Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Emerencija @ 2009 10 31, 16:12)
Ultimatumai gal ir nepadės, bet yra vienas būdas (deja priverstinis  verysad.gif )

Aš dažnai gudrauju ir pvz.
sakau jam: "Šiandien tvarkysiu namus iš pagrindų, ir paklausiu jo, ar tu geriau būsi su vaiku ar išveisi vonią" (jis aišku pasirenka lengvesnį variantą, būti su vaiku  biggrin.gif )

Kai reikia pagaminti pietus, vakarienę,
sakau: tu valgysi, tai ką rasi šaldytuve, ar pagamint? Jei atsakymas būna "pagamint" tada sakau, tai pabūk su vaiku, pažaisk, aš pagaminsiu.

Jei reikia į parduotuvę nueiti ar pamaitinti, sauskelnes pakeisti vėl prigalvoju ką nors, kad galėčiau bent kiek vyrą įtraukti į vaiko auginimo veiklą  smile.gif
ir t.t. ir pan.


Rodos, labai gera technika smile.gif Bet pasakysiu, kad ne visad sis gudravimas pasiteisina.. Nusiplukus sveiti vonia, gamini valgyt, begioji i parduotuves ir t.t., o vyrukas, likes su vaiku, tik dar labiau blogina situacija.. Nesusitvarko su juo, virkdo, apsimesdamas, kad negirdi.. vadinasi, "priziuri". Taigi, lakstai is vonios ar virtuves, ir ziuri, kas cia darosi, nes girdi, kad greiatai ir tevas, ir vaikas galutinai "nukvaks".. Mazyliai turbut jaucia, kad zmogus nenori su juo but, arba buna per prievarta, todel verkslena ir verkslena, palikti tokiu 'teveliu' rankose..

Papildyta:
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 11 27, 20:25)
Sunku su tokiais vyrais tikrai, ir as panasu turiu, bet labai daug su juo kalbuosi. Jam dar yra tas sunku, kad jis pats beveik yra auges be mamos, pats turejo budamas 7  metu rupintis ka tik gimusia savo sese, nes mama gastruoliuoti islekdavo verysad.gif
Per pati gimdyma buvo salia, viska mate ir ligoninej buvo vos ne pastoviai, bet grizus namo isleke pas drauga ir grizo tik paryciais. Sedi ir manasis prie kompo ir teliko, bet jam pasakau, kad viskas, gana tau sedet imk vaika i rankas ir bendrauk su ja, bet be jokiu pykciu ir ima dziaugiasi, ko paprasau padaro, kita karta praso jau pats kad duoti jam dukra. Visko buvo ir bus, net yra pasakes, kad nesitikek kad uzjausiu, bet ir as jam pasakiau ta pati kai ko uzsimano tada jau pamaste.
Gyvenam mes pas mano tevu tai tevai daug padeda, pats dirba dienom, tai kai grista sako eik valgyt padaryt mama ar tetis, jie paziures vaika, o as pasakau kita karta jai bunu pavargusi kad ir pats turi rankas ir gali pasidaryti g.gif nakti kai kada prabunda ir kartu ramina su manimi jai nemiega dukra.
Tikrai sunku, bet manau ir jiems buna sunku, tik mums jie to neparodo ir nepasako, nors klausiau kodel tu taip neini prie jos(cia pradzioj taip buvo)sake bijo ja imti i rankas, kad kas neatsitiktu, bet ismoko. Reaguoja ir i tai kai pasakai,kad kai tu su ja nebedrauji tai ji paaugusi taves neprisileis, bijos ir dede vadins o ne teciu.
Bet svarbiausia reikia kalbetis su jais issakyti viska.


Su sukalbamais gal ir padeda kalbejimasis unsure.gif bet ka daryt su tais, kurie nesileidzia i jokias kalbas?... Neleidzia net prasiziot, isvadina visaip, zemina, sako, nesnekek pezalu.. Po daugybes zeminimu ir uzgauliojimu, galiausiai uzsiciaupi verysad.gif
Atsakyti
Taip, del to pritariu, kad net nesiklauso ir net uzgaulioja. Ir man taip dare, bet viena karta neisejo pasakyti, antra ir taip toliau kol galiausiai pradeda klausytis. Isvis su mano vyru nera niekas vaikysteje draugiskai snekeje,auges nekokiom salygom, bet per didelias pastangas ir vargus ismoko isklausyti ir pats jau kita karta ateina pasipasakoja, ko seniau net nebuvo. Aisku, paciai reikejo labai daug kantrybes, ne karta galvojau jau viskas - skirtis,bet taip padarius ir ne viskas iki galo issprendziama. Sunku su tais vyrais, bet gyvenam mes su jais visvien,tekam g.gif
Atsakyti
kai nesirupina - tenka paciai rupintis. Atiduoti visa save vaikams ir sau, o vyras tegu sau pats gyvena. Kam eikvoti energija del kazko neaiskaus. Nusiteikime ir pacios rupinkimes. Nes jei ne mes - tai kas? Na, bet pasiguosti visada reikia, nes tai sveika dusiai smile.gif
Atsakyti
Pikta man ant savo vyro daznai buna, susirgo dabar, buna namuose. Vakar pasiskunde,kad jau atsibodo guleti lovoj o jau siandi isleke pas draugu mad.gif jie visada pasiskus kad jiems blogai, kad kazkas,bet kad jie pagyventu toki gyvenima kaip musu tai kazin kaip tada pasiskustu. As jau dabar pradesiu visai juo nesirupinti, tegul pats viska pasidaro, o ypac valgyt (gal apkus blink.gif )
nu vienu zodziu ne i tema pasiskundziau 4u.gif
Atsakyti
Prieš ištekant reikėjo žiūrėti, ar rūpestingas, ar suprantantis...Nepakeisi žmogaus radikaliai. Jei myli, tai ir bandai daryti, kad būtų kuo geriau visiems.
Aš išsirinkau ir vyru tik džiaugiuosi wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 12 02, 14:46)
Pikta man ant savo vyro daznai buna, susirgo dabar, buna namuose. Vakar pasiskunde,kad jau atsibodo guleti lovoj o jau siandi isleke pas draugu mad.gif jie visada pasiskus kad jiems blogai, kad kazkas,bet kad jie pagyventu toki gyvenima kaip musu tai kazin kaip tada pasiskustu. As jau dabar pradesiu visai juo nesirupinti, tegul pats viska pasidaro, o ypac valgyt (gal apkus blink.gif )
nu vienu zodziu ne i tema pasiskundziau 4u.gif


Manau, kad pasiskundei labai į temą mirksiukas.gif

čia kaip ultimatumas, "arba rūpiniesi vaiku arba tau valgyt negaminsiu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 12 02, 14:46)
Pikta man ant savo vyro daznai buna,

O atsiprasau, jusu nikas yra jusu tikrasis vardas pavarde?Jums nera nesmagu, kad jus pasakojat tokias intymias savo gyvenimo detales, ir kad kas nors gali jus atpazint?Nenoretumet pasikeist nika? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2009 12 03, 11:33)
O atsiprasau, jusu nikas yra jusu tikrasis vardas pavarde?Jums nera nesmagu, kad jus pasakojat tokias intymias savo gyvenimo detales, ir kad kas nors gali jus atpazint?Nenoretumet pasikeist nika? blush2.gif


Kurioje vietoje matot čia tą intymumą? g.gif Jokio intymumo čia nėra schmoll.gif
Ji tiesiog paatviravo ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 12 03, 14:29)
Kurioje vietoje matot čia tą intymumą?  g.gif Jokio intymumo čia nėra  schmoll.gif
Ji tiesiog paatviravo ir tiek  ax.gif

http://www.zodziai.l...ntymus&wid=8729

Atsakyti
smile.gif+2009 12 03, 13:42-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 12 03, 13:42)


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
nieko cia intymaus tikrai nera...gyvenimiska...pas mane panasei budavo,bet uzgrauziau vyra...jis man bumbedavo kas negerai,o asnenusileisdavau taip pat atgal rezdavau...tai zmogus gal suprato....aisku noretusi truputi daugiau,kad paziuretu,bet reikia ir ji suprast,bet per daug neleist atsipalaiduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maniskis kaip ir rupinasi ir manimi ir mazaja, bet as noreciau kad daugiau pabutu su mumis, nes jis labai jau uzsiemes, tai mazai ji ir matom. o kai buna kartu, tai padeda, tik beveik niekada nekeicia mazajai pampersu doh.gif
Atsakyti