Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(aiste :-} @ 2009 03 15, 23:11)
mano vyras taip pat bijojo i rankas imti sunu,sakydavo jis toks mazas as bijau kad nieko jam nenutiktu.nera niekada nakti atsikeles,nei pampersu nera keites,jis is tu vyru kuris mano kad vaiko auginimas yra moters darbas.bat as zinau kad jis dievina savo vaikiuka,o jis zino kas as jam daugiau vaiku negimdysiu,nes persunku butu 2 vaikai ir trecias suauges vaikas biggrin.gif pritariu tai nuomonei kad vuru nepriversim daryti tai ko jie nenori,juos tik gudrumu iveikti galima  lotuliukas.gif

sveikutes, labai jieskojau sios temos rolleyes.gif mano vyras irgi nei karto nakty nesikele ir pampersu nekeite, bet dbr kaij dukrytei jau beveik trys menesiukai, tai matau kad jo tas poziuris po truputi keiciasi g.gif jau buvau palikus juos vienus trijoms valandoms, bet pati gryzau pamaitinti, nors sake, kad ir pats sugebes ax.gif nu ir prisijuoke jie abu ir panesiojo, vnz susidraugavo, tai dabar mazylei didziausias dziaugsmas kai tetis pakalbina wub.gif bet pampersu nekeiscia lotuliukas.gif bijo kasko jis doh.gif bet kai atsimenu kaij buvo pirmas menesiukas, tai labai spaude siri kad jis miega o as keliuosi ir nugara labai skaudejo, nu vnz jutaus tokia vieniska kad daznai ir asara nubraugdavau... gal tiesiog jiems reikia duoti laiko iprasti, pabandyti.... net nzn unsure.gif
Atsakyti
Kuo vaikas didesnis,tuo vyras daugiau užsiėma.Turbūt galėčiau visai dienai palikt ir problemų nebebūtų.
Kai gimė,mažai ką darė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 06 07, 11:55)
Kuo vaikas didesnis,tuo vyras daugiau užsiėma.Turbūt galėčiau visai dienai palikt ir problemų nebebūtų.
Kai gimė,mažai ką darė biggrin.gif

jo pritariu tam, matyt turi jie kaskokia baime, nes maniskis dar kaij nebuvau pagimdziusi sake, kad va kaip bijosiu paiimti as tas kudikelis bus toks mazas rolleyes.gif bet ka jus galvojat kaij tik pagimdziau jis griebe ji lotuliukas.gif taip jau su tais vyrai yra, buna ir tokiu kurie jau nuo pat mazylio gimimo isleidzia zmonas dirbti o patys augina mazylius mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kaip vyras gali bijoti ant rankų paimti savp vaiką? Ar tik mes pačios moterys iš vyrų nepadarome mažų vaikų? Manasis pats pirmas ėme mažylį ant rankų ir pampersus keitė, ir rengė ir t.t. Dabar gal ir norėtų patingėti kartais, bet mano pareiga neleisti jam aptingti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zimbabve @ 2009 06 07, 22:06)
Nesuprantu, kaip vyras gali bijoti ant rankų paimti savp vaiką? Ar tik mes pačios moterys iš vyrų nepadarome mažų vaikų? Manasis pats pirmas ėme mažylį ant rankų ir pampersus keitė, ir rengė ir t.t. Dabar gal ir norėtų patingėti kartais, bet mano pareiga neleisti jam aptingti tongue.gif

as dar tikiuos kad maniskis taip darys, dabar nesioja supuoja ir priziuri tik pampersiuku nekeicia, bet sake jeij labai reiketu pakeistu mirksiukas.gif
Atsakyti
na nezinau gal man labai pasiseke, bet pvz as naktimis prie lelytes keliuosi gerokai maziau negu vyras blush2.gif pirmom savaitem po gimdymo as is viso net neatsibusdavau nes baisiai kankinaus po cezario ir negirdedavau jei ji naktim verkia. na o diena as duoduos be sustojimo su leliuku tai nakti ir mb gali pasokinet apie maze.. dabar jau visada atsibundu jei verkia, kartais ir keliuosi tongue.gif bet isiap jis labai savanoriskai viskuo uzsiimineja su leliuku, gal pakankamai susbrendes tevystes busenai buvo tongue.gif
Atsakyti
man atrodom jei jis nenori tai priversti ir neimanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(zimbabve @ 2009 06 07, 22:06)
Manasis pats pirmas ėme mažylį ant rankų ir pampersus keitė, ir rengė ir t.t. Dabar gal ir norėtų patingėti kartais, bet mano pareiga neleisti jam aptingti tongue.gif

thumbup.gif maniškis irgi niekur nesidėjo, kai vaikeliui dar neturint dviejų svaičių koją susilaužiau.. tai darė viską nuo A iki Z.. na aišku, man tik maitint teko.. biggrin.gif
bet ir pirmąsias dienas ligoninėj pilnumoj tvarkėsi - beje pirmas perrengė, pervystė thumbup.gif
viską tie vyrai moka. va žiūrėjau laidą preiš porą dienų, kur sakė, kad yra teoriją: jog kaip mam žiūri vaiką, taip pat ir tėtis tą vaiką žiūrėtų.. nes visko išmokt galima.. be tpas mus yr įprotis , pripratimas, kad moterys vaikais rūpinas...
Atsakyti
nepavydziu ir as tom mamoms kuriu vyrai nepadeda, nes uzauginti vaikuti tikrai didelis darbas, kadangi mes auginome dviese, tai labai esu dekinga savo vyrui uz didele pagalba, o beto man atrodo, kad tai labai svarbu yra, nes kuo daugiau vyras su vaiku uzsiima tuo glaudesnis risys tarp ju yra.Maniskis irgi ir dirbo, ir namo parejas mane pas drauges pasiganyti isleidavo smile.gif .Manau, kad vaikas abieju, tai ir rupasciai abieju, o tokio posakio, kad darbe dirba pinigus uzdirba ir padeti nereikia tai nesuprantu, nes vyras darbe, o moteris taip pat namie dirba, jei nedar sunkiau. Jei man taip pasakytu, tai as turbut jam drabuziu nei skalbciau nei lyginciau, nei dar ka patvarkyciau, sakyciau as vaiku rupinuosi, o tu savim pasirupink.
Atsakyti
jei noro ir supratimo neturi, nieko ir neiseis priverst. per prievarta nieko gyvenime nebuna... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2005 10 09, 11:19)
Suprantu kad musu vyrai yra vieninteliai duonos nesejai vaiku auginimo momentais, bet vistiek kartais neislaiko kantrybe kai reikia vienai po tris valandas supti vaika naktimis kai jis saldziai miega kitame (ar dar blogiau, tame paciame) kambaryje, kai grizes is darbo pasako kad pavarges ir atsiseda laikrascio skaityt ir panasiai...
Kaip nesipykstant isspresti sia problema? Pasitarkim  ax.gif

man ir idomu kaip... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dar būnant man nėščiai vyras nerodė jokio susidomėjimo vaiku, niekad nėra buvę,kad paglostytų man pilvą,nėra pajutęs ranka jokių vaiko judesių.
Kažkaip naiviai tikėjau,kad kai vaikas gims vyras tada "atsiskleis".Deja, nieko panašaus neįvyko,vyras po siai dienai nerodo absoliuciai jokio dėmesio vaikui sad.gif nei karto nėra vaikui pakeitęs sauskelnių,nei karto nera vaiko aprengęs ar nurengęs nei karto nėra vaiko pamaitinęs,nei karto nėra išejęs su vaiku pasivaikscioti,nei karto nera vaiko ismaudes ir t.t.Zodziu, vaiku rupinuosi as pati NUO IKI sad.gif Vienai sunku,o ir padet nera kam sad.gif mama gyvena uz 300km sad.gif


Įdomu ar yra daugiau tokiu mamu,kurios pacios vienos tvarkosi su vaikais be vyru pagalbos (kalba eina apie istekejusias).

Gal turit kokiu patarimu,kaip peraukleti tokius vyrus?
Atsakyti