Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Kristine @ 2007 10 30, 15:58)
Uzuojauta visoms mamytems, kurios nesulaukia pagalbos is savo vyru  4u.gif  Labai gaila, kad dauguma vyru vis dar mano, kad vaikai ir puodai-  moteru darbas  verysad.gif
Turbut man pasiseke, nes mano MB labai padeda ir niekada net negirdejau jo sakant, kad jam pailseti reikia ir kad jis su musu vaikuciais nenori buti. Po darbo visa savo laika leidzia tik su vaikais, juo maudo, zaidzia, migdo ir daro visa ta pati, ka ir as, nes ju labai pasiilgsta, o ir naktimis, kai nustojau maitinti mazaji, tik jis prie vaiku keliasi ir juos ramina, todel, kad dienos metu ju nelabai mato, tai nors naktimis atsidziaugia  smile.gif Tiesa, mano vyras norvegas

O mamytems, kurios augina sunelius, tai noreciau patarti, kad bent jau sunelius augintu taip, kad gerbtu ir padetu moterims ir nelaikytu ju tik namu seimininkemis, nors sunku tai padaryti, kai seimoje vaikai mato visai kitoki savo tevo elgesi su ju mama.
Visoms dideles kantrybes tiek su vaikuciais tiek su savo vyrais  4u.gif

vYRAS TAVO NORVEGAS! VISKA IR PASAKO,KAD PADEDA TAU IRSU VAIKAIS DAUG LAIKO BUNA,TA PATI IR APIE DANUS GALIU PASAKYTI,SUPER VYRAI,MANISKIS IR NEBLOGESNIS
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 10 30, 17:08)
vYRAS TAVO NORVEGAS! VISKA IR PASAKO,KAD PADEDA TAU IRSU VAIKAIS DAUG LAIKO BUNA,TA PATI IR APIE DANUS GALIU PASAKYTI,SUPER VYRAI,MANISKIS IR NEBLOGESNIS


Na, manau, visokiu norvegu ir visokiu danu vyru buna, nes ir tarp ju gali pasitaikyti tinginiu, tiesiog dziaugiuosi, kad mums pasiseke del vyru poziurio i vaiku auginima ir begalines pagalbos namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 30, 17:55)
Na, manau, visokiu norvegu ir visokiu danu vyru buna, nes ir tarp ju gali pasitaikyti tinginiu, tiesiog dziaugiuosi, kad mums pasiseke del vyru poziurio i vaiku auginima ir begalines pagalbos namuose 4u.gif

sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 30, 14:58)
Uzuojauta visoms mamytems, kurios nesulaukia pagalbos is savo vyru  4u.gif  Labai gaila, kad dauguma vyru vis dar mano, kad vaikai ir puodai-  moteru darbas  verysad.gif
Turbut man pasiseke, nes mano MB labai padeda ir niekada net negirdejau jo sakant, kad jam pailseti reikia ir kad jis su musu vaikuciais nenori buti. Po darbo visa savo laika leidzia tik su vaikais, juo maudo, zaidzia, migdo ir daro visa ta pati, ka ir as, nes ju labai pasiilgsta, o ir naktimis, kai nustojau maitinti mazaji, tik jis prie vaiku keliasi ir juos ramina, todel, kad dienos metu ju nelabai mato, tai nors naktimis atsidziaugia  smile.gif Tiesa, mano vyras norvegas

O mamytems, kurios augina sunelius, tai noreciau patarti, kad bent jau sunelius augintu taip, kad gerbtu ir padetu moterims ir nelaikytu ju tik namu seimininkemis, nors sunku tai padaryti, kai seimoje vaikai mato visai kitoki savo tevo elgesi su ju mama.
Visoms dideles kantrybes tiek su vaikuciais tiek su savo vyrais  4u.gif

Pritariu šitai nuomonei - juk mes, mamos, auginame ir auklėjame savo vaikelius. Todėl išauklėkim juos taip, kad jaustų pagarbą draugei, mamai, žmonai, sesei...
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 30, 14:58)
Uzuojauta visoms mamytems, kurios nesulaukia pagalbos is savo vyru  4u.gif  Labai gaila, kad dauguma vyru vis dar mano, kad vaikai ir puodai-  moteru darbas  verysad.gif
Turbut man pasiseke, nes mano MB labai padeda ir niekada net negirdejau jo sakant, kad jam pailseti reikia ir kad jis su musu vaikuciais nenori buti. Po darbo visa savo laika leidzia tik su vaikais, juo maudo, zaidzia, migdo ir daro visa ta pati, ka ir as, nes ju labai pasiilgsta, o ir naktimis, kai nustojau maitinti mazaji, tik jis prie vaiku keliasi ir juos ramina, todel, kad dienos metu ju nelabai mato, tai nors naktimis atsidziaugia  smile.gif Tiesa, mano vyras norvegas

O mamytems, kurios augina sunelius, tai noreciau patarti, kad bent jau sunelius augintu taip, kad gerbtu ir padetu moterims ir nelaikytu ju tik namu seimininkemis, nors sunku tai padaryti, kai seimoje vaikai mato visai kitoki savo tevo elgesi su ju mama.
Visoms dideles kantrybes tiek su vaikuciais tiek su savo vyrais  4u.gif


Nieko nenoriu izeisti, bet ne uzuojautu rinktis mamytes cia uzsuka. Tema juk apie tai, kaip per aplinkui vyra pripratint padet auginti vaikus. Tai nereiskia, kad musu vyrai blogi, tiesiog metai gal ar tiesiog gyvenimo budas ir auklejimas vercia juos vienaip ar kitaip elgtis. Mes cia esame, kad pasidalinti mintimis apie tai, kaip jus pamokint ir pamokyt, kad mus labiau suprastu.
As suprantu, kad niekas nieko blogo nenorejo pasakyti, bet kazkaip nejaukiai pasijutau, kai man uzuojauta pareiske del kazko, del ko visai nesijauciu menka. Gyveni ir mokiniesi - tam ir kuriamos tokio pobudzio temos, kad mokintumemes vienos ir kitu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 10 30, 17:08)
vYRAS TAVO NORVEGAS! VISKA IR PASAKO,KAD PADEDA TAU IRSU VAIKAIS DAUG LAIKO BUNA,TA PATI IR APIE DANUS GALIU PASAKYTI,SUPER VYRAI,MANISKIS IR NEBLOGESNIS

O man drauge, kuri jau 4 metus gyvena Norvegijoje, sake, kad Norvegijoje, kol vyras neismoks priziureti vaika, tol neisleidzia vaikiuka is gimdymo namu g.gif Va kaip su tais vyrais reikia lotuliukas.gif Na isku ir isaukleti jie jau taip, kad vaikai tai ne tik moters rupestys thumbup.gif
Atsakyti
little_honey, tikrai nereikia i pasisakymus taip skaudziai reaguoti 4u.gif Nenorejau nieko tikrai izeisti smile.gif

QUOTE(jukka @ 2007 10 31, 17:22)
O man drauge, kuri jau 4 metus gyvena Norvegijoje, sake, kad Norvegijoje, kol vyras neismoks priziureti vaika, tol neisleidzia vaikiuka is gimdymo namu  g.gif Va kaip su tais vyrais reikia  lotuliukas.gif Na isku ir isaukleti jie jau taip, kad vaikai tai ne tik moters rupestys  thumbup.gif


blink.gif na, kam taip viska sutirstinti reikia ir visus pasisakymus priimti tiesiogiai blink.gif Isleidzia is ligoniniu, nes ligoninems, bent jau finansiskai neapsimoketu visus lelius ligoninese laikyti, kol vyrai viska ismoks lotuliukas.gif Ligoninese sesutes skatina, kad vyrai, kuo daugiau butu su vaikuciais, juos pirma karta maudytu, keistu sauskelnias ir pan., bet is ligonines tikrai isleidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 31, 17:20)
little_honey, tikrai nereikia i pasisakymus taip skaudziai reaguoti  4u.gif Nenorejau nieko tikrai izeisti  smile.gif


Tai zinau, kad niekas nieko nenorejo izeisti, bet jau ta uzuojauta doh.gif , nesusilaikiau ir issakiau, ka galvoju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 31, 18:20)
little_honey, tikrai nereikia i pasisakymus taip skaudziai reaguoti  4u.gif Nenorejau nieko tikrai izeisti  smile.gif
blink.gif na, kam taip viska sutirstinti reikia ir visus pasisakymus priimti tiesiogiai  blink.gif Isleidzia is ligoniniu, nes ligoninems, bent jau finansiskai neapsimoketu visus lelius ligoninese laikyti, kol vyrai viska ismoks  lotuliukas.gif Ligoninese sesutes skatina, kad vyrai, kuo daugiau butu su vaikuciais, juos pirma karta maudytu, keistu sauskelnias ir pan., bet is ligonines tikrai isleidzia  4u.gif

Kai manomergyte gime,tai akusere liepe vyrui ir virkstele nukirptiir vaikutiaprengti,ne smamyte pavargus ir turi pailseti
Atsakyti
QUOTE(little_honey @ 2007 10 31, 18:56)
Tai zinau, kad niekas nieko nenorejo izeisti, bet jau ta uzuojauta  doh.gif , nesusilaikiau ir issakiau, ka galvoju  biggrin.gif  4u.gif


Na, man irgi uzuojauta nepatinka schmoll.gif , bet vistiek man gaila mamyciu, kurioms visas buities kruvis ir vaikuciu auginimas uzkrautas tik ant ju peciu 4u.gif nes zinau, kad tai labai sunkus ir varginintis darbas
Atsakyti
QUOTE(Kristine @ 2007 10 31, 20:08)
Na, man irgi uzuojauta nepatinka  schmoll.gif , bet vistiek man gaila mamyciu, kurioms visas buities kruvis ir vaikuciu auginimas uzkrautas tik ant ju peciu  4u.gif nes zinau, kad tai labai sunkus ir varginintis darbas

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NGVICI @ 2005 10 16, 18:59)
O as labai suprantu temos autore. sad.gif Mes turim jau du vaikucius, bet vyras nesiteike padet nei su vienu cry.gif .Dar baisiau, kai gime pirmas tetis grizo is uzsienoi, kai sunui jau buvo 5 menesiai. verysad.gif Nors antraji planavom ir, atrodo, laukem abu, tetis juo pasidziauge pora savaiciu ir vel isvyko keturiems menesiams. verysad.gif
Naktimis niekad nesikele.Jei vaikas serga ir neramiai miega, jis mus palieka ir iseina miegot i kita kambari. verysad.gif
Buna momentu, kad jauciuos klaikiai.Bandau aiskintis, ar vaikai tai tik mano rupestis. Niekas nepasikeite.Aisku, jis dirba. Grizta pavarges.Jo nuomone kudikiu auginimas tik moteru rupestis.Tipo visais laikais vyrai to nedare, o vyrai, kurie tai daro yra subobeje.Jis toks yra ir as jo jau nepakeisiu.Priejom tik tokio kompromiso, kad kai jis namie , tai po darbo nors pusvalandi, o savaitgaliais nors pora valandu uzsiims mazium ir duos man atsikvept.
Guodziuos tuo, kad su vyresneliu tikrai daugiau uzsiima dabar, kai jis didesnis, o as uzsiemus mazuoju.

klaiku,pasakymas kad vaiku auginimas tik moteru rupestis yra nesubrendeliu vyru.labai atsiprasau autores.as jam tikrai nebuciau antro gimdziusi ir vezusi visa nasta ant savo peciu.kai mano vyras paprase vaiko pasakiau-jei padesi auginti tada bus.jis sutiko.
prie vaiko nakti keliasi tas kuris pirmas isgirsta mazio ziurzenima.toks pasakymas kad vyras dirba ir todel turi issimiegoti yra nesamone.mama irgi dirba ir jos isisblaskymas del nemigo naktu gali blogiau baigtis(pvz kai alpsta is nuovargio su vaiku ant ranku).be to as keliuosi daug anksciau nei vyras i darba,nes mano mazius budinasi 5-6 ryto,o vyras kartais ir iki 7 pamiega.savaitgali vaikas daugiau tecio yra,jis juo uzsiima praktiskai visa laika,o as galiu namuose prasikuopti.
bet versti vyro buti su vaiku irgi negalima.reik pagudrauti,ismokyti ji buti su maziuku.maniskis irgi sake nemoku-nezinau.parodziau,pagyriau,paskatinau,stengiausi nesakyti,kad blogai darai-dabar jokiu bedu.sako eik kur nors,pailsek,mes pabusim dviese.
Atsakyti