Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

QUOTE(daluzenik @ 2007 12 09, 21:59)
Gerai, kad tu to svo maziuko nemaitinai(taip galima manyti, nes kitaip niekaip nebutum galejus jo palikti visai nakciai)

as maitinau nutrauktu pienu, nes kruties mazge neeme.
O ir maitinant krutimi - visa tai nera jokia problema. Kai vaikas uzsimano valgyti, tada vyras ir atnesa vaika i lova, pries tai aisku pampersa pakeites, jeigu reikia.
Kas cia tokio sudetingo?
Atsakyti
mano vyras irgi padeda auginti maziuke, t.y. ne padeda, o augina, rupinasi. Jis daro VISKA, tik nezindo wub.gif
Taip pat dirba, rupinasi finansais, saskaitom ir t.t., maziukei laiko randa visada, keliasi nakti ir t.t.
Atsakyti
g.gif kažin ar įmanoma vyrą priversti kažką daryti. Jei jau nėra jo paties galvoje, kad savais vaikais reikia rūpintis, tai nelabai čia ką ir pakeisi.
Nors, dažnai ir mamos pačios būna kaltos: ypač su naujagimiais. Jaučiasi nepakeičiamos visame kame. Ir nuolat komanduoja vyrams: daryk taip, anaip ir pan. Tiems ir atšoksta noras tada ką nors bedaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Jei jau kazkieno isrinktasis nesubrendes tevystei, tai vargu ar priversi. Man tai tokie dalykai svetimi, tuo atzvilgiu turiu puiku vyra ir jis vos ne daugiau rupinasi, nes jam tai dziaugsmas 4u.gif
ne tik maniskis vaikus augina, bet iki siol ir kambarius sutvarko, kai laisvas ir indus isplauna. nera pas mus moterisku ar vyrisku darbu- darome bendrai, kai tik turime laiko.
Atsakyti
nemanau,kad reiketu kazka versti rupintis vaiku.kai ateis laikas,pats susiprotes.prievarta ne pats geriausias budas tixlui pasiekti 4u.gif
Atsakyti
Nesijauciau as nepakeiciama prie naujagimio - kaip tik atvirksciai, stengiausi kuo daugiau galimybiu suteikti saviskiui pabuti su vaiku, mokintis priziureti, bet jo nuomone - as vienintele ir geriausia vaikui, be manes - neimanoma. Nesvarbi jam ir aplinkiniu nuomone, tipo, vyras priziurintis vaika "subobejes", jis tiesiog taip uzaugintas - viska uz ji dare mamyte, tevas niekur nesikiso. Buities rupesciai - vien tik mano bedos, jis laika leidzia prie kompiuterio. Nereikia ir sakyti, kad per siuos metelius isejus "i zmones" buvau nebent kai savo panele mamai palikdavau.
Va as ir ieskau vaistu nuo tokios "ligos"..
Atsakyti
mamytes galbut per mazai kalbejote su teveliu pries laukiant vaikelio. jus juk pacios gal uzsileidziate as nesuprantu kaip tai nieko nedaro. leiskite vyrui pabuti su vaiku vieniems, tada jie drasiai elgiasi su vaiku nes zino kad niekas ju nekomentuos biggrin.gif galu gale leiskite sau pameluoti vyrui nors trumpai, pasakykite vyrui kad jums labai skauda pilva ar galva, na juk jie bus priversti pabuti nors trumpai su vaiku ir pamazu turetu atsirsti vaiko ir tecio tarpusavio risys lotuliukas.gif as taip nepraktikuoju nes mano vyras ir taip mielai buna su vaiku, kad ir bd kol as sedziu prie kompiuterio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2007 12 30, 22:22)
mamytes galbut per mazai kalbejote su teveliu pries laukiant vaikelio. jus juk pacios gal uzsileidziate as nesuprantu kaip tai nieko nedaro. leiskite vyrui pabuti su vaiku vieniems, tada jie drasiai elgiasi su vaiku nes zino kad niekas ju nekomentuos biggrin.gif  galu gale leiskite sau pameluoti vyrui nors trumpai, pasakykite vyrui kad jums labai skauda pilva ar galva, na juk jie bus priversti pabuti nors trumpai su vaiku ir pamazu turetu atsirsti vaiko ir tecio tarpusavio risys lotuliukas.gif as taip nepraktikuoju nes mano vyras ir taip mielai buna su vaiku, kad ir bd kol as sedziu prie kompiuterio lotuliukas.gif



Na kaip paaiskinti, kai matyt, neteko nieko panasaus patirt. Pavyzdys: buvau pas stomatologe. Zinutes su tekstu "ar dar ilgai?" gaudavau kas 5 min!!!
Atsakyti
na as nesuprantu tokiu vyru, na man tikrai gaila kad taip elgiasi verysad.gif as tikrai nesusiduriu su tuo, nes maniskis mielai i lauka eina vienas su dukryte na jau rasiau kad turiu nuostabu vyra wub.gif na bandykite paaiskinti kad jums reikia laiko sau, net nezinau ka pasakyti ir ka daugiau patarti. geriausi vaistai atviras pasikalbejimas ir tarpusavio supratimas. o gal labai jaunas tevelis dar nesubrendes g.gif gal viskas pasikeis po kurio laiko tikrai noreciau kad jus labiau suprastu ir palaikytu biggrin.gif sekmes
Atsakyti
nemanau, kad galima kazkokiais budais priversti...
Atsakyti
Nemanau, kad vyrą priversi tai daryti. Net jeigu ir priversi, tai būdamas su vaikeliu, jokio malonumo jis nejaus. Tai ar bus kokybiškas tas jo buvimas su juo? g.gif
Žodžiu, prievarta nieko nepadarysi. Prievarta visada yra prastas įrankis kokiam nors tikslui pasiekti. schmoll.gif
Atsakyti
na maniskis naktimis nelabai megsta keltis, bet siaip buna su lelyte, pamaitina (na mes is buteliuko valgom smile.gif ), pazaidzia, pamigdo ax.gif is pradziu kazkaip pasyviau viska dare, bet su laiku priprato ir dabar jau pats rodo iniciatyva tongue.gif
Atsakyti