Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Isila @ 2010 05 08, 13:55)
norim būti super duper mamaos, žmonos, namų šeimininkės, tvarkytojos, virėjos ir dar velniažin kas,

noriu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Man panašiai buvo. Kol laukiausi pirmagimės, tai ir pilveli milavo ir bučiavo ir t.t. o kai gimė, jis man pats pasakė, nežinau ką su ja veikti. Kaip elgtis, o jei tas, o jei anas. Bet visada šikniuką plovė, o aš naktim keldavausi, matė kad sunku, kartais padėdavo. Kai dabar paaugo dukrytė tai yra du neišskiriami draugai. Visur kartu. Valgyt daro, kambarius tvarko, net neprašius. thumbup.gif Dabar kai laukiu antrojo vaikelio, kalbėjom kad man reiks pagalbos ir t.t. Tai sako dabar žinau ką reiks veikt ir su viena ir su kita/u, jei reikės pažadėjo ir naktim keltis ir maudyti ir t.t. Be to papasakojo, kad kai gimė dukrytė jis tiesiog gavo šoką, bet laikui bėgant susitvarkė viskas. 4u.gif
Tad manu yra vyrų kurių neperauklėsi schmoll.gif , bet yra tokių kurie gauna "šoką" o praėjus kiek laikui atsigauna ir ima rūpintis viskuom. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 07 28, 13:26)
Nemanau, kad toki vyra galima peraukleti. Jei nenori rupintis vaiku, tai ir nesirupins. Nepriversi. Gal susituoket vien tik "is reikalo", gal jis visai nenorejo vaikelio? Man nesuvokiama, kaip vyras, mylintis savo moteri, gali sitaip elgtis  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Bet yra viltis, kad gal dar kada nors nušvis protas ir pagalvos, kad tas vaikas lygiai taip jį ignoruos, kai užaugs. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2009 07 28, 14:53)
vyru yra visokiu. BET MOTERIS PATI PASIRENKA SAVO VAIKU TEVA.

ne karta einant gatve teko matytyti seima - mama, tetis, vezimelis... IR .......... MOTERIS PATI STUMIA VEZIMA BEI PALAIMINGAI SYPSPSI. manau tokios moterys paciops velniazin kaip islepina vyrus. na taip.. vyras negali maitinti krutimi. bet pastumt vezimuka tikrai gali. o kai net tokiaje smulkmenoje jam neleidziama pasireikst... ateities scenarijus daug maz aiskus.



Man asmeniskai vezimelio stumdymas savotiskas "kaifas" biggrin.gif Vyras ima stumt, bet zyziu tol kol perleidzia man smile.gif tongue.gif Todel tas stumdymas nera zenklas, kad vyras taip islepintas, kad net pastumt negali biggrin.gif

O siaip buvo ir pas mus panasi situacija. Su vyresneliu tai pagalba paprasius buvo suteikta man, keite pampersus, renge. Bet gime dvyniai ir bijo jis blink.gif Viena pati zaidziau kasdien su vaikais 8 men. kol susakiau viskas kas man nepatinka biggrin.gif Tada pradejo man padeti PATS smile.gif Dabar jau jis dazniau rengia vakarais miegui nei as, maitina jei skubam ir laiko nera ir aplamai padeda daug smile.gif Manau tiesiog reikia kalbetis kas nepatinka. O jei vienas pakalbis nepadeda tai kartoti ir kartoti kol vyras isgirs kas noreta jam pasakyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 23 gegužės 2010 - 21:29
turbut man pasiseke su vyru. bet manau, kad geriau jokio vyro, nei bet koks...
nestumo metu buvo pastoviai apie tai kalbama, koks svarbus sis vaikelis ir kaip svarbu, kad abu tevai vienodai juo rupintusi. net pasakas kas vakara skaite pilveliui ir man, nes skaiciau, kad jau tada rezgasi rysys tarp tevo ir vaiko wub.gif
mazajam gimus gal ir bande sakyti, kad nesugraibo mazu drabuziuku bei sauskelniu, nesuveike tongue.gif buvo atkirsta, kad as po gimdymo blogai jauciuosi ir negaliu net pasikelti is lovos. priprato. grizus is ligonines buvau tokia pavargus ir issekus, kad jis rupinosi maziuku iki ryto, kol turejo eiti i darba. ryte radau mazaji gulint ant tecio pilvo doh.gif
ir palaipsniui vis aiskinau, kad labai pavargstu per diena su mazuoju, kad man sunku. todel grizes po darbo jis visada imdavo ir ziuredavo, maitindavo, zaisdavo.
o siaip ne karta esu pasakius, kad negaleciau buti su vyru, kuris nepadetu man rupintis vaiku ir nesidalintu prieziuros pusiau. ir jis zino, kad tai tiesa, zino mano charakteri. as juk irgi pavargstu nuo namu ruosos bei mazylio, kuris yra labai aktyvus. iki siol migdom ji kas antra nakti tai as, tai jis. smile.gif
taip kad patarciau daug kalbeti, nepamirsti pasakyti, kaip sunku yra auginti vaikuti, o ypac nemiegoti naktimis. ir jei nieko is to neiseis turbut ieskotis kito vyro. kaip ir sakiau, manau, kad geriau jokio vyro, nei bet koks.
Atsakyti
yra tu kuriems net nerupi vaikelis mano drauge laukiasi o vaiko tevas liepe darytis aborta dabar jai jau 8 men ir augins vaikeli viena o jis pareiske tik tai kad jam vaikas dar nereikalingas kad jis dar nesubrendes schmoll.gif nesuprantu as tokiu kaip galima nesirupinti tokeis mazyleis vieniems buna tik baime nes nezino ka daryti bet kai paauga vaikiukai tai jau ir nebebaisu buna o kiti vaikams isvis nesubrende schmoll.gif
Atsakyti
Na, o mes turim tiesiog stebuklinga vyra ir teti smile.gif padeda visur pats neprasomas, nezinau kaip be jo issisuktume ir naktimis visada keliasi kartu, panesioja vaika, kad atsirugtu todel kazka patari toms, kuriu vyrai nepadeda nelabai ir zinociau ka. Kazin ar tokius imanoma peraukleti jei savo noro neturi.
Atsakyti
as manau kad pakeisti galima vyra tuo labiau jei tikrai egzistuoja seima.pas mane irgi tokia situacija kad vyras praktiskai nieko nedare bet paprasytas visada sutikdavo truputuka panesioti ar pabuti kol buvo maza mergaite.dabar jau panele didele ir tetis megsta kartu buti taciau as zinau jog be manes namuose sienos griuna ir del to jauciuosi gan gerai.vyrui visada primenu jog vaikai yra abieju turtas ir jais rupinames abu.vyras nesa pinigus i seima o asstengiuosi kad visi butu laiingi biggrin.gif
Atsakyti