Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

as tai verciu tiesiog maudyti, buti kartu zaisti.Viskas per prievarta lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kai kaku padaro tai pamperso niekaip nepriveciu pakeisti.Daro tik tai kas jam malonu. O niekada neatsisako ir pats pasisiulo eit pamigdyti biggrin.gif uzsideda ant pilvo supa ir miega kartu kelias valandas lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyras pirma laika labai daug laiko leido su mazyliu o dabar vis dazniau atsikalbineja tad as tiesiog gudrauju tai i vonia pagulet, tai valgyt daryti. bet siaip jei mano vyrukai atsikelia anksciau manes ryte tai tetis duoda man pamiegoti. priziuri sunu ir net neverciamas pakeicia pampersiuka thumbup.gif
Atsakyti
Kai manes neklauso, valgyt nedarau lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia nuo vyro priklauso. Jis dirba, aš namie "dirbu". g.gif Dar po darbo papildomai eina kompus suvedinėti , tai to laisvo laiko kaip ir nėra. Savaitgaliais irgi neprimetu jam visai dienai. Jei reikia tai ir pasirūpina.
Betgi mamos vis tiek su vaikeliais daugiau praleidžia laiko, tai ir verksmus, intonacijas geriau žino biggrin.gif
Bet daugiausia laiko vis tik tenka praleisti man. Maniškis nėra toks jau tūpčiojantis šeimos tetė smile.gif , o ką padarysi, nepakeisi žmogaus, ir nuo šeimos kur išaugintas priklauso.
O ten valgyt nedarysi , bumbėsi - kas iš to tik susipyksi. Ne vieną dešimtį kartų buvo tų kalbų, ir kiekviena šeima elgiasi pagal savo modelius.
Aukso grynuoliai kurie ir vaikus supa naktim, ir aria parom doh.gif , kaip jie ir atlaiko . g.gif 4u.gif
Atsakyti
man tai nereikia vyro versti.
kažkaip jau prieš pastojimą šnekėdavomės apie vaikučio auginimą, tai aš dar sakydavau: "o kam gi vyrui keltis naktį, juk pamaitinti jis negali", tai mano brangiausias sakydavo, kad vyras gali paimti mažiuką naktį iš lovytės ir duoti mamytei pamaitinti jį.
na, tai dabar iš vis taip šauniai: jis atsikelia naktį, pakeičia mažutei sauskelnes, tada atneša man, kai pamaitinu, panešioja mažiukę, kad atsirūgtų, paskui dar truputį mažiukė paguli šalia manęs ir jis ją perkelia į lopšiuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 06 28, 16:10)
man tai nereikia vyro versti.


nu man irgi vyro nereikejo nieko verst daryti smile.gif tikrai lb daug padeda , nors ir dirba kasdien smile.gif
Atsakyti
net neisivaizduoju, kaip "priversti".... o be to, kas per klausimas, kaip priversti, juk tai jo pareiga, taip kaip ir mamu.....
mano mazai priziuri vaika, i lauka vienas is viso nebuvo isejes, jei einam, tai tik visa seima, jis vienas - gal stresuoja, ka as zinau???
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2005 10 09, 12:19)
Suprantu kad musu vyrai yra vieninteliai duonos nesejai vaiku auginimo momentais, bet vistiek kartais neislaiko kantrybe kai reikia vienai po tris valandas supti vaika naktimis kai jis saldziai miega kitame (ar dar blogiau, tame paciame) kambaryje, kai grizes is darbo pasako kad pavarges ir atsiseda laikrascio skaityt ir panasiai...
Kaip nesipykstant isspresti sia problema? Pasitarkim  ax.gif

As manau,kad jei nera didelio noro tai ir nepriversi priziuret leliu,jiems tiesiog taip patogiau. Nesakau ,kad jie nemyli vaiku ar jiems jie nerupi. Jie zino kad yra kas pasirupins mazyliu... unsure.gif
Atsakyti
vyrai kitaip reaguoja i vaiko auginima, jiems gal yra toks dalyks kaip:''äs dirbu o tu dirbi namie-augini vaika". Pas mus giminej is mano puses ir is vyro yra taip kad su vaiku praleidzia daugiau laiko kai jis paauga,kai jau buna idomesnis. Kai tik gime kazkaip nelabai prie dukters budavo, nzn kodel, bet va kai paaugo,idomesne, burbuliuoja, sypsos,juokias daugiau laiko praleidzia thumbup.gif aisku, visi maitinimai, pampersu keitimai ir t,t tenka mamytei blush2.gif
pavydziu aisku tom moterim kuriu vyrai va kelias naktim ziuri, faina tikrai. Bet ka darysi jei kiti kitokie, nieko nepakeisi, svarbiausia kad myli, rupi mirksiukas.gif
Atsakyti
na as tikrai nesuprantu tu vyru, kurie turi jau isankstini nusistatyma apie vaiko auginima ir pasako, kad as uzdirbu pinigus, vadinasi auginti vaika-moters darbas!musu vaikiuka sdar tik pakeliui, bet vyras jau dabar svajoja kaip ji maudys, kaip mokysis keisti pampersus, kaip migdys ir kelsis nakti... na, manau, kad jei busiu pervargus tai ir leisiu atsikelt koki karta, bet nelabai matau prasmes keltis vyrui, jei mama maitina krutimi, buteliukas kas kita! vyrai turi suprasti, kad auginti leliuka yra 24 val darbas! bet zinoma daug nuo zmogaus priklauso, jei nenori, tai kazin ar priversi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lija @ 2005 10 09, 12:13)
Na nezinau. As nematau prasmes dviese nakti vaika ramint. As vistiek negaliu miegot jei maziukas verkia. Nebent jei suserga nakti ir as viena negaliu susitvarkyt, tokiu atveju vyras pats padedavo....

drinks_cheers.gif teisybe, ypac jei maziukas MP valgo rolleyes.gif Aisku, buna sunkiu momentu - tuomet keliu vyra ir prasau pabut su mazyliu, kad pati bent pusvalandi galeciau atsipusti: atsigeriu vandens, ramiai paguliu, ir galiausiai - kisu maziui MP, nes kitaip jis neuzmiega doh.gif
Dienomis vyras labiausiai padeda rupindamasis vyresniuoju suneliu: veza ji i darzeli, parveza, suruosia i darzeli (kartais kai aprengia doh.gif ), ismaudo, paruosia miegeliui, zaidzia... Mazuoju pairupina dazniausiai mano paprasytas, bet niekada neburba ir nesinervuoja schmoll.gif Vieninteliai darbeliai, kuriuos tete be prasymu atlieka - maziuko maudymas, vonios paruosimas pries maudyma ir sutvarkymas po, esant pilvuko putimui sau ant krutines guldo, valgyt sau pasigamina grizes namo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maman: 27 rugsėjo 2008 - 17:29
na, mano vyro tai verst nereikia, vaikai privercia smile.gif kai pradea abu rekt, nori nenori turi viena imt ir vyras smile.gif bet siaip tai tikrai labai daug padeda, ir pampersa pakeicia ir nakti atsikelia jei reikia, dabar jau retai reikia, bet budavo kad rekdavo jei naktimis....
Atsakyti