Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

Aš savojo neverčiu nieko daryt jei jis nenori biggrin.gif Taip šneku,nes maniškis ir pats supratingas ir kai nėra pavargęs,bei jam nereikia į darbą padeda auginti sūnų ir ne tik...dar ir namus iškuopia,valgyt pagamina ir t.t. biggrin.gif
Jei vyras nenorės tu jo niekaip nepriversi ką norspadaryti,nes juk sakoma,kad prievarta mielas nebūsi rolleyes.gif
Atsakyti
Aš neverčiu savo vyro ir nepriversiu nors ir dvynukai pas mane bet aš pati sugebu padaryti valgyti susitvarkyti nes tikrai to vyras nepadarys man ir keliuosi aš prie ju nes jam į darba o beto jis ir išleidžia mane pas drauges pabūti ar taip kur mielai pabūna ir supranta ir paguodžia kaip buna kartais sunku.Per prievarta tikrai nieko nepasieksi tik daugiau piktumu bus
Atsakyti
pirmiausia noreciau palinketi visoms mamytems didziules stiprybes auginant savo vaikucius, jus este saunuoles, kad ir be vyro pagalbos ar su ja, auginate savo vaikucius ir duodate jiems visa kas geriausia 4u.gif

bet man kartais iskyla kalusimas, kokie buvo musu patys tevai, ar labai jie mus mazas priziurejo? as nemanau, kad mano tetis kelesi naktimis, kai as buvau poros menesiu ir TIKRAI nemanau , kad jis keite mano sauskelnes (tiksliau plove mano palutes), manau, kad jis praleisdavo su manimi daugiau laiko kai as buvau jau zymiai didesne ir jau kai jis galedavo pinti man kasas pries islaidzianyt i vaiku darzeli. manau, kad dabar laikai pasikeite ir reikalavimai teciams pasikeite, nes atsirado didesne lygybe tarp moteru ir vyru, bet ka daryti vyrams kurie visa savo vaikyste tik ir mate, kaip ju mamos skalbia, sveicia puodus ir grindis ir priziuri vaikus? todel manau, kad musu uzduotis yra uzauginti savo sunus tokius, kokius mes noretimem kad butu musu vyrai.
o toms mamoms, kurios nesulaukia pagalbos is vyru net ir sunku ka ir patarti, nes pati su sia problema nesu susidurusi. labai myliu savo vyra ir manau, kad jis yra pats sauniausias. toks mazytis patarimas is mano puses butu paklausti pvz. pavakarieniavus, ka jis renkasi ar eiti sutvarkyti indus ir puodus virtuveje ar eiti ir ismaudyti mazyli? mano vyras kiekviena karta renkasi maudyti ir uzmigdyti musu sunu. reikia tiesiog kartais paprasyti, kaip kad as paprasiau, kad jis man atnestu kavos rytais i lova pries vaziuodamas i darba, nes as jausdavausi labai pavargusi, ir jis nesa ir labai didziuojasi, net ir draugams kartais pasigiria.....
dar karteli, stiprybes ir istvermes visoms saunuoklems mamytems!!!!
Atsakyti
Šeip mano tėvelis daugiau augino mane nuo mėnesiukės nes labai norėjo dukrytės.Bet aš myliu savo vyra ir tikrai dėl tokiu smulkmenu nenoriu piktis nes aš labai puikia sugebu pati ir kaip jau buna sunku tai tada jis jau pats mato ir taip kada pasiulo eiti atsipailaiduoti
Atsakyti
Mnau čia prievarta nepadės, tai turi būti su meile daroma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2006 03 17, 15:40)
Aš neverčiu savo vyro ir nepriversiu nors ir dvynukai pas mane bet aš pati sugebu padaryti valgyti susitvarkyti nes tikrai to vyras nepadarys man ir keliuosi aš prie ju nes jam į darba o beto jis ir išleidžia mane pas drauges pabūti ar taip kur mielai pabūna ir supranta ir paguodžia kaip buna kartais sunku.Per prievarta tikrai nieko nepasieksi tik daugiau piktumu bus

o be "prievartos" piktumų nebus? g.gif biggrin.gif Aš ne iš tų kurios kentėtų ir tylėtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viešnia iš Šiaurės: 01 balandžio 2006 - 15:05
QUOTE(Viešnia iš Šiaurės @ 2006 04 01, 15:05)
o be "prievartos" piktumų nebus?  g.gif  biggrin.gif Aš ne iš tų kurios kentėtų ir tylėtų  blush2.gif

Kalbėk nekalbėjus,jei jis nenorės vis vien nepriversi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(menade @ 2006 04 02, 22:05)
Kalbėk nekalbėjus,jei jis nenorės vis vien nepriversi  lotuliukas.gif

jei jam brangi šeima ir didelis noras būti kartu - "priversi" tongue.gif
Viską galima sutarti, viską galima pasiekti, belieka paieškoti veiksmingiausių būdų, ko čia ir ieškau cool.gif
Atsakyti
Manishkis priklauso geriechiu pusei biggrin.gif Ishleidzhia is namu, o pats su mazhe sedi. O kai gryzhtu po 3-4val, lekia y parduotuve pirkti geliu bigsmile.gif
Namu ukio problema irgi jis savaip ishsprende... Tam, kad nereiketu po sunkios darbo dienos, dar ir kambarius tvarkyti, pasiule nusamdyti kokia moterishkaite bigsmile.gif Man tinka thumbup.gif Mazhule beveik nemiega dienomis, tai man laiko nelabai yra. Pietus karts nuo karto daro thumbup.gif
O uzhtai, kad jis toks shaunuolis, as ishleidzhiu jy pazhvejoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2006 04 03, 21:14)
Manishkis priklauso geriechiu pusei biggrin.gif Ishleidzhia is namu, o pats su mazhe sedi. O kai gryzhtu po 3-4val, lekia y parduotuve pirkti geliu bigsmile.gif
  Namu ukio problema irgi jis savaip ishsprende... Tam, kad nereiketu po sunkios darbo dienos, dar ir kambarius tvarkyti, pasiule nusamdyti kokia moterishkaite bigsmile.gif Man tinka thumbup.gif Mazhule beveik nemiega dienomis, tai man laiko nelabai yra. Pietus karts nuo karto daro thumbup.gif
  O uzhtai, kad jis toks shaunuolis, as ishleidzhiu jy pazhvejoti mirksiukas.gif

nerealus vyras tavo bigsmile.gif sveikinu gavus tokį lobį thumbup.gif
Atsakyti
o aš galiu tik pasidžiaugti savo vyru. visad buvo šalia. po bemiegių naktų, 6 ryto vyras perimdavo vadžias. leisdavo man pailsėti. o ir drąsiai galiu mažylį palikto jo globai, man išlėkus kur nors. iš tikrųjų dėkoju jam,kad man padeda 4u.gif
Atsakyti
siulyciau pabandyti kartais vyra palikti viena su vaiku, aisku jei mama pati nemaitina pienuku savo. na tarkim savaitgali ir iseiti kur nors "su reikalalis". tada vyras pamatytu kaip nelentgva zmonai buna per diena ir gal, tikekimes, susiprastu...man pasiseke, kad tokios problemos nekyla, o gimus vaikui vyras beveik men laiko atostogavo namie, tai matydavo kas per reikalai ir visuomet padedavo. iseinant i darba jo zodziai buvo "bet tikrai nelengva vaika auginti" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nezinau, ar jis tiesiog supratingas ar padejo kartu buvimas pazioje pradzioje, bet visuomet stengiasi padeti kai tik yra namuose ir leisti man kuo daugiau pailseti thumbup.gif
na, jei nepadetu minetas variantas, krastutiniu atveju galima imti grasinti ax.gif .zinau viena moteri, kuriai vyras neduodavo pinigu, o ji namie vaika augino. tai viena diena ji jam pareiske, kad jei jis su ja "nesiskaito", tai tegul moka jai alga: uz "aukles" paslaugas, uz "meiluzes" paslaugas, uz "namu tvarkytojos" paslaugas ir t.t. ir ka jus manot? nuo tol finansai jos rankose thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
daugiau ismones, brangios mamytes. ir nebijokit pamustruoti tinginiu vyru mirksiukas.gif
Atsakyti