Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Minna @ 2006 03 10, 21:16)
mazokai mes pagalbos is tetuko gaunam, jis motyvuoja tuo, kad dirba ir ispildo musu visus materialinius norus


Nu sorry, finansais lai tik negasdina lotuliukas.gif . As sededama vaiko prieziuros atostogose i seima atnesu beveik tiek pat pinigu, kiek ir vyras. Taip kad, manau labai neteisinga, jei vyras sako "as uzdirbu pinigus".

QUOTE(ivory @ 2006 11 27, 12:41)
siulyciau pabandyti kartais vyra palikti viena su vaiku, aisku jei mama pati nemaitina pienuku savo. na tarkim savaitgali ir iseiti kur nors "su reikalalis". tada vyras pamatytu kaip nelentgva zmonai buna per diena ir gal, tikekimes, susiprastu...


O va sitas bandymas man sekmingai pavyko. Tik gal ne tiek, kad suprato, kaip sunku mamytei namie, kiek labiau pazino maziuke ir ismoko ja suprasti, liuliuoti, maitinti ir pan. Nes kai mamyte namie, tetukas vis pritingi siu reikaliuku imtis. Ir gal is pradziu bijojo, kad jam nesigaus, bet kai palikdavau viena, apsiprato, ismoko ir dabar situacija kiek geresne. Juk ir mums - mamoms - reikejo ismokti elgtis su savo maziukais.

Bet kalbant bendraja prasme, musu tetukas kaip suprantu, isivaizduoja, kad pagrindine auginimo kasdienybe "priklauso" mamai. Jis prisideda zaisdamas, bendraudamas, budamas, kai mamai reikia kur islekti ir pan. Bet as per daug nesiskundziu, nes matau, kad myli mus abi, o susipykti galima labai greitai, bet ar to reikia... schmoll.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo little_honey: 24 rugpjūčio 2007 - 13:02
maniškis iš tų nykstančių vyrų kurie padeda net neprašomi. Pirmais mėnesiais ir prie lovytės kėlėsi ir kartu su diegliukais kovojome: pašildai su lygintuvu rankšluostį- padedi vyrui ant pilvo, tada ant rankšluosčio mažiukę ir diegliukai aprimsta. Esu studentė- dažnai turiu išlėkti- tai manasis jei nedirba su mažiuke būna, jei dirba- teta padeda. Pati maitinu taigi tenka: bėgti, parbėgti vėl bėgti vėl parbėgti... bet susitvarkom. Jei matau, kad nespėsiu parbėgti- palieku pienuko nusitraukusi. blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif priverchiu su stebuklingu zodziu "prashau" Juokingiausia,kad velaiu visiem savo draugam pasakojo kiek suvalgo,kiek prikakojo kaip nusichiaudejo,,,niekad nesakiau,kai kanors neteisingai padarydavo(jei pav kremu tepa uzpakaliuka,tai tokiu sliuoksniu,kad pirshta,gali ibesti lotuliukas.gif ,tai tik nutyledavau o kita kart stengdavausi kartu keisti ir atseit vaikuj pasakoju,bet juk kam reikia tai girdi,kaip ka daryti...na va taip...nors vistiek jis mano,kad chia moters dalia...nieko su kantrybe ishauklesim che che che
Atsakyti
Mano vyras irgi megsta pasakyti - as gi visa diena dirbu, vakarais ir savaitgaliais pasiilseti noriu blink.gif ; o as tai jau matai atostogauju su vaiku sededama lotuliukas.gif . Tai nusipirkau abonimenta i soliariuma, ir du kartus per savaite vakarais iseinu pasilepinti, palikdama vaika vyrui. Dar sekmadieniais kartais pasidarau apsipirkimu diena - iseinu kokiom 3 valandom. Pirma karta kai isejau tai vyras skambino ir sake '' taves jau NET tris valandas nera'', tai gryzus paklausiau ar dar tebemano kad as ilsiuosi per dienas schmoll.gif, tai jau nebegalvoja lotuliukas.gif . Tik aisku reikia 'profilaktiskai' priminti tai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dawija @ 2007 08 25, 23:02)
Pirma karta kai isejau tai vyras skambino ir sake '' taves jau NET tris valandas nera''


Va va, cia ju geriausia fraze lotuliukas.gif . Pamenu, isejau karta i parduotuve ir tuo paciu i soliariuma nulekiau, tai skambino visais varpais, atseit, "Kur tu tiek vaikstineji" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dawija @ 2007 08 26, 00:02)
Mano vyras irgi megsta pasakyti - as gi visa diena dirbu, vakarais ir savaitgaliais pasiilseti noriu  blink.gif ; o as tai jau matai atostogauju su vaiku sededama  lotuliukas.gif . Tai nusipirkau abonimenta i soliariuma, ir du kartus per savaite vakarais iseinu pasilepinti, palikdama vaika vyrui. Dar sekmadieniais kartais pasidarau apsipirkimu diena - iseinu kokiom 3 valandom. Pirma karta kai isejau tai vyras skambino ir sake '' taves jau NET tris valandas nera'', tai gryzus paklausiau ar dar tebemano kad as ilsiuosi per dienas  schmoll.gif, tai jau nebegalvoja  lotuliukas.gif . Tik aisku reikia 'profilaktiskai' priminti tai  cool.gif

pas mane panasi situacija verysad.gif ,o dar ir vaikas neramus, pavydziu toms kurie vyrai padeda.
Atsakyti
niu manau per prievarta vyro nepriversi auginti vaiko, bet siek tiek paskatinti galima biggrin.gif
maniskis irgi dazniausiai galvoja kad as tik guliu per dienas ir nieko neveikiu, o jis vargselis darbininkas, bet nieko vistiek pabuna su dukryte ir i lauka juos abu isiusnciu, kad galeciau ramiai susitvarkyti namus ar pasimokinti.
bet va sakiau reikes kada visai dienai jam palikti, kad tikrai suprastu kaip as "nieko neveikiu" biggrin.gif
Atsakyti
Saunuoles mamyte snera cia ko savo vyrams nusileisti thumbup.gif
Visos drauge sir pazistamos manoturisia bedu su vyrais,kuriesako,akd dirba,pinigus uizdirba,seima islaiko ir jiem grize po darbo nori pailseti ir su vaikais pabuti jie nenori schmoll.gif
As gyvenu uzsienyje-Danijoje,auginu dukryte,kartu su vyru irsu sia beda nesusiduriu.Auginame abu savo amzyle,salianera mociuciu,tetu ar sesiu,broliu,tai nori nenoriman vyras padeda. Nors as jo ir neptrsau,zino koksnelengva sdarbas dukryte auginti.Dirbba irmano vyra ssunkiai,daznai po kelias savaites be iseiginiu,bet grizes is darbo randalaiko ir norosu maziuke pabuti,pazaisti,labai jos pasiilgsta per visa diena wub.gif Kai buvau grizus i lt vasara,per 3savaite sparke nemaciau nei vieno vyru stumdancio vezima,kuriuos amciau,tai visi sedejo ir gere.Labai daug ko reiktu musus vyramspasimokintiis danu vyru,oi,kaipjiepadedazmonoms savo,garzu net ziureti. Buvodraugai is lt atvaziave,tai vyriskiai labai stebejosi,danijos vyrais,kaip padeda zmonoms thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad nepriversi, jeigu jis pats to nenori schmoll.gif Aišku, tai yra labai blogai, bet žmogus pats turi norėti.
Atsakyti
Uzuojauta visoms mamytems, kurios nesulaukia pagalbos is savo vyru 4u.gif Labai gaila, kad dauguma vyru vis dar mano, kad vaikai ir puodai- moteru darbas verysad.gif
Turbut man pasiseke, nes mano MB labai padeda ir niekada net negirdejau jo sakant, kad jam pailseti reikia ir kad jis su musu vaikuciais nenori buti. Po darbo visa savo laika leidzia tik su vaikais, juo maudo, zaidzia, migdo ir daro visa ta pati, ka ir as, nes ju labai pasiilgsta, o ir naktimis, kai nustojau maitinti mazaji, tik jis prie vaiku keliasi ir juos ramina, todel, kad dienos metu ju nelabai mato, tai nors naktimis atsidziaugia smile.gif Tiesa, mano vyras norvegas

O mamytems, kurios augina sunelius, tai noreciau patarti, kad bent jau sunelius augintu taip, kad gerbtu ir padetu moterims ir nelaikytu ju tik namu seimininkemis, nors sunku tai padaryti, kai seimoje vaikai mato visai kitoki savo tevo elgesi su ju mama.
Visoms dideles kantrybes tiek su vaikuciais tiek su savo vyrais 4u.gif
Atsakyti
Mes tryse esame dar tik menuo..Vyras 2sav buvo isejes atostogu - padejo maziuka priziureti, na as dar nepilnai atsigavus po gimdymo buvau. Ir nakti kelesi ir diena nesiojo, supavo..Deja, kai grizo i darba tai aptingo..Nakti jau nesikelia nes jam pailseti reikia, kai grizta is darbo tai ir is karto gi prie vaiko nepuola..Bet as kartais priverciu ji prisiminti kad maziuliukas daug jegu reikalauja.. Iseinu i parde kokiom 2val - palieku ji su maziuku..Jei labai sunki naktis pasitaiko tai ne kiekviena karta as keliuosi- kai vaikas eilini karta suverkia as nesikeliu ir tada jau jis supranta kad cia jo eile keltis atejo blink.gif
Atsakyti
as va dar pridurti noriu, kad kai tik gimus vyras isejo menesiui atsotogu tai tada nepakartojamas buvo, viskas dare ir mane labai lepino, bet va kai grizo i darbus tai jau siek tiek sunkiau.
cia pries tai biskiuka ji buvau ispeikus bet va prisiminiau kad sian ryte i lova pusrycius atnese ir su maze i lauka iseina, gal niera jau jis toks blogas biggrin.gif
Atsakyti