Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 10 30, 17:08)
vYRAS TAVO NORVEGAS! VISKA IR PASAKO,KAD PADEDA TAU IRSU VAIKAIS DAUG LAIKO

nieko tai nepasako. Mano vyras yra lietuvis ir su vaikais uzsiima. Drasiai net ir serganti vaika galiu jam palikti. Ir vienus kelioms savaitems kur nors isleisti.
QUOTE(Kristine @ 2007 10 31, 20:08)
Na, man irgi uzuojauta nepatinka  schmoll.gif , bet vistiek man gaila mamyciu, kurioms visas buities kruvis ir vaikuciu auginimas uzkrautas tik ant ju peciu  4u.gif nes zinau, kad tai labai sunkus ir varginintis darbas

O man nei kiek negaila. Nes kai paskaitai/paklausai, kad aplinkiniu nuomone vyras kazka darantis buityje ( kad ir indus plaunantis) ar priziurintis vaikus yra boba, nevyriskas ir nesugebantis seimos islaikyti, ir prie viso sito dar yra skuduras, nei sedi moteriai po padu, tai bet kokis gailestis dingsta - ko pacios norejo, ta ir gavo. Nereikia nuo pat pradzios pradeti, kaip apie nykstanciu rusi sokineti, tai ir veliau nereikes to daryti.

Ir dabar kazka jau daryti ( t.y vaikams atsiradus) yra gerokai per velu. Tam reikia eiti palaipsniui nuo pat pradzios ir tvirtai laikytis savo nuomones nekreipiant demesio i kitu nuomone. Ir kaip as vadinta nebuvau, kai suzinodavo aplinkiniai, kad vyras miega su keliu menesiu kudikiu vienam kambary, o as iseinu i kita, kad galeciau gerai issimiegoti ir pailseti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 02 lapkričio 2007 - 10:59
Silvute labai jau kategoriskai dejai 4u.gif O as sb negaleciau patiket nakty dukrytes... Nieko jis negirdi nakty, rytais jo zadintuvas skamba po 5-10kartu ir tai kartais tenka y uzpakaly yspirti lotuliukas.gif Bet su jo darboholizmu nieko keisto, kai zmogus dirba ne po 8val per diena ir ne 5dienas per savaite. Visada randa laiko pazaisti su dukriukui. Bet kuomet turim nedaug laiko kartu, tikrai neversiu jo plauti indu ar tvarkyti namus. Bet anaiptol nereiskia kad esu tarnaite namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2007 11 04, 14:04)
  O as sb negaleciau patiket nakty dukrytes... Nieko jis negirdi nakty, rytais jo zadintuvas skamba po 5-10kartu ir tai kartais tenka y uzpakaly yspirti lotuliukas.gif

as irgi zinok taip galvojau. Kai prie pirmo vaiko keldavausi, tai vyras dazniausiai net neprabusdavo. Bet su antru vaiku kuo puikiausiai susitvarke, tereikejo tik tais paciai visu pirma persilauzti.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 11 04, 16:52)
as irgi zinok taip galvojau. Kai prie pirmo vaiko keldavausi, tai vyras dazniausiai net neprabusdavo. Bet su antru vaiku kuo puikiausiai susitvarke, tereikejo tik tais paciai visu pirma persilauzti.


Silvute, kalba eina apie elementaru poilsy. Jeigu jis naktim neissimiegos, jis tokio darbo nepavez. Jam y darba reikia keltis 5, o kartais ir 4val....Mane tenkina, tai kad jis visa ta maza laisva laika skiria mums - jokiu draugu, jokiu baliu ir pan. Sia savaite jis dirba visas dienas, kita savaite lygtais tures viena laisva, bet ateinanty sekmadieny tures pradirbti min 10val. Arteja sunkiausias mums metu laikas - kaledos. Bet is kitos puses tai pats pelningiausias laikotarpis... Lietuvoje daug kas sako, kad vaikams uzauginti tereikia meiles, bet man saskaitos ir kviteliai rodo kai ka kita ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 04 lapkričio 2007 - 14:02
QUOTE(Tosk @ 2007 11 04, 14:42)
Silvute, kalba eina apie elementaru poilsy. Jeigu jis naktim neissimiegos, jis tokio darbo nepavez. Jam y darba reikia keltis 5, o kartais ir 4val....Mane tenkina, tai kad jis visa ta maza laisva laika skiria mums - jokiu draugu, jokiu baliu ir pan. Sia savaite jis dirba visas dienas, kita savaite lygtais tures viena laisva, bet ateinanty sekmadieny tures pradirbti min 10val.

elementaraus poilsio reikia visiems. Kadangi maniskio buvo ne toks darbas - dazniausiai jisai apsiribodavo iprastomis darbo valandomis, tai nemaciau reikalo ji atleisti nuo jo pareigu - rupintis savo pacio vaiku. Nes dienomis veiklos su vaiku tikrai budavo daugiau nei pakankamai
Atsakyti
MB keli draugai turi vaikucius, tai jie pilnai padeda vaiku auginime. Cia tai yra labai normalus dalykas. Tik musu seimoje mes turim sava modely - jis rupinasi finansais, o as vaiku. Jis puikiai supranta, kad vaiko auginimas ir namai taip pat nemazas kruvis. Bet ir jis nesedi fotely su distanciniu pulteliu. Turbut pasiusciau, jei atidirbes 8val vyras namuose tik laikrascius skaitytu ax.gif Galima sakyti jis savaip man padeda buityje - nusamde motery kad namucius patvarkytu. Dabar ieskom paaugles, kuri kartais vakarais galetu padaboti miegancia pupa. Mes per beveik 2metus vienu du iseje buvom tik 3kartus doh.gif
Kai reikia, buna jis vienas su dukriuku. Tik visada po to sulaukiu geliu lotuliukas.gif Nes tradiciskai vis kas nors jam vargsui yvyksta: tai dukriukas apsivemia, tai geri dalykai per pamperio krastus islipa, arba siaip sukiu randu siukslineje lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maniskis aprupina seima pilnai finansais, bet su vaikais buti tai neturi kantrybes schmoll.gif ateina pasidziaugia truputi ir viskas. Myli juos labai, ir mane bet jo supratimas kad as sedziu namuose ir cia mano pareiga. Nmuose nieko nepadeda arba labai retai ax.gif
Atsakyti
Net neįsivaizduoju, kad vyras galėtų nepadėti... Visuomet padėdavo, nors kartais ir rasdavau su pulteliu fotelyje besėdintį... Pačioj pradžioj buvo pykčių, nes mane buvo užpuolusi pogimdybinė depresija, todėl man VISKAS buvo blogai... KAd ir ką jis bedarytų... Todėl nekaltinau jo. Dabar, kai laukiamės antrojo, viskas kitaip, praėjo 10 metų, visiškai kitoks mudviejų mąstymas. Todėl manau, kad šį katą turėtų viskas būti dar geriau nei tada... ax.gif
Atsakyti
mano vyras tai paziuri vaika, jei jam pasakai, bet siaip didelio noro labai nerodo. budavo dienu kai leidzia pamiegoti ilgiau, issinesdavo sunu i kita kambari, vyras sako kad laukia kol jis uzaugs tada jis dabos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svencele @ 2007 11 04, 23:07)
Na maniskis aprupina seima pilnai finansais, bet su vaikais buti tai neturi  kantrybes schmoll.gif ateina pasidziaugia truputi ir viskas. Myli juos labai, ir mane bet jo supratimas kad as sedziu namuose ir cia mano pareiga. Nmuose nieko nepadeda arba labai retai ax.gif


Maniskis toks pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 11 02, 12:55)
nieko tai nepasako. Mano vyras yra lietuvis ir su vaikais uzsiima. Drasiai net ir serganti vaika galiu jam palikti. Ir vienus kelioms savaitems kur nors isleisti.

O man nei kiek negaila. Nes kai paskaitai/paklausai, kad aplinkiniu nuomone vyras kazka darantis buityje ( kad ir indus plaunantis) ar priziurintis vaikus yra boba, nevyriskas ir nesugebantis seimos islaikyti, ir prie viso sito dar yra skuduras, nei sedi moteriai po padu, tai bet kokis gailestis dingsta - ko pacios norejo, ta ir gavo. Nereikia nuo pat pradzios pradeti, kaip apie nykstanciu rusi sokineti, tai ir veliau nereikes to daryti.

Ir dabar kazka jau daryti ( t.y vaikams atsiradus) yra gerokai per velu. Tam reikia eiti palaipsniui nuo pat pradzios ir tvirtai laikytis savo nuomones nekreipiant demesio i kitu nuomone. Ir kaip as vadinta nebuvau, kai suzinodavo aplinkiniai, kad vyras miega su keliu menesiu kudikiu vienam kambary, o as iseinu i kita, kad galeciau gerai issimiegoti ir pailseti.

Gerai, kad tu to svo maziuko nemaitinai(taip galima manyti, nes kitaip niekaip nebutum galejus jo palikti visai nakciai)
Atsakyti
Na as negaliu suprasti vyru,kurie nepadeda auginti savu vaiku.As kad ir maitinau vaika,bet vyras atnesdavo ji man ir issinesdavo blush2.gif Vaiko verksmo naktim negirdedavau ir negirdziu,nes paprasciausiai zinau,kad kaskas juom pasirupina.Ir galiu vaziuot kur noriu net neklausu ar dabos,cia musu vaikas,tad ir atsakomybe abieju.Vyras dirba irgi daug,rupinasi visomis saskaitomis ir semos gerove.Bet kalbu,kad nepriziures vaiko nera.Cia nuo vyro priklauso ir po 14darbo valandu vaiko verksma girdedavo,nes ir as tiek atidirbau biggrin.gif
Atsakyti