroje lovoje bet tame paciame kambaryje mirksiukas.gif kaip manot ar teisingai mes su vyru elgiames? o gal reiketu jau kitame kambaryje pratinti? o gal dar per anksti? 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
mes nuo pat pirmu savaiciu miegam atskirai ir labai del to dziaugiuosi. O as pati iki 10 metu miegojau su mociute smile.gif
Atsakyti
Mano bernužėliui už gero mėnesiuko bus 3 metukai, vis dar miegame tame pačiame kambaryje, tik jis savo lovytėje, bet ji pristumpta prie mūsų lovos ax.gif smile.gif šiaip manau jau reiktų pratinti po truputį miegoti atskirai jį 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mano abu vaikai miegojo su manimi, iš pradžių vyresnėlis iki trijų metukų, dabar mažylis seka jo pėdomis... lotuliukas.gif ir nematau tame nieko bloga mirksiukas.gif
Pagrindinis argumentas miego atskirai nuo vaikų šalininkų- tai trugdo sutuoktinų sexualiniams santykiams, vyras gali pasijausti nuskriaustas ir tt., o mano nuomone- tiems santykiams trukdo tik meilės, noro bei fantazijos stoka...
Atsakyti
Kol kas miegame visi viename kambaryje miegamajame tik tiek kad atskiruose lovose,,,,,mano maziukas jau nuo kokiu 2metu turi savo lova ir niekam neleidzia joje miegoti miega tik jis vienas biggrin.gif
Atsakyti
Nuo pustreciu metuku turi lova savo kambaryje. Bet uzeina periodai, kad vos ne kasnakti ateina pas mus vidurnakti ar i ryta labiau doh.gif Kai visa nakti ismiega savo kambaryje- svente biggrin.gif
Atsakyti
Nuo 1metukų miega savo kambaryje. Pradžioj lovytėj, o nuo 3 metukų lovytę išardėm ir dabar miega savo lovoje thumbup.gif
Atsakyti
Nuo keturių metų atseit miega savo kambaryje. Jeigu miegojimu galima pavadinti atėjimą tris kartus per naktį pas mus į lovą. Taip ir vaikštom naktimis pirmyn atgal tongue.gif
Atsakyti
O mes miegam galima sakyt nuo pirmu dienu atskirame kambaryje. Nuo pusantru metuku vaikas pradejo miegoti dideleje vienvieteje lovoje. Dabar kitose lovose nemiega, net ir pas mus paguldytas, prasosi savo lovytes biggrin.gif
Vat dabar ir jaunesniji kuriam irgi pusantru metuku, noretumem migdyti jau dideleje lovoje, nes jam lovyteje vietos mazoka. Istringa ir rekia viduri nakties lotuliukas.gif
Ieskome siuo metu dviaukstes lovos, tik kad brolis nenori atsisveikinti su savaja doh.gif
Atsakyti
maniskei 2 metukai, miega tame paciame kambaryje tik savo lovelyje. iki triju pamiegos loveleje, o paskui kraustysim i vaiku kambari. galetume ir dabar, bet man reiketu visa nakti vaiksciot ja uzkloti ja g.gif
Atsakyti
Dičkis nuo keturių, mažiukas nuo dviejų miega savam kambaryje, savo lovose. Labai tuo džiaugiuosi thumbup.gif
Dar būna, kartais, mažiukas pasikviečia naktį, arba ateina pas mus, bet pagrinde miega savo lovoje 4u.gif
Atsakyti
Dukra savo lovoj, savo kambary miega nuo 4,6 m, o mažius prisijungė būdamas dviejų, nors į savaitę 2-3 kartus paryčiais pareina į mūsų lovą, taip tyliai ir atsargiai, kartais net nepajuntu, o jis jau čia smile.gif
Atsakyti