Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "priversti" vyrą padėti auginti vaiką?

Suprantu kad musu vyrai yra vieninteliai duonos nesejai vaiku auginimo momentais, bet vistiek kartais neislaiko kantrybe kai reikia vienai po tris valandas supti vaika naktimis kai jis saldziai miega kitame (ar dar blogiau, tame paciame) kambaryje, kai grizes is darbo pasako kad pavarges ir atsiseda laikrascio skaityt ir panasiai...
Kaip nesipykstant isspresti sia problema? Pasitarkim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovi @ 2005 10 09, 10:19)
Suprantu kad musu vyrai yra vieninteliai duonos nesejai vaiku auginimo momentais, bet vistiek kartais neislaiko kantrybe kai reikia vienai po tris valandas supti vaika naktimis kai jis saldziai miega kitame (ar dar blogiau, tame paciame) kambaryje, kai grizes is darbo pasako kad pavarges ir atsiseda laikrascio skaityt ir panasiai...
Kaip nesipykstant isspresti sia problema? Pasitarkim  ax.gif


Cia tikriausiai jau nuo vyro priklauso unsure.gif o gal ir nuo meiles mazyliui unsure.gif Maniskis keldavosi naktimis, nors ir i darba kita diena reikedavo parai blink.gif . sunu ka nors ir patart unsure.gif Nebijok kalbet su juo, pasakyk, kad tau labai sunku, kad pavargsti ir t.t
Atsakyti
Maniskis negirdi doh.gif kaip nakti vaikas pravirksta... Jis gali sau miegoti nors tu ka...

Tiesa, diena man jis labai padeda, bent jau stengiasi... Kai as mokausi ar dirbu jis visada buna su dukryte... As jam tiesiog paaiskinu, kad labai pavargau, kad nespeju su darbais ir jis man padeda... Neverciu jo...

nevisada isvengiame ir barniu... verysad.gif Kartais buname abu pavarge...

Atsakyti
Na nezinau. As nematau prasmes dviese nakti vaika ramint. As vistiek negaliu miegot jei maziukas verkia. Nebent jei suserga nakti ir as viena negaliu susitvarkyt, tokiu atveju vyras pats padedavo. Bet jei jam sekancia diena i darba parai, niekada jo nezadindavau. Per daug pavojingas darbas, kad isleist nemiegojusi. Gal del to, kad mano maziukas pakankamai ramiai augo, nesuprantu tokiu dalyku. Kas kita, jei vaikas kasnakt rekia, klykia ir mama visai be poilsio. Tada vyras niekur nedings.
Atsakyti
Man atrodo, jei pats vyras nera tuo suinteresuotas, tai ir "nepriversi". Cia jo paties noro reikia. Nors as irgi kai maze nakti pradeda verkti mielai geriau pati ja raminciau, bet vyras liepia ir ji zadinti. Ir kol jis ja ramina, kol ji verkia as irgi negaliu miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2005 10 09, 12:51)
Man atrodo, jei pats vyras nera tuo suinteresuotas, tai ir "nepriversi". Cia jo paties noro reikia. Nors as irgi kai maze nakti pradeda verkti mielai geriau pati ja raminciau, bet vyras liepia ir ji zadinti. Ir kol jis ja ramina, kol ji verkia as irgi negaliu miegoti.

Aš išvis nesuprantu tokio daliko kad reikia priversti, g.gif maniškis visada pats visur kiša nosi,kaip mano mama sako,aš net buna baru ji kad eitu pamegotin,es reikia anksti keltis į darbą,jis mokytojas 11 12 klases moka,daro valgit,keičia pampersus,maudom kartu,kai serga tai nešioja ant ranku kad neverktu,duoda man pamegot nes aš maitinu dar mirksiukas.gif Dar noriu duot patarimą,kai skaudes pilvukas tai pamaitinus paguldikit vaikeli ant vyro pilvo ,mūms padėdavo pirmus 3 mėnesius
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2005 10 09, 12:09)
  Dar noriu duot patarimą,kai skaudes pilvukas tai pamaitinus paguldikit vaikeli ant vyro pilvo ,mūms padėdavo pirmus 3 mėnesius


Kaip nekeista, mums irgi tai padedavo. Nors mano mazei pilvuka skaudedavo labai retai.
Atsakyti
O mes jau nebežinome ko griebtis smile.gif Viską jau išbandėm su tais pilvo diegliais, o jis vistiek kasdien verkia, raitosi ir naktimis nemiega... Va kad ir šiandien, pamiegojo 5h ir vsio, nebeužsimigdžiau..
Atsakyti
Nesuprantu kam reik abiem prie vaiko keltis g.gif
Jei tikrai sunku, vaikas nemiega, pervargsti, tai susidarykit grafiką kažkokį su vyru, kad dvi naktis tu vaiką žiūri, trečią jis. Ir keliauk miegot į kitą kambarį, duris užsidaryk, ausis užsikimšk ir parpk. Arba geriausia, jei turi galimybę, išeik iš vis kitur miegot - pas mamą, draugę ar uošvienę unsure.gif (pieno nusitrauk, šaldytuve buteliuke palik)Tai bent pajusi, kad "laisvą" naktį turėjai. O kad vyras kartu su tavim kelsis ir tau galvelę glostys, tai nei tau, nei jam nei vaikui geriau nebus schmoll.gif
O jei nesutinka, "laužosi", nu tai tiesiai šviesiai ir sakyk - man stogas važiuoja, jei nepamiegosiu kelias naktis išprotėsiu, sužvėrėsiu ir t.t. Jei pats nenori miegot duok 50 litų nusisamdysiu auklę dviem naktim tongue.gif
Tegul renkasi blink.gif
Atsakyti
vienai aisku sunku, bet pabandyk susitarti su vyru, kad puse nakties tu vaikiuka ziuresi kita puse jis, na jei ne puse nakties tai po pora valandu smile.gif as tai kazkaip savo vyrui ibruku vaika labai jo neklausus nuomones, jei pradeda 'kudakuot' tada sakau, labai norejai vaikelio dabar padek ir auginti smile.gif gal tu su juo pabandyk pasisneketi, kad pavargsti nuo buvimo namie, nuo to, kad vaikas ir diena pastoviai verkia (cia truputuka pagrazink jei taip nera) ne tik nakti, tuk ju ne viena susimastei vaikeli pasigaminti ir pan. gal suveiks mirksiukas.gif

jus cias irgi gerosios patarejos mad.gif aisku prie vaiko abiem nera prasmes keltis, nes tai nieko nepakeis, bet juk galima pakaitom cool.gif pagalvokit apie mamyte, jai vaikas kniaukia visa diena visa nakti + tos pacios sienos kiauras paras + pasikeites jos pacios 'statusas', taigi isdurnet galima jei visiskai niekas nepadeda sad.gif

o kai nakti man visiskai nemiega, arba spiegia be sustojimo po valanda ir pan. tada supuoju ir klencinu kol turiu jegu, kai jegos galutinai apleidzia padedu vyrui i lova ir sakau - viskas as nebeturiu jegu ir kantrybes, daryk ka nori - ir iseinu pas didcke i kambari biski paguleti (koki pusvalandi) tada griztu nusiraminus ir toliau....
Atsakyti
Pritariu. Nematau prasmės, kodėl naktį prie vaiko turėtų keltis ir tėtis, ir mama. Ypač, jei mažylis prabunda išalkęs ir jį mama maitina savo pieniuku. Kuo tėtis tokiu atveju galėtų padėti? Žinoma, tai atvejais, kai mažylis serga ar nekaip jaučiasi ir jį reikia per naktis supti, raminti, galėtų prie to prisijungti ir tėtis. Bent bent jau aš vis tiek negaliu miegoti, kai girdžiu savo mažylę verkiant. Nors gal man lengva kalbėti, nes buvo tik pora bemiegių naktų, o visas kitas mažoji miegojo kuo puikiausiai. Nuo pat gimimo prabusdavo tik kartą ir kitą jau anksti ryte smile.gif
Atsakyti
eik dirbti mirksiukas.gif
as dirbu, todel prie vaiko miegam pakaitomis- nakti as, nakti vyras. gaunasi kad kas antra nakti issimiegu smile.gif aisku tas issimiegojimas salyginis, nes jei verkia tai girdziu, todel gerai tomis naktimis kai ramiai miega , tereikai karta pamaitinti, karta pervesrti ar duoti vandenuko.
kol nedirbau, prie vaiko is vakaro miegodavo vyras, po pirmo prabudimo apie 3 val eidavau jau as. nes vyras kieciau miegodavo ir negirdedavo jo murmejimu. o man nors vienas "kietas miegelis" gaudavosi.

Atsakyti