Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(WildFire @ 2005 10 09, 10:19)
Suprantu kad musu vyrai yra vieninteliai duonos nesejai vaiku auginimo momentais, bet vistiek kartais neislaiko kantrybe kai reikia vienai po tris valandas supti vaika naktimis kai jis saldziai miega kitame (ar dar blogiau, tame paciame) kambaryje, kai grizes is darbo pasako kad pavarges ir atsiseda laikrascio skaityt ir panasiai...
Kaip nesipykstant isspresti sia problema? Pasitarkim  ax.gif

o man toks jausmas, kad vyras arba sąmoningai suvokia, kad žmonai reikia pagalbos ir tai daro arba... Prievarta nieko gero, tiesą sakant g.gif
Atsakyti
nemanau,kad verta versti g.gif ir vyras neturi padeti,turi auginti abu tevai. vaikas tai abieju ax.gif deja,ne visiems vyrams tai suprantama,nes visdar yra islikusi tokia nuomone,kad vaikai ir buitis tai moteru rupestis. o tevas turi tik parnesti pinigu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 15 kovo 2009 - 01:39
prievarta nieko napasieksi,reikia naudotis moterisku gudrumu-bandyt itraukt,sudomint vyra procesu...po to gal ir pats neleis tau daug ko daryt...tik nepriekaistauk,nes tikrai nepades
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2009 02 13, 14:34)
Tik db kai dukrytei 4 men jau vyras nebebijo su ja uzsiimti, anksciau, kiek man sake jausdavosi beegis, nes lelyte galejo nuraminti tik papukas, db jau i maza zmoguti panasi, tad visai kitas reikalas ax.gif

mano vyras taip pat bijojo i rankas imti sunu,sakydavo jis toks mazas as bijau kad nieko jam nenutiktu.nera niekada nakti atsikeles,nei pampersu nera keites,jis is tu vyru kuris mano kad vaiko auginimas yra moters darbas.bat as zinau kad jis dievina savo vaikiuka,o jis zino kas as jam daugiau vaiku negimdysiu,nes persunku butu 2 vaikai ir trecias suauges vaikas biggrin.gif pritariu tai nuomonei kad vuru nepriversim daryti tai ko jie nenori,juos tik gudrumu iveikti galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste :-} @ 2009 03 15, 23:11)
mano vyras taip pat bijojo i rankas imti sunu,sakydavo jis toks mazas as bijau kad nieko jam nenutiktu.nera niekada nakti atsikeles,nei pampersu nera keites,jis is tu vyru kuris mano kad vaiko auginimas yra moters darbas.bat as zinau kad jis dievina savo vaikiuka,o jis zino kas as jam daugiau vaiku negimdysiu,nes persunku butu 2 vaikai ir trecias suauges vaikas biggrin.gif pritariu tai nuomonei kad vuru nepriversim daryti tai ko jie nenori,juos tik gudrumu iveikti galima  lotuliukas.gif

mano ir panasi nuomone,tik maniskis dar vaiku noretu,bet man butu per sunku,dar galvoju smile.gif
Atsakyti
oi tokiu vyru negaliu pakest,kurie neaugina kartu vaiku lygtai,tai vien mamos reikalas,juos visus uz kiausu pakart bash.gif
Atsakyti
QUOTE(radena @ 2009 03 16, 13:22)
oi tokiu vyru negaliu pakest,kurie neaugina kartu vaiku lygtai,tai vien mamos reikalas,juos visus uz kiausu pakart bash.gif

na nepriversi daryt to,ko zmogus nenori,jo mama ir viena vaikais rupinosi,jis ta mate ir jam taip yra normalu
Atsakyti
Hmmm... Sąžiningai perskaičiau visą temą ir susimąsčiau - ar AŠ pakankamai skiriu laiko vaikui ir ar suteikiu laisvalaikio savo vyrui...
Jis pas mus dabar tėvystės atostogose, o aš dirbu... Grįžusi randu suplautus indus (beje, vyras jau pasišovė pirkti indaplovę smile.gif anksčiau jos nereikėjo, kol namuose buvau aš), o daugiau man nieko ir nereikia. Savo pareiga laikau pagaminti valgyti (kartais su jo pagalba). Vat tik klausimas ar ne par mažai būnu vakare su vaiku, nes dažnokai grįžtu vos kojas bepavelkanti. Tiesa, naktį keliuosi vis dar aš - arba pati paduodu buteliuką vaikiui arba kartais žadinu vyrą...
Atsakyti
Manau prievarta nieko nepasieksi,pabandyk po truputi itraukti vyra i vaiko auginimo procesa,(paprasyk padaryti misinuka,pauoti ciulptuka,paruosti vonele ir t.t.)Arba pabandyk pasikalbeti mirksiukas.gif Mano vyras keldavosi ir nakti ir maudo dukryte pats,vienintelis dalykas ko jis nedaro tai neina vienas su vezimeliui kiema ir neverda kosytes ax.gif
Atsakyti
tokiu atveju manau toks vyras visiskai neturi supratingumo..nes vienai moteriai susitvarkyti su vaiku neskaitant namu rosos darbus tikrai yra gan nelengva...
ir jai toks vyras nesupranta,kad vienai moteriai yra sunku viska padaryti...tai kam toks vyras isvis reikalingas jai negali pasirupinti savo vaiku....vaikui vien to neuztenka kad jis parnesa pinigus,jam reikia ir teviskos meiles ir rupescio... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiene @ 2009 04 18, 11:48)
tokiu atveju manau toks vyras visiskai neturi supratingumo..nes vienai moteriai susitvarkyti su vaiku neskaitant namu rosos darbus tikrai yra gan nelengva...
ir jai toks vyras nesupranta,kad vienai moteriai yra sunku viska padaryti...tai kam toks vyras isvis reikalingas jai negali pasirupinti savo vaiku....vaikui vien to neuztenka kad jis parnesa pinigus,jam reikia ir teviskos meiles ir rupescio... mirksiukas.gif


Aga... Bet is kitos puses paziurejus... Saskaitoms apmoketi kazkaip meiles neuztenka ir saldytuve maistas stebuklingu budu neatsiranda. O vaikai tikrai nepigus malonumas 4u.gif Tiesiog kalbu apie kokybiska gyvenima....
Atsakyti
Mes dėl to jokių problemų neturėjom ir neturim schmoll.gif . Vyras ir supuoja ir migdo ir daineles dainuoja, maudo, užpakaliuką prausia, pampersus keičia, rengia ir daro visą kitą wub.gif wub.gif wub.gif Už tai aš jį dar labiau gerbiu ir myliu wub.gif wub.gif wub.gif Turiu patį nuostabiausią ir vyrą ir tėtuką wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti