Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

skristyn, šauni Barbi thumbup.gif Gera idėja papuošti suknelę drugeliais!

Cipciuk, labai švelnus tortukas su batukais thumbup.gif Mašiniukas fainuolis wub.gif

Olesta, svočios tortas be galo mielas thumbup.gif Gimtadienio tortas dvelkia švežumu, man jis priminė vasarą wub.gif

spanguolia smile.gif, kreativus septynetas thumbup.gif Liuksiška papuošimo idėja!

zuliaska, fainutė boružėlė wub.gif

daividija, va čia tai mašiniukas thumbup.gif Ir dar su kepure! Pažiūrėjau internete, kaip atrodo originalas, tai taviškis net labai panašus, sakyčiau dvynys 4u.gif

Liusii, labai jau gundančiai atrodo tortukai. Dabar norėčiau gabaliuko Rafaelo rolleyes.gif

meduolytee, kokia miela varlytė wub.gif Ančiukai labai įdomiai nuspalvinti!

neramuole, o ką čia kritikuoti, viskas liuks. Gal tik marškinėlių apykaklę padaryčiau plonesnę mirksiukas.gif

ingridake, fainukas tortukas 4u.gif

Cipciuk, aš labai sužavėta anūkėlei skirtu tortu thumbup.gif Jame tiek meilės, šilumos, gerumo... O žodžiai tiesiog grėbia už širdies. Nuoširdžiausi sveikinimai jūsų anukei happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 26 rugsėjo 2009 - 23:24
Cipciuk, o dievulėliau koks gi mielas šitas jūsų tortas bigsmile.gif ir kokiai gražiai progai skirtas, kokiais šiltais žodžiais palydėtas wub.gif wub.gif wub.gif Nuoširdžiausi sveikinimai Jūsų anūkytės gimtadienio proga happybday.gif birthday.gif birthday.gif

neramuole, nuostabūs tavo tortukai v-i-s-i thumbup.gif maišiukas matosi, kad jubiliejinis - kad blizga tik visas bigsmile.gif marškinukai solidūs tokie bigsmile.gif su rožytėm tortukas irgi labai fainuolis wub.gif

Daividija, kas čia sakė, kad kairios rankos pas ją lotuliukas.gif mašiniukas tiesiog tobulas gavosi, o skrybėliukas kiek žavesio suteikia tortukui bigsmile.gif


Olesta, meduolytee, ingridake, Liusii, rasyte - šaunūs visų tortukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 27 rugsėjo 2009 - 00:48
Sveikutes! 4u.gif Pagaliau dalekiau iki jusu karsta.gif assa.gif . Per tuos darbus visai nuo jusu nutolau doh.gif .Prisiziurejau jusu NUOOOOOOOSTABAUS darbo. Saunuoles,tobulejat ir tikrai nesnaudziat. Is praejusiu temu labai ispudi paliko ARSENI ir MIGLES tortukai su gyvuneliais bigsmile.gif

OLESTA,kai pamaciau tavo tortukus dengtus saldainiu mase, tai net dar karta paziurejau ar tikrai jie tavo ideti,ar ne kokia citata biggrin.gif Nors viskas taip ne olestiskai atrode,bet taip pat labai dailu,skoninga. 8 gimtadienio tortas labai vasariskai atrodo ir labai patiko jo pauosimas(nei per daug,nei per mazai)
NERAMUOLE,saunus tortukai!!!! Pinigu maisas labai jau pinigiskai atrodo biggrin.gif ,taip prabangiai blizga.
DAIVIDA, thumbup.gif thumbup.gif masiniukas,niekur nematytas,o kepuryte ispudingai atrodo.
LIUSII, rafaelo labai jau apetitingas,tikrai neatsisakyciau gabalelio prie kavos essen.gif
ZULIASKA,labai linksmas ir siltas boruzes veidelis wub.gif
SPANGUOLIA, tas tortukas 7, tai jau labai patiko visas sumanymas. thumbup.gif uz orginaluma!
SKRISTYN,barbe wub.gif wub.gif kaip is Disneylando.
Eglute N, tu labai jau save nuvertinai, sakydama,kad neturi fantazijos.Neturint iskarpu, be fantazijos tikrai niekam nepavyktu padaryti tokiu dailiu ir tikrovisku bateliu schmoll.gif .SAUNUOLE!!!!!!!!

O savo dienos bala atiduodu ir nugaletoja skelbiu...... CIPCIUKA!!!!!!
Cipciuk, suvirpejo man sirdele, paskaicius jusu parasyta teksta ir pamacius ta meile,siluma, rupestingumu, dziaugsmu..... spinduliuojanti jusu anukytei skirta tortuka. JUS pati sauniausia SUPERMOCIUTE 4u.gif
Atsakyti
Nuoširdžiausi sveikinimai Adrytei user posted imageKiek daug tiesos paskutiniuose postuose 4u.gif 4u.gif

net susikikenau dėl neolestiškų tortų lotuliukas.gif olestiški, tai čia turbūt kremu puošti turėtų būti, ale kad prašymai buvo ne tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 26, 18:41)
Prieš du metus , gimė žmogutis .....apvertęs mano gyvenimą .....su ja pasaulis ryškesnių spalvų , kai ji šalia niekada nebūna šalta , žiūrint į ją norisi tik juoktis ........tai Adrija - mano Adrytė  heart.gif  heart.gif  heart.gif .....ilgai galvojau , rinkau kokį tortuką jai sulipinti ...barbę , boružę ....paskui šovė mintis , juk ji susijusi su jūra ......pasirinkau štai tokį ......


cray.gif kaip miela wub.gif
O tortas kaip pasaka grazus 4u.gif pasiseke Adrijai,kad turi toookia mociute!!!
Atsakyti
Sveikinimai Adrytei!!! wub.gif nu dievazi man irgi suspaude sirdi... blush-anim-cl.gif happybday.gif Jau apie torta net nekalbu... akims tikrai vaizdas fantastiskas... thumbup.gif
Atsakyti
Cipciuk patys nuosirdziausi ir graziausi sveikinimai Jusu Adrytei. Cia Jus privertet ne viena asarele nubraukti skaitant tokius zodzius, tiesiog matosi kokia dideles Jusu sirdis, tiek daug joje telpa paciu tyriausiu jausmu jusu anukutei wub.gif
wub.gif
O tortuko grozis, toks mielas, toks siltas, toks kupinas meiles
Skaitant toki grazu posma, iskilo dar taip eseniai patirti mano isgyvenimai, apsizliumbiau blush2.gif , o dar snd ryte paziurejau mamyciukluba, tai isvis blioviau nesustodama, ten rode mamyte kuri gimde ir lygiai tokia pacia situacija kaip buvo su mano mazyte wub.gif
Visu atskirai nevadinsiu, nes visu tortukai nuostabus, nera net ka isskirti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 27 rugsėjo 2009 - 10:18
Pradesiu sios dienos vaizdus tortu "baisinu-pabaisinu".Zodziu tokios nesekmes dar nebuvau patyrusi,aisku neesu as dar ta kepeja profesonale schmoll.gif .Jau tiek streso buvo gaminant si torta,kad po to susimasciau g.gif ir tuo paciu nusivyliau savo sugebejimais verysad.gif .
Zodziu viskas prasidejo taip,siam tortui nusprendziau isbandyti CIPSIUKO cukrine geliu mase ir cukrine mase tortams dengti. Na nuo tos vietos ir prasideda mano stresas.Nezinau ka blogai padariau,bet ta dengimo mase man surijo tiek cukraus pudros,ir kiek supratau vis dar nesigavo tokia,kokia turetu buti.PO to kai sudejau "tona" cukraus pudros,tai gavau aisku ir tonini mases gumula.Sugadinau visus melynos spalvos dazus,tortas turejo buti melynas,bet i tona mases ,aisku ir dazu reikia tonos doh.gif .Gavosi toks bliednai zydras doh.gif .Sekantis etapas-mases kociojimas gun_rifle.gif gun_rifle.gif swoon.gif .Mase buvo visokia kitokia,bet tik ne tortu dengimo. Elastigumo jokio... Vargais ,negalais as ta torta ja apdengiau-vaizzzdelis nekoks schmoll.gif doh.gif doh.gif .Cukrines geles taip pat baisiausia trupejo.Rezultatas tas,kad mane istiko isterika...Lekiau konkordiniu greiciau i parduotuve,pirkti produktu sokoladinei saldainiu masei(su sia nors dirbti moku). Taigi,laiko visai nebera,gaminu nauja mase,plesiu lauk ta zydra,virtuveje galima koja issilauzti fear.gif ,as atrodau kaip tikra tortu kepeja karsta.gif .Viskas,tortas apdegtas,eilini karta rudas,o puosimui turiu maziau nei 30min,mano vezlines sraiges apsukom ir "atmustai" siam darbui rankai tai yra neimanooooooma! Neturiu kur dingti,bandau suktis is padeties.
Paskutinis rezultatas: norisi rekti verkti,tortas atrodo apsoliuciai ne taip kaip norejau padaryti,o apie kruopstuma, tai nera ka kalbeti irnesakyk.gif

user posted image

user posted image

O cia labai greitas surio tortas,puosimas gal ir nelabai tinka sioje temoje,bet manau, kad tos braskes graziai atrodytu torte "pintine"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 09 27, 09:56)
Pradesiu sios dienos vaizdus tortu "baisinu-pabaisinu".Zodziu tokios nesekmes dar nebuvau patyrusi,aisku neesu as dar ta kepeja profesonale schmoll.gif .Jau tiek streso buvo gaminant si torta,kad po to susimasciau g.gif  ir tuo paciu nusivyliau savo sugebejimais verysad.gif .

labai gaila,kad tau teko tiek "iskest",bet nepaisant viso to,gavosi grazus tortukas,nors ir neturejo toks buti,ne tau vienai taip buna,man irgi taip atsitinka,noriu vaizdo vieno,o iseina visia kitas,nenusimink,tikrai pasiseks... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 09 27, 13:56)
Pradesiu sios dienos vaizdus tortu "baisinu-pabaisinu".

puošnus Tavo tortas ir nuotykiai kaip pas tikrą tortų kepėją laugh.gif thumbup.gif
ar skaitei daugiau temų? Praktiškai visos kepėjėlės patiria įvairių nuotykių, kepdamos tortus, retai gaunasi toks tikslus vaizdas, kurį sukuria fantazija.
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 09 25, 19:59)
vau, savaitgalis  thumbup.gif labai šaunių tortukų pridėjot, na ir aš ne tuščiomis: grietininiai biskvitai, pertepti grietinėle, viduje vaisiai (konservuoti persikai, žali kiviai ir bananai), dengta šokoladine saldainių mase, kringeliukai aisingo, gyvi šermukšniai derinti prie vestuvių stalo papuošimo svočios prašymu, nelabai matosi ir tik paskui sugalvojau, kad inicialus ant taurių reikėjo geltona spalva užrašyt, bet jau padarytas darbas, nebekeisiu; karoliukai taurių viršuje simbolizuoja vestuvinius žiedus - svočios tortas:

user posted image

Atsitempiu šitą tortą vėl ir vėl, nes man jis labai gražus wub.gif Kiek jis gali sverti? kokius 6 kg g.gif
Ir labai gražiai šermukšniai tinka wub.gif kaip "atmuša" pastelines spalvas wub.gif

ciekavinuos dėl taurių - kodėl jos ant torto? ar jos taip ir numatytos būti per šventę, ar tik fotografavimo metu uždėjai ant torto?
Ir ar iš jų buvo geriama vestuvių metu, ar jos tik dekoracija?

karoliukai taurių viršuje simbolizuja vestuvinius žiedus g.gif - ar tai ten pabarstukai "paklijuoti" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 27 rugsėjo 2009 - 12:38
Mergaiciai (kaip sako Olesta), saunuma, grazuma, VAU thumbup.gif

Aciu visom padejusiom man su zaliu tortu. 4u.gif

skristyn, kokia barbyte miela, Kokios spalvos grazios. O drugiai visiskai vietoj. Labai grazu

Cipciuk, superinio grozio tortai. Superine meisto ranka. Taptiu tortas labai mielas, masiniuks toks isdykelis. O jau Juros tortas nuverte nuo koju, likau pritrenkta tokiu groziu. As jau kelis tokius issisaugojau is ineto, man jie kaip vestuviniai labvai grazus, tai ir Jusu metu sau i kosolka. Bet is visu tokio tipo matytu tortu JUSU PATS GRAZIAUSIAS wub.gif . Zaviuosi Jusu sugebejimais
Cipciukas, aciu uz gerus zodzius, taip sirdi pagloste. Malonu tai isgirsti is Jusu blush2.gif 4u.gif Sveikinimai Jusu anukytei

Olesta, labai dziaugiuosi, kad tau viskas pavyko su IKI saldainiukais. Labai dailus svocios tortas. Sakuk, o tos taures nenukrenta? Kaip vezti toki torta?
Olesta, persimetei i mases g.gif , kur grietinele tavo g.gif . Nu gi grazuolis mergaitiskas, spalvotas toks.

spanguolia smile.gif, nu jau pacaniskas tortuks, toks tikras masininis. Super biggrin.gif

zuliaska, negali idet, o privalai idet mirksiukas.gif . Labai man patinka tos boruzes.

rasyte_
, gausi bart del torto pavadinimo lotuliukas.gif . Koks fainuolis bigsmile.gif naminiam vartojimui

Psio, Daividija, dar tik pasakyk kad rankos kreivos. cool.gif Lekiau ir as internete paziuret tu masinku. Ale ziuriu tikrai dvynys bigsmile.gif

Liusii
, kokia puri rafaelo, tai ir prasosi paragaut. Kaip uosvis, ar liko patenkintas knyga smile.gif

meduolytee
, aciu uz atsakyma apie gyvas geles. Labai idomus tortukas, as tik gal mase nekisciau po tortu o palikciau kaip bangele tokia.

neramuole
, prajuokinai su jubilejiniu maiseliu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Nu gi reikia tiek nulipdyt. Krize, jauciasi.
Slipsas puikus, auksinis. Zinai, rankoves vienos truksta. Bet siaip atrodo labai gerai

ingridake, smagu, kad iveikei bauba unsure.gif thumbup.gif

wiwi,
visko buna. Bet issisukai puikiai. O tas braskinis koks stilingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 27 rugsėjo 2009 - 14:20
QUOTE(Asseni @ 2009 09 27, 16:10)

Liusii[/b], kokia puri rafaelo, tai ir prasosi paragaut. Kaip uosvis, ar liko patenkintas knyga smile.gif


nu kadangi pas mus visi paprasti zmones tai mano tortas visiems labai patiko ,netikejo kad pati padariau ax.gif aisku nemokejau graziai, turiu jums daug klausimu ta tema blush2.gif

ar sutepus torta ir pries puosiant reikia ji peiliu aplyginti?
ar imanoma plakta grietinele graziai papuosti? manes ji neklauso, neiseina sonu graziai ir lygiai padaryti doh.gif
Atsakyti