Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(ingridake @ 2009 09 26, 22:29)
Labas vakaras mergaites,atnesu as savo torciuka,cia toks naminiam naudojimui,ryt prapjausiu tai pjuvi idesiu,nieko mandro,vidus mano biskvitas perteptas su grietineles kremu,apteptas sviestiniu kremu,apdenktas cypsiuko mase,gelytes ir cypsiuko mase ir beze.Labai norejau isbandyt gelytes tai ir sugalvojau biski ka iskept.O beto norejau ismokt cypsiuko mase padaryr ir ta bauba beze,ir ma pagaliau pavyko

Labas vakaras,
nugis gražus tortas thumbup.gif wub.gif
ir noriu paklausti - per kokio numerio antgaliuką buvo kringeliuojama?
ir kaip su beze norma? man atrodo, čia jos bais nedaug reikia pakringeliuot ir gėlėms.
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2009 09 26, 21:29)
Labas vakaras mergaites,atnesu as savo torciuka,cia toks naminiam naudojimui,ryt prapjausiu tai pjuvi idesiu,nieko mandro,vidus mano biskvitas perteptas su grietineles kremu,apteptas sviestiniu kremu,apdenktas cypsiuko mase,gelytes ir cypsiuko mase ir beze.Labai norejau isbandyt gelytes tai ir sugalvojau biski ka iskept.O beto norejau ismokt cypsiuko mase padaryr ir ta bauba beze,ir ma pagaliau pavyko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,tuoj prasides baliu sezonas tai reikes visokiu tortu kept tai reik praktikuotis  biggrin.gif
user posted image user posted image

Tortikas labai jau dailus,o beze is pirmo karto pavyko,nes as jau kokius 6 kartus bandziau ir 0
Atsakyti
Prieš du metus , gimė žmogutis .....apvertęs mano gyvenimą .....su ja pasaulis ryškesnių spalvų , kai ji šalia niekada nebūna šalta , žiūrint į ją norisi tik juoktis ........tai Adrija - mano Adrytė heart.gif heart.gif heart.gif .....ilgai galvojau , rinkau kokį tortuką jai sulipinti ...barbę , boružę ....paskui šovė mintis , juk ji susijusi su jūra ......pasirinkau štai tokį ......

Apatinis : baltas biskvitas perteptas grietinėle su džiovintom slyvom ir bananais , viršutinis - kavos biskvitas , perteptas sviestiniu kavos kremu su kepintais lazdyno riešutais .......viskas kitka - pastilažas , ornamentas - beze , sausi perlo milteliai .


user posted image

user posted image
Atsakyti
Ingridake, na aš tiesiog nesulaukiu balių sezono, jei naminio vartojimo tokios išvaizdos tortas, tai kokie bebus baliauni bigsmile.gif
Papildyta:
Cipciuk, pasikrauna kompas po mano atsakymo ir jaučiu kaip man nyra žandikaulis veikiamas žemės traukos, sėdžiu išsižiojus - va čia tai tortas, jetus kokio dailumo, negaliu apsakyti, turbūt pats dailiausias iš Jūsų matytų wub.gif jame tiek meilės wub.gif
Atsakyti
Vaje,koks tortas,ma iki tokio tai oooooi,zmones tiek negyvena kiek ma iki tokio torto.Beze jei ka tai tik is kokio 10karto pavyko,nu ne nezinau ka dariau ne taip,as cia vis pasidarydavau ir piesdavau ant lekstutes ornamentus,na o sendie piesiu ir jau gerai gavosi biggrin.gif O kringeliukus tai dariau su paciu ploniausiu koki tik radau savo rinkinuki,o dariau tik is vieno kaiusinio baltymo,tai kringelius ant lekstutes piesiau o vaikai su saukstais ma juos nuo tos lekstutes ir nuvalgydavo,tai nieko ir neliko,bet labai nedauk cia jos ir reikejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridake: 26 rugsėjo 2009 - 20:54
Cipciuk,tortas labai grazus,dvelkiantis meile bei siluma 4u.gif ,tikrai zandikauli galima issinarint
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 26, 22:41)
Prieš du metus , gimė žmogutis .....apvertęs mano gyvenimą .....su ja pasaulis ryškesnių spalvų , kai ji šalia niekada nebūna šalta , žiūrint į ją norisi tik juoktis ........tai Adrija - mano Adrytė  heart.gif  heart.gif  heart.gif .....ilgai galvojau , rinkau kokį tortuką jai sulipinti ...barbę , boružę ....paskui šovė mintis , juk ji susijusi su jūra ......pasirinkau štai tokį ......

kaip gražu, jauku ir miela. Adrija turi pačią pačią šauniausią močiutę pasaulyje heart.gif:

QUOTE(ingridake @ 2009 09 26, 22:52)
nuvalgydavo,tai nieko ir neliko,bet labai nedauk cia jos ir reikejo.

tai va, mane ir domina, iš kokios normos jos reikia daryti kringeliukams. Nes man gaila bus išmesti..
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 26, 18:41)
[i]Prieš du metus , gimė žmogutis .....apvertęs mano gyvenimą .....su ja pasaulis ryškesnių spalvų , kai ji šalia niekada nebūna šalta , žiūrint į ją norisi tik juoktis ........tai Adrija - mano Adrytė  heart.gif  heart.gif  heart.gif .....

na Cipciuk net asara istrysko nuo tokiu zodziu grazumo wub.gif o jau tortas tortas, neturiu jokiu zodziu apsakyti kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 09 26, 21:41]
Prieš du metus , gimė žmogutis .....apvertęs mano gyvenimą .....su ja pasaulis ryškesnių spalvų , kai ji šalia niekada nebūna šalta , žiūrint į ją norisi tik juoktis ........tai Adrija - mano Adrytė heart.gif heart.gif heart.gif .....ilgai galvojau , rinkau kokį tortuką jai sulipinti ...barbę , boružę ....paskui šovė mintis , juk ji susijusi su jūra ......pasirinkau štai tokį ......

ir as isspaudziau asara blush2.gif vien jusu zodziai verti aukso, o cia dar toks grazuolis, tortukas per monitoriu spinduliuoja siluma wub.gif labai subtilu trapu ir be galo grazu wub.gif
Atsakyti
Jis mano Adrytei wub.gif wub.gif


Ačiū mergaitės , net nepajutau kaip jį padariau blush2.gif ....žinote kai kuriuos sunkiai " išgimdai " ....šitas - beskausmis biggrin.gif .








Atsakyti
Cipciuko sedevras nerealus bigsmile.gif wub.gif as jums pavydziu kad mokate tokius grozius daryti blush2.gif man nesiseka, nemoku, daug ko nezinau, padarau ir baisu gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 26, 23:19)
Cipciuko sedevras nerealus  bigsmile.gif  wub.gif as jums pavydziu kad mokate tokius grozius daryti  blush2.gif man nesiseka, nemoku, daug ko nezinau, padarau ir baisu gaunasi  doh.gif


Liusii , nieks negimsta mokėdamas ..... bandai , nepavyksta - išmeti , vėl bandai .....su kiekvienu kartu vis geriau , aš tikrai dar dauk ko nemoku ir nežinau schmoll.gif , varvinu seilę žiūrėdama į Miglė79 , Asseni , Meian visų jūsų tortus ...visų mergaičių tortai turi išskirtinumo , kiekviename yra gerų - naujų įdėjų .....aplamai žaviuoji visomis - jaunos , vaikus auginančios ir tokios darbščios thumbup.gif .
Atsakyti