Įkraunama...
Įkraunama...

Vykdomų apklausų nuorodos

Apklausa apie Pasyvius namus. Labai dėkoju toms, kurios dalyvauja apklausoje 4u.gif

http://www.manoapkla...ausa/314429774/
Atsakyti
labas rašau
diplominį darbą, kurios tikslas – išnagrinėti tėvų skyrybų įtaka vaiko asmenybei, gal gali padėti užpildant anketą, http://www.manoapkla...sa/316296735/1/
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai prasau sudalyvauti apklausoje apie imoniu socialine atsakomybe.


apklausa. lt/f/socialines-atsakomybes-tyrimas-ptkb7l8/answers/new.html

prieš lt reiktų ištrinti tarpelį, sirdingai dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peaches80: 29 lapkričio 2011 - 07:16
Gerbiamas respondente,
Esu Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos magistro studijų studentė Ieva Skrinskienė. Šiuo metu rašau baigiamąjį magistro darbą, kuriuo siekiama atskleisti moterų laimingumo sąsajas su prieraišumu prie partnerio bei subjektyviai suvokiamu savo mamos tėvų auklėjimo stiliumi.
Prašome įdėmiai perskaityti žemiau pateiktus klausimus ir pasirinkti Jums labiausiai tinkantį atsakymą. Čia nėra teisingų ir klaidingų atsakymų, mums svarbi Jūsų nuomonė. Duomenys bus skaičiuojami apibendrintai, neidentifikuojant asmens. Tokiu būdu konfidencialumas yra garantuojamas.
Iš anksto dėkoju už geranoriškumą ir nuoširdų bendradarbiavimą.


1. Jūsų lytis: (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Moteris
• Vyras
2. Jūsų amžius: (Įrašykite savo amžių) ..................
3. Jūsų šeimyninė padėtis: (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Ištekėjusi
• Gyvenu nesusituokusi
• Turiu draugą
• Vieniša
• Našlė
4. Jūsų išsilavinimas (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Pagrindinis
• Vidurinis ar spec. vidurinis
• Aukštesnysis
• Nebaigtas aukštasis
• Aukštasis
5. Ar dirbate? (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Taip
• Ne
6. Kokia jūsų specialybė? (Įrašykite)..............................................................................
7. Ar turite brolių/seserų? (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Taip
• Ne
8. Kelintas vaikas esate šeimoje? (PAŽYMĖKITE tik vieną atsakymą)
• Pirmas
• Antras
• Trečias
• Ketvirtas
• Penktas
• Kita .................................................
9. Kaip įvertintumėte savo fizinę sveikatą per paskutinius 12 mėn.? (PAŽYMĖKITE tik
vieną atsakymą)
• Labai gera
• Gera
• Vidutinė
• Bloga
• Labai bloga










Instrukcijos: šiame lape pateikiami teiginiai, apibūdinantys vaiko ir mamos tarpusavio santykius. Ties kiekvienu teiginiu, kuris apibūdina santykius tarp Jūsų ir Jūsų mamos, pažymėkite tinkamus skaičius, kur:
1 – „Visiškai nesutinku”,
2 – „Nesutinku”,
3 – „Nei sutinku, nei nesutinku”,
4 – „Sutinku”,
5 – „Visiškai sutinku”.
Teiginiai:
1. Mano mama galvoja, kad darnioje šeimoje vaikų nuomonė tokia pat svarbi kaip ir tėvų.
2.Mano mama galvoja, kad reikia versti vaikus pritarti jos nuomonei ar liepimui, kadangi mama linki vaikams tik gero.
3.Visada, kai mama liepdavo ką nors atlikti, ji tikisi, kad aš jos paliepimus vykdysiu iš karto ir nieko neklausinėsiu.
4. Kurdama taisykles šeimoje, mama visada aptardavo su manimi tų taisyklių priežastingumą ir naudą.
5. Mano mama mane skatindavo išsakyti savo nuomonę, kai man atrodydavo, kad šeimos taisyklės yra per griežtos ar neracionalios.
6. Man mama leisdavo priimti sprendimus savarankiškai net ir tada, kai mano nuomonė nesutampdavo su jos.
7.Man mama ne1eidžia klausinėti ar diskutuoti tais klausimais, kuriems sprendimą ji jau priėmė.
8.Mano mama man nurodydavo, kokios veiklos imtis ar kokį sprendimą priimti.
9.Mano mama galvoja, kad tėvai turi kuo daugiau naudoti fizinės jėgos, kad vaikai elgtųsi taip kaip reikia, taip kaip priimtina visuomenei.
10. Mano mama galvoja, kad nėra būtina nustatinėti elgesio taisykles vien tik todėl, kad taip yra priimtina visuomenėj.
11. Aš visada žinau, ko mama iš manęs nori ir tikisi, bet ir visada galiu su ja apie tai laisvai padiskutuoti ir pasakyti, kad aš jos nuomonei prieštarauju.
12. Mano mama galvoja, kad išmintingi tėvai turi kuo anksčiau parodyti, kas viršesnis šeimoje.
13. Mano mama labai retai pasakydavo, ko tikisi iš manęs ir retai nurodydavo, kaip aš turėčiau elgtis.
14. Mano mama priimdama, kokį nors sprendimą dažniausiai atsižvelgdavo į mano norus.
15. Man augant mama visada protingai ir objektyviai nurodydavo kaip aš turiu elgtis.
16. Mano mama visada labai nuliūsta, kai aš nesutinku su jos nuomone.
17. Mano mama galvoja, kad problemos visuomenėje būtų sprendžiamos geriau, jei tėvai nevaržytų savo vaikų veiklos, troškimų jiems augant.
18. Man augant, mama visada sakydavo, kokio elgesio iš manęs tikisi, jei aš jos lūkesčių nepateisindavau, ji mane bausdavo.
19. Mano mama man leidžia priimti sprendimus pačiai be daugybės jos nurodymų.
20. Priimant šeimyninius sprendimus, mama visada išklausydavo ir mano nuomonės, tačiau nenuspręsdavo mano naudai vien tik dėl to, kad aš taip norėdavau.
21. Mano mama negalvoja, kad ji yra atsakinga už mano elgesio reguliavimą.
22. Mano mama yra nusistačiusi griežtus vaiko elgesio standartus, tačiau taikydama juos man, visada atsižvelgdavo į mano asmenybę.
23. Man mama nurodė, koks turi būti mano elgesys ir ji tikisi, kad aš jos nurodymus vykdysiu, tačiau ji yra geranoriškai nusiteikusi, jei aš noriu padiskutuoti šiuos klausimu.
24. Man mama leido pačiam nusistatyti savo požiūrį į šeimą ir jos vertybes ir atsižvelgiant į tas vertybes elgtis taip kaip man atrodo tinkama.
25. Mano mama galvoja, kad problemos visuomenėje būtų sprendžiamos geriau, jei tėvai būtų griežtesni ir reiklesni, nurodydami savo vaikams, kokios veiklos jie turėtų imtis ir kaip jie turėtų elgtis.
26. Man mama visada pasakydavo, ką tiksliai aš turiu atlikti ir kaip aš tai turiu atlikti.
27. Man mama nurodė elgesio standartus, kuriais aš turiu vadovautis, tačiau ji yra nusiteikusi juos koreguoti, jei aš jiems nepritariu.
28. Mano mama niekada man nenurodo, kokios aš veiklos turiu imtis, ko aš turiu norėti ar kaip turiu elgtis.
29. Aš visada žinojau, ko mama iš manęs tikisi, nors aš ir nepritardavau jos nuomonei, turėdavau paklusti vien iš pagarbos mamai.
30. Jei mano mama priimdavo kokį nors sprendimą, kuris mane skaudina, ji visada geranoriškai jį aptardavo su manimi ir pakeisdavo, jei suprasdavo, kad ji suklydo.





Instrukcija. Jūs turite atidžiai perskaityt teiginius. Neužtrukite per ilgai prie vieno teiginio. Pirma kilusi mintis greičiausiai yra teisingiausia. Jei kuris klausimas Jums pasirodė per daug sudėtingas, duokite tokį atsakymą, kuris Jums galėtų bent šiek tiek tikti.
1 = visiškai nesutinku;
2 = iš dalies nesutinku;
3 = šiek tiek nesutinku;
4 = iš dalies sutinku;
5 = daugumoje sutinku ;
6 = visiškai sutinku;

1. Nesu ypatingai patenkinta savo dabartine būsena 1 2 3 4 5 6
2. Aš labai domiuosi kitais žmonėmis 1 2 3 4 5 6
3. Jaučiu, kad gyvenimas yra teisingas (kiekvienam atseikėja pagal nuopelnus) 1 2 3 4 5 6
4. Beveik kiekvienam puoselėju šiltus jausmus 1 2 3 4 5 6
5. Aš retai atsikeliu jausdamasi visiškai pailsėjusi 1 2 3 4 5 6
6. Negalvoju optimistiškai apie ateitį 1 2 3 4 5 6
7. Dauguma dalykų man yra įdomūs 1 2 3 4 5 6
8. Aš visada esu pasirengusi gyvenimo netikėtiems įvykiams ir visada linkusi naudotis suteikiamomis galimybėmis 1 2 3 4 5 6
9. Gyvenimas yra gražus 1 2 3 4 5 6
10. Nemanau, kad pasaulis yra nuostabi vieta 1 2 3 4 5 6
11. Aš daug juokiuosi 1 2 3 4 5 6
12. Aš esu patenkinta viskuo savo gyvenime 1 2 3 4 5 6
13. Aš nemanau, kad esu patraukli 1 2 3 4 5 6
14. Yra didelis slenkstis tarp to ką norėčiau padaryti ir to ką padariau 1 2 3 4 5 6
15. Aš esu labai laiminga 1 2 3 4 5 6
16. Aš įžvelgiu grožį daugelyje dalykų 1 2 3 4 5 6
17. Visuomet kitiems sudarau įspūdį, kaip laisvo, pasitikinčio žmogaus 1 2 3 4 5 6
18. Galiu prisitaikyti prie visko, prie ko noriu 1 2 3 4 5 6
19. Jaučiu, kad ne ypač kontroliuoju savo gyvenimą 1 2 3 4 5 6
20. Jaučiuosi galinti užsiimti daugeliu dalykų ir veiklų savo gyvenime 1 2 3 4 5 6
21. Mąstau blaiviai ir aiškiai 1 2 3 4 5 6
22. Dažnai patiriu džiaugsmą 1 2 3 4 5 6
23. Man pakankamai sudėtinga priimti sprendimus 1 2 3 4 5 6
24. Nelabai suprantu savo gyvenimo reikšmę ir tikslus 1 2 3 4 5 6
25. Jaučiu, kad turiu labai daug energijos 1 2 3 4 5 6
26. Paprastai, dalyvauju įvykių sūkuryje 1 2 3 4 5 6
27. Nelinksmai leidžiu laiką su kitais žmonėmis 1 2 3 4 5 6
28. Nesijaučiu visiškai sveika 1 2 3 4 5 6
29. Neturiu daug gerų prisiminimų iš praeities 1 2 3 4 5 6



















Instrukcija: čia pateikiami teiginiai apibūdinantys jūsų santykius su jūsų mylimuoju, kitaip tariant - draugu ar vyru. Atsakydami į klausimus, galvokite apie tai, kaip dažniausiai būna ar būdavo (net jei šiuo metu šio artimojo jūs neturite) jums bendraujant su mylimuoju. Atsakydami pažymėkite ( ženklu „X“) tą atsakymą, kuris geriausiai atitinka jūsų nuomonę.
Teiginys Visiškai
nesutinku Nesutinku Nei sutinku, nei nesutinku Sutinku Visiškai
sutinku

1 Esu nelinkusi savo mylimajam rodyti, ką jaučiu giliai širdyje.
2 Aš baiminuosi, kad mano mylimasis gali mane palikti.
3 Aš jaučiuosi patogiai, kai su savo mylimuoju esam artimi.
4 Aš daug pergyvenu dėl savo santykių su mylimuoju.
5 Kai tik pajuntu, kad mano mylimasis priartėja prie manęs, aš jį iš karto atstumiu.
6 Aš pergyvenu dėl to, kad mano mylimasis manimi taip nesirūpins, kaip aš juo.
7 Aš jaučiuosi nesmagiai, kai mano mylimasis nori tapti labai man artimu.
8 Aš labai baiminuosi prarasti savo mylimąjį.
9 Man nesmagu būti atvirai su savo mylimuoju.
10 Aš dažnai noriu, kad mano mylimojo jausmai man būtų tokie stiprūs, kaip mano jam.
18 Aš noriu, kad mano mylimasis dažnai įrodinėtų savo meilę man.
19 Aš jaučiu, kad man pakankamai lengva atsiverti savo mylimajam.
20 Kartais jaučiu, kad aš priverčiu mylimąjį rodyti daugiau jausmų, įsipareigojimų.
21 Aš jaučiu, kad man sunku leisti sau visiškai priklausyti nuo savo mylimojo.
22 Aš retai kada rūpinuosi, kad mane gali palikti.
23 Aš netrokštu pernelyg suartėti su savo mylimuoju.
24 Jei negaliu priversti savo mylimojo rodyti dėmesį man, tuomet aš nuliūstu arba supykstu.
25 Aš pasakoju savo mylimajam apie viską.
26 Aš jaučiu, kad mano mylimasis nenori taip suartėti su manim, kaip aš su juo.
27 Aš dažniausiai aptariu savo rūpesčius ir problemas su savo mylimuoju.
28 Kai aš neturiu mylimojo, jaučiuosi neramiai ir nesaugiai.
29 Man gera, kai jaučiuosi artima su savo mylimuoju.
30 Aš susinervinu, kai mano mylimasis nebūna tiek laiko su manimi, kiek aš to noriu.
31 Aš galiu prašyti savo mylimojo pagalbos ar patarimo.
32 Aš susinervinu, jei mano mylimojo nėra šalia, kai man jo reikia.
33 Man lengviau, kai aš galiu atsiremti į savo mylimąjį, kai yra sunku.
34 Kai mano mylimasis nepritaria man, aš savimi labai nusiviliu.
35 Aš tikiu, kad mano mylimasis suteiks man saugumą.
36 Aš piktinuosi, kai mano mylimasis leidžia laiką be manęs.

Atsakyti
Sveiki,

labai prašau skirti keletą minučių trumpai anketai apie ES institucijas, vos 11 klausimukų, būsiu dėkinga

http://www.manoapkla...ausa/318249835/

Ačiū
Atsakyti
Sveiki, būkit geri užpildykit anketą apie vartotojų lojalumą.
http://apklausa. lt/f/vartotoju-lojalumo-telekomunikaciju-bendrovei-tyrimas-alkcqdu.fullpage
(Prieš .lt ištrinkit tarpelį)
Ačiū labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anketa: 04 gruodžio 2011 - 13:54
Sveiki smile.gif Rašau bakalaurinį darbą ir man labai reikia Jūsų pagalbos:) Jei esate 5 - 12 klasės mokiniai (arba mamos, turinčios tokių mokyklinukų vaikučių) užpildykite anketą smile.gif

Anketoje tik 11 klausimų, o ji labai pasitarnaus smile.gif

Štai čia ši anketa:

www.manoapklausa.lt/apklausa/320807632/
Atsakyti
Sveiki,

rašau magistro darbą apie elektroninę prekybą ir jame atliekamas tyrimas, todėl LABAI prašau Jūsų užpildyti šią anketą: http://www.manoapkla...ausa/318783091/
Užtruksite tik kelias minutes. AČIŪ
Atsakyti
Sveiki!

Klaipėdos universiteto būsimoms politologėms reikia Jūsų pagalbos! Maloniai prašome skirti dvi minutes ir užpildyti anketą apie vieną iš ES agentūrų. Jei ir mažai domitės ES, Jūsų balsai vis tiek svarbūs - kiekviena nuomonė atskleidžia kuo tikresnius galutinius rezultatus. Iš anksto ačiū už atsakymus!

Nuoroda čia:
[SIZE=7]

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/320818671/


thumbup.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

Labai noriu Jūsų paprašyti, gal galėtumėte užpindyti anketą, kurios tema "Pigių kelionių paklausa". Duomenis naudosiu rašant kursinį darbą.
Labai prašau užpildyti.

Iš anksto dėkoju smile.gif

Tiesioginė nuoroda į anketą

http://######/f/pigi...rg4a2t.fullpage
Papildyta:
kaip pastebėjau tiesiogiai neduoda prisijungt, tai vietoj ##### turėtų būti ######
Atsakyti
Sveika,
studentų grupelė atlieka rinkos tyrimo projektą apie kino teatrus. Būtų džiugu, jei pagelbėtumėte smile.gif Dėkui!

http://www.publika. lt/apklausa-15-4edf6b6100ba1.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovifly: 07 gruodžio 2011 - 17:42
Sveikos, mamytes! smile.gif Buciau dekinga, jei sudalyvautimete apklausoje apie lojaluma "Pieno zvaigzdziu" prekes zenkui 4u.gif is anksto dekoju! smile.gif
http://www.######/ap...fd40a81694.html
Atsakyti