Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

eik dirbti mirksiukas.gif
as dirbu, todel prie vaiko miegam pakaitomis- nakti as, nakti vyras. gaunasi kad kas antra nakti issimiegu smile.gif aisku tas issimiegojimas salyginis, nes jei verkia tai girdziu, todel gerai tomis naktimis kai ramiai miega , tereikai karta pamaitinti, karta pervesrti ar duoti vandenuko.
kol nedirbau, prie vaiko is vakaro miegodavo vyras, po pirmo prabudimo apie 3 val eidavau jau as. nes vyras kieciau miegodavo ir negirdedavo jo murmejimu. o man nors vienas "kietas miegelis" gaudavosi.

Atsakyti
Supermamos pirmame puslapyje, atrodo blush2.gif , ten skaičiau, ten labai gražiai apie šį reikalą parašyta, jog ten kažurioj valstybėj darė tyrimus ir 52 procentai vyru arba nesikelia arbe negirdi naktį verkenčio vaiko. Tokie tie vyrai ir nieko čia nepadarysi, yra ir šaunuolių, bet vyrai yra vyrai. doh.gif . Maniškis irgi nesikelia naktį, bet kaip sakoma, prieš vėją nepapūsi, gaila, bet taip yra biggrin.gif . Galim pyktis, bet rezultatas bus tas pats. Gal kiek kartų atsikels, o paskui vėl tas pats. Paskaitykit, ten yra tikrai neblogas straipsniukas, vertas dėmesio thumbup.gif
Atsakyti
Tas "nesikelia" ir "negirdi" pasirodo labai sąlyginis dalykas. Maniškis irgi mažių negirdėjo naktimis. Puikiausiai išmiegodavo, net kai aš visą naktį su klykiančiu antruoju ant rankų pravaikščiodavau. Bet pasaulin netikėtai pasibeldė trečiasis. Sunkūs pirmi nėštumo mėnesiai, o dar milžiniškas krūvis darbe. Paprašiau vyro pagalbos naktimis, nes antrasis vis dar žadindavo 3-5 kartus per naktį. Pirmą savaitę tekdavo kiekvienąkart vyrą žadinti mažajam sukniurzus, po to jau vis rečiau pats neprabusdavo. O po 3 mėnesių jau vyras mane žadindavo, nes miegojo jautriau už mane. Juokingiausia yra dabar - kiekvienas "girdime" tik savo vaiką, nors visi miegame viename kambaryje. O antrasis sūnus prabudęs naktį dažniausiai šaukia "Tėveli!"
Atsakyti
Jei vyras dirba, tai galima ir ji suprasti, jog pries darbo diena, turetu pailseti. Bet galite susitarti, jog pvz pradedant penktadienio vakaru jis miegos su leliuku ir kelsis prie jo, o tu tuo tarpu galesi pailseti.
Nors as visvien nemiegodavau, kai vyras keldavosi daryti nakti misinuka arba raminti musu lelytes. Vis ziurejau ar "teisingai" maitina, ar gerai apklojo doh.gif
Atsakyti
O as labai suprantu temos autore. sad.gif Mes turim jau du vaikucius, bet vyras nesiteike padet nei su vienu cry.gif .Dar baisiau, kai gime pirmas tetis grizo is uzsienoi, kai sunui jau buvo 5 menesiai. verysad.gif Nors antraji planavom ir, atrodo, laukem abu, tetis juo pasidziauge pora savaiciu ir vel isvyko keturiems menesiams. verysad.gif
Naktimis niekad nesikele.Jei vaikas serga ir neramiai miega, jis mus palieka ir iseina miegot i kita kambari. verysad.gif
Buna momentu, kad jauciuos klaikiai.Bandau aiskintis, ar vaikai tai tik mano rupestis. Niekas nepasikeite.Aisku, jis dirba. Grizta pavarges.Jo nuomone kudikiu auginimas tik moteru rupestis.Tipo visais laikais vyrai to nedare, o vyrai, kurie tai daro yra subobeje.Jis toks yra ir as jo jau nepakeisiu.Priejom tik tokio kompromiso, kad kai jis namie , tai po darbo nors pusvalandi, o savaitgaliais nors pora valandu uzsiims mazium ir duos man atsikvept.
Guodziuos tuo, kad su vyresneliu tikrai daugiau uzsiima dabar, kai jis didesnis, o as uzsiemus mazuoju.
Yra tokiu vyru.Manau, tai labai priklauso nuo to, kokioje seimoje jie uzaugo, koki pavyzdi mate.Maniskio tevai buvo labai uzsieme. Mama ilgai mokesi, po to dirbo dviejuose darbuose.Vyras uzaugo metomas tai pas draugus, tai pas senelius, tai pas kaimyne.Taip kad nieko cia dabar nepapiesi...
Atsakyti
Jo, su tais vyrais jau taip rolleyes.gif Tarp mamos ir vaikelio yra stiprus ryšys. Net ir dabar, kad ir kaip pavargusi būčiau, per miegus išgirstu kaip mažius verčiasi ant kito šonelio. Iš kur pas vyrą tas jautrumas, juk jis nieko pilve neaugino rolleyes.gif Tą jausmą turi išsiugdyti. Aš to neprašiau - vis dėlto neišmiegojus dirbti visą dieną tikrai sunku. Užtai savaitgaliais arba cackindavosi su mažiumi, arba dirbdavo visus buities darbus biggrin.gif Pokaitį leisdavo numiegoti, į lauką savo vyrus vienus išvarydavau ax.gif Nuo pirmos dienos kaliau į galvą, jei jau sėdžiu namie, dar nereiškia, kad būnu pailsėjusi schmoll.gif
Atsakyti
O as manau, kad nieko negalima versti kazka daryti... Galima paprasyti. Kuo daugiau versi, tuo labiau begs ir priesinsis. Galima naudoti moteriskas gudrybes. Svelniai pasiskusti, kad labai sunku. I ausyte pasnibzdeti, kad jei nors karteli nakti prie mazylio atsikeltu, kita vakara butum daug aistrigesne... biggrin.gif Vyrus reikia skatinti, o ne versti kazka daryti. tongue.gif
Atsakyti
mano vyras naktį miega kaip užmuštas,net negirdi kada vaikas verkia doh.gif tai jo prašyt ,kad naktį pažiūrėtų bebrasmiška.aišku kelis kartus bandžiau,o vaizdelis,būdavo toks vaikas rėkia,ovyras miega doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kai mano vyras grizta is darbo, as jo net neklausiu pavarges ar ne, tik ikisu vaika i rankas ir einu savu reikalu tvarkytis. 4u.gif
Na, o del nakties tai jis dazniausiai net negirdi kai vaikutis spurda ar verkia.
Kai uzsirekdavo, tai aisku pabusdavo, tai nesiodavo, dainuodavo, guldesi sau ant krutines.
mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,as pritariu toms kurios sako,kad nereikia versti,be to as laabai abejoju ar priversi schmoll.gif ,o jei tikrai pavyktu tai isivaizduoju kaip jis priziures vaikiuka.Man vyras irgi visai schmoll.gif nepadejo,miega irgi kaip uzmustas.Pati ir keliausi ir maudziau viena.Zodziu dariau viska viena nuo pirmu dienu. verysad.gif Kazkada dar prasydavau,kad padetu,o po to pavargau prasyti to ko tikrai nepadarys ir nustojau sleep.gif bet dabar galiu visiems drasiai sakyti,nors mano zuikiui greit 2metukai,bet uzauginau visiskai viena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ka reiskia versti g.gif
Ar tai normalu,jei reikia versti savo vaika auginti g.gif Nemanau.
Mes viska darom kartu thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras keliasi nakti, nes jam geriau pavyksta nuraminti vaika blush2.gif
Atsakyti