Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

Nu jau mamytės,

Suprantu, kad visi vyrai skirtingi, nu bet nereikia jau taip ramiai sakyti, kad tegul neprižiūri, išauginsiu viena schmoll.gif Šiaip vyrams kaip vaikams reikia nurodyti "doros kelia" taip, kad jie patys nesuprastų, kad juo eina mirksiukas.gif

Galėčiau parašyti, kaip pripratinau vyrą prie vaiko priežiūros, bet gal kitą kartą... Esmė tame, kad sauskelnes keičia nesispyriodamas, dabar pradėjom primaitinti, tai valgydina irgi be priekaištų, savaitgaliais leidžia man ilgiau pamiegoti, kas rytą prieš darbą keliasi, pakeičia sauskelnes, pažaidžia kol ateina laikas važiuoti, tada mane pažadina... grįžęs iš darbo arba pats eina valgyti daryti arba su vaiku būna kol aš ką nors padarau... Žodžiu ne pasigirti noriu, tiesiog parodyti, kad vyrai išmoksta to, ko juos mokai mirksiukas.gif po truputį, gražiai...

O dėl nakties tai... nu nenoriu kad jis keltųsi, juk maitinu tai aš, tai man vis viena tenka pabusti ir valgyti duoti, tai tuo pačiu ir pasuspu kai reikia... Aišku nėra lengva, bet nu negi abu atsistosim ir į vaiką žiūrėsim g.gif
Atsakyti
Mano vyras dirba įtemptą protinį darbą, mane sąžinė graužtų, jei aš reikalaučiau, kad jis keltūsi naktimis, maitint vaiko ar pan. Jei naktis buvo bemiegė, galima prisiderint pamiegot dienos metu. Mano vaikas keliasi gan dažnai, būdamas 7 mėn., dar valgo 3 kartus. Neprieštarauju, jei vyras su vaiku miega savaitgaliais, išeina su vaiku į kiemą ,tada aš pasiilsiu.
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 02 14, 18:19)
Nu jau mamytės,

Suprantu, kad visi vyrai skirtingi, nu bet nereikia jau taip ramiai sakyti, kad tegul neprižiūri, išauginsiu viena schmoll.gif Šiaip vyrams kaip vaikams reikia nurodyti "doros kelia" taip, kad jie patys nesuprastų, kad juo eina mirksiukas.gif

Galėčiau parašyti, kaip pripratinau vyrą prie vaiko priežiūros, bet gal kitą kartą... Esmė tame, kad sauskelnes keičia nesispyriodamas, dabar pradėjom primaitinti, tai valgydina irgi be priekaištų, savaitgaliais leidžia man ilgiau pamiegoti, kas rytą prieš darbą keliasi, pakeičia sauskelnes, pažaidžia kol ateina laikas važiuoti, tada mane pažadina... grįžęs iš darbo arba pats eina valgyti daryti arba su vaiku būna kol aš ką nors padarau... Žodžiu ne pasigirti noriu, tiesiog parodyti, kad vyrai išmoksta to, ko juos mokai mirksiukas.gif po truputį, gražiai...

O dėl nakties tai... nu nenoriu kad jis keltųsi, juk maitinu tai aš, tai man vis viena tenka pabusti ir valgyti duoti, tai tuo pačiu ir pasuspu kai reikia... Aišku nėra lengva, bet nu negi abu atsistosim ir į vaiką žiūrėsim g.gif

Pas mus lygiai tas pats!!! thumbup.gif Saunu,kad yra tokiu vyru kaip musu mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 02 14, 00:36)
O as manau, kad nieko negalima versti kazka daryti... Galima paprasyti. Kuo daugiau versi, tuo labiau begs ir priesinsis. Galima naudoti moteriskas gudrybes. Svelniai pasiskusti, kad labai sunku. I ausyte pasnibzdeti, kad jei nors karteli nakti prie mazylio atsikeltu, kita vakara butum daug aistrigesne...  biggrin.gif Vyrus reikia skatinti, o ne versti kazka daryti. tongue.gif

Ne kiekvienas paiso tų švelnių užuominų. Įdomu kaip kas nakį pamiegojus 5-6 h būtum aistringesnė tongue.gif Man po tokių naktų reikia 1-2 naktų be prabudimų jėgoms atgauti doh.gif

QUOTE(pumkius @ 2006 02 14, 16:35)
Ka reiskia versti  g.gif
Ar tai normalu,jei reikia versti savo vaika auginti  g.gif  Nemanau.
Mes viska darom kartu  thumbup.gif


O jei jis nepadėtų auginti jūsų vaiko... Ar tai būtų normalu?... Ir ar tada nekiltų mintis jį "priversti"? biggrin.gif

QUOTE(cutka @ 2006 02 14, 19:13)
Mano vyras keliasi nakti, nes jam geriau pavyksta nuraminti vaika blush2.gif

QUOTE(Ievius @ 2006 02 14, 19:19)
Nu jau mamytės,

Suprantu, kad visi vyrai skirtingi, nu bet nereikia jau taip ramiai sakyti, kad tegul neprižiūri, išauginsiu viena schmoll.gif Šiaip vyrams kaip vaikams reikia nurodyti "doros kelia" taip, kad jie patys nesuprastų, kad juo eina mirksiukas.gif

Galėčiau parašyti, kaip pripratinau vyrą prie vaiko priežiūros, bet gal kitą kartą... Esmė tame, kad sauskelnes keičia nesispyriodamas, dabar pradėjom primaitinti, tai valgydina irgi be priekaištų, savaitgaliais leidžia man ilgiau pamiegoti, kas rytą prieš darbą keliasi, pakeičia sauskelnes, pažaidžia kol ateina laikas važiuoti, tada mane pažadina... grįžęs iš darbo arba pats eina valgyti daryti arba su vaiku būna kol aš ką nors padarau... Žodžiu ne pasigirti noriu, tiesiog parodyti, kad vyrai išmoksta to, ko juos mokai mirksiukas.gif po truputį, gražiai...

O dėl nakties tai... nu nenoriu kad jis keltųsi, juk maitinu tai aš, tai man vis viena tenka pabusti ir valgyti duoti, tai tuo pačiu ir pasuspu kai reikia... Aišku nėra lengva, bet nu negi abu atsistosim ir į vaiką žiūrėsim g.gif

nerealūs vyrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saugokit juos mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viešnia iš Šiaurės @ 2006 02 18, 17:48)
Ne kiekvienas paiso tų švelnių užuominų. Įdomu kaip kas nakį pamiegojus 5-6 h būtum aistringesnė tongue.gif Man po tokių naktų reikia 1-2 naktų be prabudimų jėgoms atgauti  doh.gif
O jei jis nepadėtų auginti jūsų vaiko... Ar tai būtų normalu?... Ir ar tada nekiltų mintis jį "priversti"?  biggrin.gif
nerealūs vyrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif saugokit juos mirksiukas.gif  biggrin.gif

Nu matai mazule,kiekvienas susiranda vyra pagal save mirksiukas.gif ,su kitokiu saves neisivaizduoju schmoll.gif O tau linkiu stiprybes 4u.gif vyras turetu buti supratingesnis.
Atsakyti
ech tie vyrai... kaip matau nedaug tokiu yra kurie pagelbeti pultu... maniskis pirmas dvi savaites kelesi ir padet stengesi,o po to tikriausiai nusibodo, tai dabar prasyk neprasius... verysad.gif is pradziu budavo grizta is darbo ir atiduodu jam vaika kol as vakariene padarau. pavalgydavau ir iseidavau is namu bent jau kavos atsigerti, i soliariuma ar prasivaikscioti 10 minuciu. bet po to pradejo vis veliau ir veliau is darbo gristi, tipo namuose pabaigt darbu negali tai reikia i internetine kavine uzsukt ir visus su darbu susijusius meilus parasyt... tai kai grizta apie puse devyniu, vaikas jau miegot suruostas ir jokios pagalbos nebereikia...savaitgaliais tipo jis su lelyte keliasi kad as issimiegociau, bet tas jo kelimasis - pasodina ja i kedute, o pats laikrasti issitraukia, tai ta po kokiu penkiolikos minuciu rekt pradeda ir tada jau mano visiem miegam ate mad.gif o priverst tai nepriversi. ir snekek kiek tik nori. gal kokiai savaitei situacija pasikeis, o po to vel prie seno...
Atsakyti
Mes su vyru esame susitare jeigu vaikas pabuda valgyti nakti iki 5 val. keliuosi as maitinti. Jeigu maitinti reikia po 5 val. keliasi vyras. Jam lengviau rytais atsikelti, nes vyturys, o as peledziukas naktineju visada iki velumos. Dazniausiai tai mane zadina nakti vyras, kad maitinciau vaika, nes per diena musu mazius taip mane nugainioja, tad miegu kietai ir saldziai. tongue.gif.

Atsakyti
QUOTE(Guggy @ 2006 02 19, 01:59)
ech tie vyrai... kaip matau nedaug tokiu yra kurie pagelbeti pultu... maniskis pirmas dvi savaites kelesi ir padet stengesi,o po to tikriausiai nusibodo, tai dabar prasyk neprasius... verysad.gif is pradziu budavo grizta is darbo ir atiduodu jam vaika kol as vakariene padarau. pavalgydavau ir iseidavau is namu bent jau kavos atsigerti, i soliariuma  ar prasivaikscioti 10 minuciu. bet po to pradejo vis veliau ir veliau is darbo gristi, tipo namuose pabaigt darbu negali tai reikia i internetine kavine uzsukt ir visus su darbu susijusius meilus parasyt... tai kai grizta apie puse devyniu, vaikas jau miegot suruostas ir jokios pagalbos nebereikia...savaitgaliais tipo jis su lelyte keliasi kad as issimiegociau, bet tas jo kelimasis - pasodina ja i kedute, o pats laikrasti issitraukia, tai ta po kokiu penkiolikos minuciu rekt pradeda ir tada jau mano visiem miegam ate mad.gif o priverst tai nepriversi. ir snekek kiek tik nori. gal kokiai savaitei situacija pasikeis, o po to vel prie seno...

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Gal kiek perziauru.. Pasakiau savo virui kad jei jis neskirs dukrelei daug demesio, tai diziausia dalis jos meiles atiteks man.. ir pasakiau tai su laaaabaaai patenkintu veideliu. Patikekit, rezultatas afigenas. O kas lecia namu tvarkimo ir pan.. darau viska pati, nors ir sunku paciai viska viska dariti, bet geriau negu bardakas, nes neikalbesi tu viru seimininkauti.
Atsakyti
Manau kad normalus vyras puikiai supranta, kad jeigu moteris sedi namie su vaiku - tai toli grazu nereiskia, kad ji nieko nedaro, o jis mat vienas dirba. Dar neaisku kuris daugiau dirba. Todel viskas priklauso nuo paties vyro poziurio i savo seima. Jeigu viskas tvarkoj - tai ir darbus pasidalinsit draugiskai, jeigu yra spragu - tai jau sorry, ne nuo vaiko prieziuros pradet reikia, nes problemos gali slypeti zymiai giliau. Vat.
Atsakyti
Del namu tvarkymo tai as pasakiau vyrui, kad jei jis man nepadeda tai cia jo reikalas, bet as viena nespeju, nes vaika priziuriu,skalbiu ir valgyt darau kiekviena diena, taigi reikes samdyt valytoja. jis sako gerai, bet matyt negalvojo kad as cia rimtai sneku.Susiradau tokia mergicka is Peru kur pas mano drauge namus valo. Vyras isgirdo kaip as susitariau kad ji kita diena ateitu namu apziuret ir susitarsim del kainos. tik padejau rageli ir jis man sako, zinai as pagalvojau kad geriau pinigus auklei pataupykim, as namus tvarkysiu kiekviena sekmadieni kol jus su lelia lauke vaikstot;) nu ir nepatikesit merginos jau beveik du menesiai sveicia namus kiekviena sekmadieni lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai jau jam tu pinigeliu valytojai pagailo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad kiekvienam vyrui reikia arhumentuoti kodėl jis turi kažką daryti ax.gif
nors mano vyras man tikrai noriai padeda, mes vaiko auginimą tikrai dalinamės pusiau negaliu pasakyti, kad tai buvo verčiama jam, bet jis pats noriai viską daro ir kartais man dėl to net nesmagu....
Atsakyti