Įkraunama...
Įkraunama...

Vykdomų apklausų nuorodos

Labas visoms, gal ir man kas su anketa pagelbės.
Kas galėtų skubiai užpildyti anketą - interviu, parašykite į AŽ savo el. pašto adresą: nusiųsčiau. Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Sweikos mamytes ir ne tik;)

Rasau magistrini darba ir vaikelis jau beldziasi i pasauli uz keliu savaiciu, tai lb reikia kuo greiciau susirinkti atsakymus i apklausa 4u.gif Norisi pabaigti darba anksciau nei lelius ateis biggrin.gif Jei galit padekit ir uzpildykit apklausa: http://www.######/f/...mavimas-uqsttke

Dekui uz Jusu laika wub.gif
Papildyta:
Vietoj ###### turetu buti apklausa. lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginte_d: 08 balandžio 2010 - 21:25
Reikia pagalbos smile.gif Labai prašau visų atsakyti į šios trumpos anketos klausmus 4u.gif
http://www.######/f/daily-card-66kul1q

vietoj groreliu, turi būti apklausa . lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorotti: 09 balandžio 2010 - 18:18
Sveikutes mamytes. Esu 4 kurso studente ir rasau baigiamaji darba. Noreciau prasyti Jusu pagalbos. Manau ne vienas is jusu yra susimastes apie gyvybes draudima. Noreciau prasyti Jusu pagalbos del vykdomos apklausos
######/apklausa-15-4b4efe68a2fbc.html
Jos pagalba noreciau suzinoti ant kiek zmones yra lojalus investuoti savo lesas ir pagal atsakymus apibendrinti, kokie investuotojai yra Lietuvos gyventojai, t.y. megstantys rizika ar konservatyvus.
Is anksto aciu uz Jusu atsakymus ir pagalba smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aniusiaa @ 2010 04 10, 18:20)
Sveikutes mamytes. Esu 4 kurso studente ir rasau baigiamaji darba. Noreciau prasyti Jusu pagalbos. Manau ne vienas is jusu yra susimastes apie gyvybes draudima. Noreciau prasyti Jusu pagalbos del vykdomos apklausos 
######/apklausa-15-4b4efe68a2fbc.html
Jos pagalba noreciau suzinoti ant kiek zmones yra lojalus investuoti savo lesas ir pagal atsakymus apibendrinti, kokie investuotojai yra Lietuvos gyventojai, t.y. megstantys rizika ar konservatyvus.
Is anksto aciu uz Jusu atsakymus ir pagalba  smile.gif

vietoj tu groteliu, turejo buti publika .lt, bet neleidzia kazkodel ideti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniusiaa: 10 balandžio 2010 - 17:24
Laba diena,
Man labai reikia Jūsų pagalbos.. Studijuoju 4 kurse socialinį darbą, rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, apie refleksijos taikymą socialiniams darbuotojams/pedagogams, teikiant pagalbą vaikams, patyrusiems netektį šeimoje (Vaikai patyrę netektį šeimoje – tai vaikai, kurių vienas ar abu tėvai yra mirę). Nemaniau, kad taip sunkiai seksis rasti ir prikalbinti darbuotojas/us, kad pagelbėtų ir užpildytų anketą... verysad.gif Man tinka socialiniai darbuotojai ar socialiniai pedagogai, dirbantys mokykloje, krizių ar dienos centruose, vaikų globos namuose.
Būkit, gerutės, padėkit.
Kas nuspręstų užpildyti mano anketą, atsiųskite man į paštą (katiushaa@gmail.com) savo elektroninio pašto adresą ir aš Jums atsiųsiu savo anketą.
Atsakyti
Kodėl iš publika. lt nesigauna įkelti nuorodos kažin??? kas cia su tom grotelem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutera: 14 balandžio 2010 - 10:01
Sveikos,

gal galit pagelbet dar vienai VU studentei, magistrantei, t.y. man ir atsakyti i anketos klausimus

Buciau labai labai dekinga!!! 4u.gif
Atsakyti
labas visiems smile.gif kam nesunku, gal galit atlikti apklausėlę? ax.gif nuorodą įmetu. pageidautina, kad atliktų asmenys besinaudojantys omnnitel ryšiu, bet šiaip gali visi norintys. iš anksto dėkoju 4u.gif

www.manoapklausa.lt/apklausa/213283129/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kawyte: 15 balandžio 2010 - 20:12
QUOTE(dixita @ 2010 04 15, 19:44)
Sveikos,

gal galit pagelbet dar vienai VU studentei, magistrantei, t.y. man ir atsakyti i anketos klausimus

Buciau labai labai dekinga!!!  4u.gif


Man neatidaro šios nuorodos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramelcandy: 16 balandžio 2010 - 14:41
Labai būsiu dėkinga, jei atsakysite į klausimus. Ačiū
Apklausa

Vietoj ###### turetu buti apklausa. lt
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2010 04 17, 20:47)
Labai būsiu dėkinga, jei atsakysite į klausimus. Ačiū
Apklausa

Vietoj ###### turetu buti apklausa. lt

na, neįkelia........... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamos mirksiukas.gif .Prašau ir aš jūsų laaabai didelės pagalbos biggrin.gif .Rašau magistrinį darbą tema:MOTERŲ IŠSILAVINIMAS IR VAIKŲ SKAIČIUS ŠEIMOJE(TURIMAS, NORIMAS, IDEALUS).Būkite geros,atsakykite į klausimukus.Tai nedaug užims jums laiko,aš tai pažadu mirksiukas.gif

www.######/f/moteru-issilavinimas-ir-vaiku-skaicius-seimoje-turimas-norimas-idealus-gk3k5v9

Šitoj nuorodoj vietoj grotelių reikia įrašyti apklausa. lt,tik po taško nereikia tarpo.Ačiū 4u.gif Galite išsakyti čia savo nuomonę kas gerai ar blogai anketoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 17 balandžio 2010 - 21:17