Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

Maniskis irgi padeda. O jei nori pagalbos, tai, manau, reikia paprasyti. As kartais pati privedu vaika prie tecio ir pasakau "Na, dabar mums tetukas sauskelnes pakeis biggrin.gif ". Ir pakeicia smile.gif
Atsakyti
Jei po elementaraus pokalbio, kad reikia pagalbos, paciam nedaeina, tai vadinasi bergzdzias reikalas. O priversti... g.gif sunkiai jauciu
Atsakyti
Užvedžiau šią temą prieš gerus tris metus smile.gif Daug gražaus laiko prabėgo, gimė jau ir antras lelia wub.gif Perverčiau vėl visus pasisakymus, smalsu tongue.gif
Smagu kad yra labai šaunių vyrų besikeliančių naktimis, padedančių nuolat ir visur, suprantančių ir palaikančių. Bet deja yra ir biski kitokių, kurių nepakeis nei laikas, nei kalbos, nei prašymai ar maldavimai. Šiek tiek apšlifuoti galima drinks_cheers.gif Bet labiausiai metams bėgant apsišlifuoji pats, pasikeičia požiūris į viską, galbūt paprasčiausiai subręsti viskam smile.gif
Nedaug kas pasikeitė pas mus per visus tuos metus, bet jau žiūriu į viską daaaug paprasčiau rolleyes.gif
Ir klausimą užduodama tada norėjau kad pasidalintumėte tik moteriškomis gudrybėmis, o ne suprastumėte tiesiogiai - PRIVERSTI tongue.gif

QUOTE(mikki @ 2007 11 02, 08:57)
klaiku,pasakymas kad vaiku auginimas tik moteru rupestis yra nesubrendeliu vyru.labai atsiprasau autores.as jam tikrai nebuciau antro gimdziusi ir vezusi visa nasta ant savo peciu.kai mano vyras paprase vaiko pasakiau-jei padesi auginti tada bus.jis sutiko.

aš gimdžiau ne jam, aš antrą gimdžiau visų pirma sau, nes jo labai norėjau wub.gif
Atsakyti
oho, geras klausimas biggrin.gif jei vyras paslemekas tai niekaip jo nepriversit, nebent gerai per galva trinktelejus lotuliukas.gif maniskis tai noriai padeda, bet kartais darbas ji atima ji is musu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 10 07, 07:03)
oho, geras klausimas biggrin.gif  jei vyras paslemekas tai niekaip jo nepriversit, nebent gerai per galva trinktelejus lotuliukas.gif  maniskis tai noriai padeda, bet kartais darbas ji atima ji is musu smile.gif

oj mamytės, bent paskutinį postą perskaitytumėt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 10 07, 07:03)
oho, geras klausimas biggrin.gif  jei vyras paslemekas tai niekaip jo nepriversit, nebent gerai per galva trinktelejus lotuliukas.gif  maniskis tai noriai padeda, bet kartais darbas ji atima ji is musu smile.gif

as cia truputi ne i tema,na visai ne i tema,bet negalejau susilaikyti neparasius,kaip mane prajuokino jusu prierasai prie 4,5ir 6vaiko thumbup.gif nu tikrai liux,puikus humoro jausmas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristute80 @ 2008 10 02, 15:06)
Jei po elementaraus pokalbio, kad reikia pagalbos, paciam nedaeina, tai vadinasi bergzdzias reikalas. O priversti... g.gif sunkiai jauciu

Absoliučiai sutinku, jei žmogus viduje jokio jausmo, jokio supratimo neturi, niekas nepadės schmoll.gif , nei maldavimai, nei grasinimai, nei prašymai, gal nebent pinigų pasiūlyt (kartais suveikia, nors žiauriai skamba)
Atsakyti
Sneketis, ramei issakyti savo nuomone savo jausmus ir ko nori is jo kodel...man iskart padejo thumbup.gif
Atsakyti
As siandien pirmakart pampersa keiciau pati lotuliukas.gif tetis musu isvaziaves... taip tai jis pats lelyte sutvarko- ir nuplauna visada, nevalo servetelem, net ir nakti. Bet man tiesiog po cezario nebuvo kaip atsikelt, tai jis nuo pirmos minutes ir pradejo rupintis,jam akuseres viska ir parode: ir kaip virkstele tept ir kaip vaika plaut, tai ir iki siol taip liko- as tik maitinu ir padedu ismaudyt, daugiau tetis su mergyte tvarkosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2008 12 29, 21:26)
As siandien pirmakart pampersa keiciau pati  lotuliukas.gif tetis musu isvaziaves... taip tai jis pats lelyte sutvarko- ir nuplauna visada, nevalo servetelem, net ir nakti. Bet man tiesiog po cezario nebuvo kaip atsikelt, tai jis nuo pirmos minutes ir pradejo rupintis,jam akuseres viska ir parode: ir kaip virkstele tept ir kaip vaika plaut, tai ir iki siol taip liko- as tik maitinu ir padedu ismaudyt, daugiau tetis su mergyte tvarkosi  thumbup.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

as sutinku su franciskos nuomone, man irgi tai labai padejo, dabar musu tetukas daro viska, tik nakti neleidziu jam keltis, nes diena jam i darbeli mirksiukas.gif o vakarais ir mane i mokslus isleidzia, tai ir perrengia, ir pamperi pakeicia, ir pamaitina ir t..t... wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
cia tie jusu idealus vyrai turbut raudonojoj knygoj irasyti yra 4u.gif negi tokiu ir realybej buna ? blink.gif
Atsakyti
Su vyrais reikia gudriai,moterys moka,ramiu balso tonu,neisakant,nes aniskiui tada viskas,jei tik pajaucia balse pykcio gaidele,nedarys tycia schmoll.gif
Atsakyti