Įkraunama...
Įkraunama...

Vykdomų apklausų nuorodos

QUOTE(flybirdy @ 2012 02 22, 23:49)
sviekos!
Esu V kurso medicinos studentė ir darau mokslinį darbą tema " Asmenų požiūris į savo fizinę išvaizdą". Būčiau labai dėkinga, jei paaukotumėte dalį savo laiko ir atliktumėte šią anketą (įdedu nuorodą į anketą).
http://www.manoapkla...sa/319416096/1/
Kilus klausimams ar neaiškumams drąsiai rašykite žinutę arba kreipkitės el-paštu simona.sabulyte@gmail.com

Iš anksto dėkoju už atsakymus!

geros dienos


Atsakyta. Tik nežinau ar man kas ne taip, bet jei pažymimas jau atsakymas su varnele ir norint ją nuimt neleidžiama. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulyte89 @ 2012 02 23, 18:53)
Sveikos, esu LSMU IV kurso studentė, rašau bakalaurinį darbą apie "Mitybos įpročių įtaką sveikatai" ir norėįiau visų Jūsų paprašyti, jei nesunku užpildyti šitą anketą                                             
http://######/f/mity...l65aze.fullpage

Būsiu Jums labai dėkinga smile.gif ačiū smile.gif


Jūsų nuoroda neveikia. Neteisingas url adresas. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamos.

Rašau su dideliu prašymu.

Atlieku tyrimą tema „MIESTIEČIŲ GIMTUVIŲ PAPROČIAI” (Vytauto Didžiojo universitetas, Etnologijos ir folkloristikos katedra, dėstytoja doc. dr. R. Račiūnaitė-Paužuolienė).

Ieškau dešimties mieste gyvenančių respondenčių, galinčių prisidėti prie tyrimo – atsakyti į anketos klausimus. Klausimų yra 28, jie išsamūs, taigi sugaištumėte kiek laiko. Visa medžiaga pateks į Etologijos ir folkloristikos katedros rankraštyną bei elektroninę duomenų bazę, taigi Jūsų indėlis – labai svarbus.

Prašau atsiliepti mamas, kurios sutinka dalyvauti. Anketą atsiųsiu el. paštu ar kitu Jums tinkamu būdu, galėsite pildyti kelias savaites, lauksiu kiek reikės smile.gif

Prašau padėti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BasaRasa: 25 vasario 2012 - 12:15
Ir aš atsakiau.

O gal dabar atsiras norinčių padėti man? smile.gif

Atlieku tyrimą tema „MIESTIEČIŲ GIMTUVIŲ PAPROČIAI” (Vytauto Didžiojo universitetas, Etnologijos ir folkloristikos katedra, dėstytoja doc. dr. R. Račiūnaitė-Paužuolienė).

Ieškau mieste gyvenančių respondenčių, galinčių prisidėti prie tyrimo – atsakyti į anketos klausimus. Klausimų yra 28, jie išsamūs, taigi sugaištumėte kiek laiko. Visa medžiaga pateks į Etologijos ir folkloristikos katedros rankraštyną bei elektroninę duomenų bazę, taigi Jūsų indėlis – labai svarbus.

Prašau atsiliepti mamas, kurios sutinka dalyvauti. Anketą atsiųsiu el. paštu ar kitu Jums tinkamu būdu, galėsite pildyti kelias savaites, lauksiu kiek reikės

Prašau padėti!
Atsakyti
BasaRasa, jūs domina tik mamos ir tik gyvenančios dideliuose miestuose? Nuo kiek tūkst. gyventojų jau laikomas "miestiečiu"? Patikslinkite savo tiriamųjų grupę, nes neaišku, ar visos tinka tyrimui smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atlieku tyrima, kuriuo siekiu issiaiskinti vartotoju nuomone apie naturalia ranku darbo kosmetika. Anketa anonimine, rezultatai bus naudojami tik apibendrinti. Busiu labai dekinga, jei rasite siek tiek laiko atsakyti i anketos klausimus (kopijuodami nuoroda, istrinkite tarpeli pries lt):

http://apklausa. lt/f/naturali-ranku-darbo-kosmetika-7hwpg8g.fullpage

Is anksto labai dekoju!
Atsakyti

http://apklausa. lt/f/naturali-ranku-darbo-kosmetika-7hwpg8g.fullpage

Atsakyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 02 26, 13:00)
BasaRasa, jūs domina tik mamos ir tik gyvenančios dideliuose miestuose? Nuo kiek tūkst. gyventojų jau laikomas "miestiečiu"? Patikslinkite savo tiriamųjų grupę, nes neaišku, ar visos tinka tyrimui smile.gif


Tyrime dalyvauja miestuose gyvenančios mamos, tai reiškia, kad į tiriamųjų grupę nepatenka miestelių ir kaimų gyventojos.

Pagal Vikipediją:
Lietuvoje gyvenvietės skirstomos į miesto gyvenvietes (miestai) ir kaimo gyvenvietes (miesteliai ir kaimai).
Miestai yra kompaktiškai užstatytos gyvenamosios vietovės, turinčios daugiau kaip 3000 gyventojų, kurių daugiau kaip 2/3 dirbančiųjų dirba pramonėje, verslo bei gamybinės ir socialinės infrastruktūros srityse.
Atsakyti
Sveikos mielosios,

Esu 4kurso socialinio darbo studentė ir savo baigiamąjį darbą rašau apie vienišas mamytes, todėl kreipiuosi į Jus. Gal atsirastų vienišų mamyčių kurios mielai pasidalintų savo patirtimi, išgyvenimais ir atsakytų į keletą klausimų?

Laukiu mamyčių iš Kauno arba Vilniaus smile.gif)
Atsakyti
Busiu dekinga visiems kurie sudalyvaus tyrime mano. Anketa cia -> Piratavimas internete
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai buciau dekinga,jei uzpildytumete mano anketa. Ji yra anonimine, duomenis naudosiu tik statistikai suvesti.




mano apklausa


Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Labas, pabandziau tavo anketa uzpildyt, bet nepabaigiau, nes klausimai specifiskai kiek matau skirti dirbantiems istaigose, reiketu prafiltruoti pradzioj pagal uzsiemimus respondentus gal, nes ner prasmes pildyt tiem, kurie pvz namie vaikus augina, ar net nezinau savarankiskai dirba, arba studentams nedirbantiems wink.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2012 03 01, 20:24)
Busiu dekinga visiems kurie sudalyvaus tyrime mano. Anketa cia -> Piratavimas internete
Dekoju  4u.gif


Atsakyta. Kaip tik šiuo metu aktuali anketa. 4u.gif
Atsakyti