Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(ellle @ 2009 10 31, 14:25)
Ultimatumu skelbimas taip pat nieko neduoda...


Ultimatumai gal ir nepadės, bet yra vienas būdas (deja priverstinis verysad.gif )

Aš dažnai gudrauju ir pvz.
sakau jam: "Šiandien tvarkysiu namus iš pagrindų, ir paklausiu jo, ar tu geriau būsi su vaiku ar išveisi vonią" (jis aišku pasirenka lengvesnį variantą, būti su vaiku biggrin.gif )

Kai reikia pagaminti pietus, vakarienę,
sakau: tu valgysi, tai ką rasi šaldytuve, ar pagamint? Jei atsakymas būna "pagamint" tada sakau, tai pabūk su vaiku, pažaisk, aš pagaminsiu.

Jei reikia į parduotuvę nueiti ar pamaitinti, sauskelnes pakeisti vėl prigalvoju ką nors, kad galėčiau bent kiek vyrą įtraukti į vaiko auginimo veiklą smile.gif
ir t.t. ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 10 31, 17:12)
Ultimatumai gal ir nepadės, bet yra vienas būdas (deja priverstinis  verysad.gif )

Aš dažnai gudrauju ir pvz.
sakau jam: "Šiandien tvarkysiu namus iš pagrindų, ir paklausiu jo, ar tu geriau būsi su vaiku ar išveisi vonią" (jis aišku pasirenka lengvesnį variantą, būti su vaiku  biggrin.gif )

Kai reikia pagaminti pietus, vakarienę,
sakau: tu valgysi, tai ką rasi šaldytuve, ar pagamint? Jei atsakymas būna "pagamint" tada sakau, tai pabūk su vaiku, pažaisk, aš pagaminsiu.

Jei reikia į parduotuvę nueiti ar pamaitinti, sauskelnes pakeisti vėl prigalvoju ką nors, kad galėčiau bent kiek vyrą įtraukti į vaiko auginimo veiklą  smile.gif
ir t.t. ir pan.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Edit_a @ 2009 08 01, 23:01)
viena is merginu cia rase, kad savo vyrus islepinam - as sutinku, bent jau mano atvejis toks, kad as viska moku ir dariau visada pati (tepalus i masina isipilu, ratus prisipuciu ziema pasikeiciu) - vat ir rezultatas...nesiskundziu labai - biskiuka pabendrauja su lelium, panesioja, bet....nesokineja taip, kaip kitu cia pasisakiusiu antrosios puse  smile.gif


Oho šaunuolė mergaite, kad sugebi tokius dalykus thumbup.gif . Čia mano vyro svajonė. Jis man vis priekaištauja: kad va ratai pakeisti, mašina nuplauta, degalų pripilta... o tau dar vis negerai.

QUOTE(Emerencija @ 2009 10 31, 16:12)

Aš dažnai gudrauju ir pvz.
sakau jam: "Šiandien tvarkysiu namus iš pagrindų, ir paklausiu jo, ar tu geriau būsi su vaiku ar išveisi vonią" (jis aišku pasirenka lengvesnį variantą, būti su vaiku  biggrin.gif )

Kai reikia pagaminti pietus, vakarienę,
sakau: tu valgysi, tai ką rasi šaldytuve, ar pagamint? Jei atsakymas būna "pagamint" tada sakau, tai pabūk su vaiku, pažaisk, aš pagaminsiu.

Jei reikia į parduotuvę nueiti ar pamaitinti, sauskelnes pakeisti vėl prigalvoju ką nors, kad galėčiau bent kiek vyrą įtraukti į vaiko auginimo veiklą  smile.gif
ir t.t. ir pan.


Aš irgi naudojuosi tokia praktika, nori valgyt - žiūrėk vaiką, paruošiu. Reikia maisto - rinkis ar važiuoji į parduotuvę ar vaiką žiūri. Kadangi gryžta iš darbo pavargęs, tai apie jokius prekybcentrius nenori net pagalvot.

Nors ir šiaip paima, panečioja, pašnekina, išmaudo. Tikrai nesiskundžiu smile.gif
Gal autorės vyras labai jaunas, nepribrendęs tėvystei. Kai susilaukėm pirmos dukters, vyras irgi didelio susidomėjimo nerodė. Su antru vaiku viskas kitaip. Klausė kaip sekėsi per dieną ir šiaip rodo didesnį susidomėjimą ir pagalbą. šeima dabar jam yra svarbiau už draugus ir alų. Manau kad pribrendo tėvystei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 10 31, 16:12)
Ultimatumai gal ir nepadės, bet yra vienas būdas (deja priverstinis  verysad.gif )

Aš dažnai gudrauju ir pvz.
sakau jam: "Šiandien tvarkysiu namus iš pagrindų, ir paklausiu jo, ar tu geriau būsi su vaiku ar išveisi vonią" (jis aišku pasirenka lengvesnį variantą, būti su vaiku  biggrin.gif )

Kai reikia pagaminti pietus, vakarienę,
sakau: tu valgysi, tai ką rasi šaldytuve, ar pagamint? Jei atsakymas būna "pagamint" tada sakau, tai pabūk su vaiku, pažaisk, aš pagaminsiu.

Jei reikia į parduotuvę nueiti ar pamaitinti, sauskelnes pakeisti vėl prigalvoju ką nors, kad galėčiau bent kiek vyrą įtraukti į vaiko auginimo veiklą  smile.gif
ir t.t. ir pan.




Siurpu skaityti. Motina turi gudrauti, kad tikras tevas su savo vaiku bent kiek pabutu. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
nenormalu doh.gif i svetima seima ir dusia neilissi, tad remsiuosi savo pavyzdziu ir mintimis.
pirmiausia tai vyrai tokie sutverimai, kuriems reikia nurodyti, pasakyti ka daryti:kad reiketu sauskelnes pakeisti, kada pamaitinti ir tt. bent maniskiam taip. jei jis visiskai nieko nedarytu, as tokio vyro nemyleciau ir gyvent negaleciau.
Atsakyti
QUOTE(Agne08 @ 2009 11 09, 18:49)
Siurpu skaityti. Motina turi gudrauti, kad tikras tevas su savo vaiku bent kiek pabutu.  blink.gif  blink.gif  blink.gif

drinks_cheers.gif
idomiai skamba" nesiskundziu, nes tevas vaika pakalbina" blink.gif schmoll.gif
liudna...bet dar liudniau, kad mamom tai normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(negera @ 2009 07 27, 22:50)
Dar būnant man nėščiai vyras nerodė jokio susidomėjimo vaiku, niekad nėra buvę,kad paglostytų man pilvą,nėra pajutęs ranka jokių vaiko judesių.
Kažkaip naiviai tikėjau,kad kai vaikas gims vyras tada "atsiskleis".Deja, nieko panašaus neįvyko,vyras po siai dienai nerodo absoliuciai jokio dėmesio vaikui sad.gif nei karto nėra vaikui pakeitęs sauskelnių,nei karto nera vaiko aprengęs ar nurengęs nei karto nėra vaiko pamaitinęs,nei karto nėra išejęs su vaiku pasivaikscioti,nei karto nera vaiko ismaudes ir t.t.Zodziu, vaiku rupinuosi as pati NUO IKI sad.gif Vienai sunku,o ir padet nera kam sad.gif mama gyvena uz 300km sad.gif


Įdomu ar yra daugiau tokiu mamu,kurios pacios vienos tvarkosi su vaikais be vyru pagalbos (kalba eina apie istekejusias).

Gal turit kokiu patarimu,kaip peraukleti tokius vyrus?

Moterims motinystes jaumsas ateina per 3 men nuo vaiko gimimo, vyrams iki metu tad buk rami... ateis ta meile teviska jam
Atsakyti
QUOTE(Dax @ 2009 10 12, 15:07)
Tokius vyrus reikia pastatyt i vieta, jeigu patys nesusiproteja kad reikia padeti tai galima kalbetis graziuoju o paskui graziuoju neveikiant prie ultimatumu.
Niekada su saviskiu nebuvo nieko panasaus, nes jis zino kad jei neiisimiegosiu busiu ragana ir gyvenimo jam nebus. Jei alkana irgi kabinesiuos del smulkmenu viskas kris is ranku, busiu pikta kaip sirse. Jei Esu pavargus einu miegot ir kad jei kas dristu papriestaraut akis iskabinciau  lotuliukas.gif

Buna vyras negirdi as nesusipranta, tai tiesiai sviesiai pasakau " ar gali paimt/uzimt vaika?"
Apie pampersu keitima ... buna dienu kai as nepakeiciu nei vienos. O kada vaika maudziau turbut per atostogas kai atostogavau viena su vaiku.
Priezastis elementari. As esu moteris, jei vyras yra salia gali vaika pakilnot, juk sveria jis nemazai ( apie 11kg), o as ir siaip jau prisinesioju ir vaikas ir vzimas ir vaiko krepsys ir pirkiniai jei viena i parduotuve einu.
Vyras turi atlikt ne tik patino vaidmeni bet ir tevo. juk vaikas kiek mamos tiek ir tevo 50/50,tai kodel mama turi atsiduot visa vaikui,o vyras visas atsiduot kompui ar televizoiur?... Paskui vyrai is neturejimo ka veikt prisigalvoja nesamoniu...

nenusileiskit jus tiems vyrams mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Artodo, kad mano istorija parasei. Kadangi pirmaji vaikuti tevas pradejo auginti nuo dvieju metuku (su biologiniu issiskyre mes), jau tada pasakiau 'jei jau priemi mus kaip seima, tad ir busi mano vaiko tevas' tad mokesi nuo...iki vaiko prieziuros bei auklejimo, nors neturejo zalio supracio apie vaikus. Vaika ir maude ir nakti ant puoduko keliasi ir rengia ir i darzeli sulaksto..O jau su musu bendruoju nera net ka ir pasakyti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne08 @ 2009 11 09, 17:49)
Siurpu skaityti. Motina turi gudrauti, kad tikras tevas su savo vaiku bent kiek pabutu.  blink.gif  blink.gif  blink.gif


šiurpu, nešiurpu , bet deja, tokia realybė cool.gif ir nieko čia nepakeisi... cool.gif
Atsakyti
Pastatyti ultimatima arba rupinasi seima juk ne viena mama vaikus darosi,jo irgi pareiga rupintis vaikeliu.O jei tai nepadede tada skirtis nes kam reikalingas toks "TEVAS" vyras jei jam nerupi jo paties kraujo maziukas tai ne vyrai o net liezuvis neapsivercia pavadinti...Nera ir mano vyras perdetas pagalbininkas,bet tikrai rupinasi kalbasi su mazyte.Kai laukiausi pirmagimio Vyras mane nescia pamate tik 8men lb norejo sunaus,bet tokio rysio kaip su dukra tikrai nebuvo ir nera,nors myli ir ji.Bet su dukryte kazkoks kitoks risys yra gal kad mate visa nestuma ja jaute,ir pats dalyvavo gimdyme,ir daznai sako kad MYLI MUS wub.gif
Atsakyti
MB irgi nėra didelis leliukų mylėtojas ir rūpinasi tik paprašius. Bet aš ir nelabai prašau, nes jis labai rūpinasi namais. Plauna grindis, dar valgyti. O kai vyresnėlis paaugo ėmė juo rūpintis ne ką mažiau.
Gal tiesiog vyrams sunku su leliukais, gal jie nelabai moka ir žino ką su jais daryti. Manyčiau nereik jų spausti.
Atsakyti
Kaip graudu girdėti, jog yra tokių abejingų tėvelių savo angeliukams verysad.gif Manau, jog jei atstinka tokia nelaimė šeimoje, kai tėtis pamiršta, jog turi vaikutį- tai būtina visų pirma susėsti ir PASIKALBĖTI. Gal nėra tose šeimose šiltų jausmų??? Kaip tikrai mylintis vyras ir tėtis gali būti toks šaltas.... Manau, jog tokie tėčiai yra nesubrendę rimtiems šeimyniniams santykiams unsure.gif Nežinau ar aš ilgai su tokiu išgyvenčiau, nes nesijausčiau saugi ir laiminga schmoll.gif
Atsakyti