Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(Pokesita @ 2009 06 07, 12:11)
jo pritariu tam, matyt turi jie kaskokia baime, nes maniskis dar kaij nebuvau pagimdziusi sake, kad va kaip bijosiu paiimti as tas kudikelis bus toks mazas rolleyes.gif  bet ka jus galvojat kaij tik pagimdziau jis griebe ji lotuliukas.gif  taip jau su tais vyrai yra, buna ir tokiu kurie jau nuo pat mazylio gimimo isleidzia zmonas dirbti o patys augina mazylius mirksiukas.gif

...na, jei jusu MB nera subrendes tevystei, tai niekaip nepriversit jo daryti to ar ano, jis kaip ir jus, kai nenorit ko nors daryti - ras milijona priezasciu del ko negali... unsure.gif
O musu atveju, tai mamyte dirba, o as nuo gimimo auginu dukryte ir labai dziaugiuosi tuo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antoniss: 21 lapkričio 2009 - 23:45
QUOTE(antoniss @ 2009 11 22, 00:42)
...na, jei jusu MB nera subrendes tevystei, tai niekaip nepriversit jo daryti to ar ano, jis kaip ir jus, kai nenorit ko nors daryti - ras milijona priezasciu del ko negali... unsure.gif
O musu atveju, tai mamyte dirba, o as nuo gimimo auginu dukryte ir labai dziaugiuosi tuo  thumbup.gif


thumbup.gif pagirtina thumbup.gif
Atsakyti
Gal pagalvok ar is vis verta sieti ateiti su tokiu bejausmiu zmogumi... O pakeist jo tikrai nepakeisi... deja.
Atsakyti
QUOTE(floridija @ 2009 11 25, 11:42)
Gal pagalvok ar is vis verta sieti ateiti su tokiu bejausmiu zmogumi... O pakeist jo tikrai nepakeisi... deja.



O ką daryti, jei tas gyvenimas jau susietas? g.gif juk vaikas tai bendras, nors ir nežiūri jo tėtis doh.gif
Atsakyti
manau, kad cia jau nieko nepakeisi, teks tik susitaikyt su likimu ir viska daryt paciai.

turiu kelias drauges, kurios bande daryt eksperimentus, ir palikt vyra su vaiku, nieko geru nesibaige, vyrai zaide su kompu ar sedejo virtuveje, kol vaikas klyke lovyteje. bet tu vyru nuomoe, kad vaiko auginimasmoteru reikalas, visa kita lyg ir tvarkoje, dirba, pinigus namo nesa, zmona myli, su vaikais gali i lauka iseit kartais, tuo viskas ir pasibaigia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(musu.zaisliukai @ 2009 11 25, 11:53)
manau, kad cia jau nieko nepakeisi, teks tik susitaikyt su likimu ir viska daryt paciai.

turiu kelias drauges, kurios bande daryt eksperimentus, ir palikt vyra su vaiku, nieko geru nesibaige, vyrai zaide su kompu ar sedejo virtuveje, kol vaikas klyke lovyteje. bet tu vyru nuomoe, kad vaiko auginimasmoteru reikalas, visa kita lyg ir tvarkoje, dirba, pinigus namo nesa, zmona myli, su vaikais gali i lauka iseit kartais, tuo viskas ir pasibaigia  doh.gif



oho blink.gif aš jau saviškiu skundžiuosi, bet šitaip jis tikrai nepadarytų blink.gif
Atsakyti
Na, paliktas klykiantis vaikas lovyteje, tai jau baisu doh.gif Bet siaip daugeliui vyru meile vaikui ateina su laiku. Zinau seima, kur vyras tik vaikui pradejus kalbet atrado jam meile. As jau nekalbu apie rupinimasi, kurio is vis nebuvo iki tol. Stiprybes toms mamoms, kuriu vyrai abejingi leliukams 4u.gif
Atsakyti
g.gif ar uzduotas klausimas sau-kam man toks vyras???..ir aplamai ,jei vyras nemyli leliuko ar myli jus?koks vyras bus abejingas mamai,kuri yra pervargus nuo bemiegiu naktu prie leliaus..ir pan..nzn..vaistas kalbetis su teciu..kas negerai..jei neina i kalbas-geriau vienai..ir vaikui bus geriau vienam ,nei tevas prie tv su alaus buteliu..atsiprasau ,bet as labai bjauri vyru atzvilgiu... doh.gif
Atsakyti
Mano situacija tokia pati, nuo pat gimimo vaiku rupinuosi tik as. Gerai, kad mama arti gyvna padeda. Sako jog myli mane, dukra, bet sako jog bijo jos, jog ji dar labai maza, nezino ka daryti, tiesa kol auga vis dazniau laiko pradleidzia su ja, galvojam api antra vaika, bet as bijau vel viska daryti viena ir dar su dviem vaikais.
Nebezinau ka ir bedaryt santykiai sala su kiekviena diena, vis dazniau pagalvoju apie skirybas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2009 11 26, 23:42)
Mano situacija tokia pati, nuo pat gimimo vaiku rupinuosi tik as. Gerai, kad mama arti gyvna padeda. Sako jog myli mane, dukra, bet sako jog bijo jos, jog ji dar labai maza, nezino ka daryti, tiesa kol auga vis dazniau laiko pradleidzia su ja, galvojam api antra vaika, bet as bijau vel viska daryti viena ir dar su dviem vaikais.
Nebezinau ka ir bedaryt santykiai sala su kiekviena diena, vis dazniau pagalvoju apie skirybas... g.gif



Jei santykiai sala ir galvoji apie skyrybas tai tikrai negimdyk antro vaiko, paskui liksi viena ir su dviem vaikais bus tikrai labai sunku, na o viena vaika tai jau kaip nors kad ir viena uzsiauginsi. Sekmes ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Sunku su tokiais vyrais tikrai, ir as panasu turiu, bet labai daug su juo kalbuosi. Jam dar yra tas sunku, kad jis pats beveik yra auges be mamos, pats turejo budamas 7 metu rupintis ka tik gimusia savo sese, nes mama gastruoliuoti islekdavo verysad.gif
Per pati gimdyma buvo salia, viska mate ir ligoninej buvo vos ne pastoviai, bet grizus namo isleke pas drauga ir grizo tik paryciais. Sedi ir manasis prie kompo ir teliko, bet jam pasakau, kad viskas, gana tau sedet imk vaika i rankas ir bendrauk su ja, bet be jokiu pykciu ir ima dziaugiasi, ko paprasau padaro, kita karta praso jau pats kad duoti jam dukra. Visko buvo ir bus, net yra pasakes, kad nesitikek kad uzjausiu, bet ir as jam pasakiau ta pati kai ko uzsimano tada jau pamaste.
Gyvenam mes pas mano tevu tai tevai daug padeda, pats dirba dienom, tai kai grista sako eik valgyt padaryt mama ar tetis, jie paziures vaika, o as pasakau kita karta jai bunu pavargusi kad ir pats turi rankas ir gali pasidaryti g.gif nakti kai kada prabunda ir kartu ramina su manimi jai nemiega dukra.
Tikrai sunku, bet manau ir jiems buna sunku, tik mums jie to neparodo ir nepasako, nors klausiau kodel tu taip neini prie jos(cia pradzioj taip buvo)sake bijo ja imti i rankas, kad kas neatsitiktu, bet ismoko. Reaguoja ir i tai kai pasakai,kad kai tu su ja nebedrauji tai ji paaugusi taves neprisileis, bijos ir dede vadins o ne teciu.
Bet svarbiausia reikia kalbetis su jais issakyti viska.
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 11 27, 19:25)
Sedi ir manasis prie kompo ir teliko, bet jam pasakau, kad viskas, gana tau sedet imk vaika i rankas ir bendrauk su ja, bet be jokiu pykciu ir ima dziaugiasi, ko paprasau padaro, kita karta praso jau pats kad duoti jam dukra.


Ką paprašau padaro ir maniškis, bet aš taip nenoriu schmoll.gif Aš noriu, kad vyras pats iniciatyvą savo rodytų doh.gif o taip nėra doh.gif Visada turiu priminti, sakyti, prašyti doh.gif
Atsakyti