Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


Daividija mašina oho bigsmile.gif Kaip fainiai - man ta kepurė tai jėginė thumbup.gif labai liuks atrodo masiniukas.

Liusii Rafaelo svajonė taaaip apetitnai atrodo - o kadangi namuose neiko skanaus neturiu (saldainiai nesiskaito), tai imciau ir kirsciau as ji tuoj pat tongue.gif Vat toks tikrai skanaus tortiško torto papuosimas thumbup.gif
Atsakyti
Labai Saunus tortukai visu. Per tuos darbelius vis reciau uzsuku.

Asseni - 3 aukstu tortui man dazniausiai reikia 2,5 normos. Gal del to, kad storiau dengiu.


Olesta- as galvojau, kad Jus cia Babilone visus saldainius baltus isslavet, bet pasirodo ASSENi lotuliukas.gif Vilniuje neberado, pas mus uzsuko tongue.gif ir mus paliko be nieko...... verysad.gif

Asseni, Spanguolia - gyvas geles visada pries dedama ant torto sudedu i kolbeles.


Papildyta:
user posted image




maskarpones tortciukas anteliu ir varlyciu myletojams, dengtas pastilazu


detales cukrines mases



tongue.gif
Atsakyti
kaip man patinka savaitgaliai wub.gif cia tiek groziu kad tik spek ziuret, imetu ir savo keleta darbeliu, laukiu patarimu ir kritikos 4u.gif
juodas miskas, dengta sokoladine saldainiu mase
user posted image

vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas
user posted image

vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, jubiliejinis 10-as biggrin.gif
user posted image

dar vienas bus veliau kai gausiu kokybiska foto ax.gif
Atsakyti
oho,kiek puikiu tortu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 09 26, 18:20)
kaip man patinka savaitgaliai  wub.gif  cia tiek groziu kad tik spek ziuret, imetu ir savo keleta darbeliu, laukiu patarimu ir kritikos  4u.gif
juodas miskas, dengta sokoladine saldainiu mase
user posted image

vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas
user posted image

vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, jubiliejinis 10-as  biggrin.gif
user posted image

dar vienas bus veliau kai gausiu kokybiska foto  ax.gif



nerealiai grazus torciukai ( pagal koki receptuka vaisinukus kepate?)


maiselio spalvyte labai garzi, jei galima placiau, su kokiais daziukaismdazete?
Atsakyti
Liusii, jau Tavo Rafaelčiką praryčiau regis vienu kąsniu, neatsimenu, kada mačiau paskutinį kartą tokį apetitą keliantį tortą, į jį pažvelgus atrodo, padėtum ant liežuvio ir ištirptų kaip pirmoji snaigė wub.gif super thumbup.gif uošvio tortukui apibūdinti pasirinkčiau Jurijaus Smorigino poziciją šokių aikštelėje, bet ....... Rafaelas papirko blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Meduolyte bigsmile.gif e, šaunus kvaksiukas bigsmile.gif

Neramuole, tai ačiū Tau, kad Tu taip praturtini mūsų savaitgalius, nes Tavo tortai atneša motiniškos šilumos, moteriško jautrumo ir vaikiško švelnumo į mūsų širdis, man jie visi dvelkia šiluma wub.gif gėlės ir lapeliai nuostabūs mirksiukas.gif perlamutrinai lapelius??? ar jau vėl kokią gudrybę išradai bigsmile.gif

šaunu, belieka sulaukti Tavo kokybiškų foto ir Asseni savaitgalinio saldainiškai skandalingo giganto, laukiu nesulaukiu kuklaus pritrenkiančio meno kūrinio, nu va pagyriau dar nematydama, bet žinau, kad prastesnės kokybės nei parašiau vis tiek neatneš cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 26, 18:52)
Liusii, jau Tavo Rafaelčiką praryčiau regis vienu kąsniu, neatsimenu, kada mačiau paskutinį kartą tokį apetitą keliantį tortą, į jį pažvelgus atrodo, padėtum ant liežuvio ir ištirptų kaip pirmoji snaigė  wub.gif  super  thumbup.gif uošvio tortukui apibūdinti pasirinkčiau Jurijaus Smorigino poziciją šokių aikštelėje, bet ....... Rafaelas papirko  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Meduolyte bigsmile.gif e, šaunus kvaksiukas  bigsmile.gif

Neramuole, tai ačiū Tau, kad Tu taip praturtini mūsų savaitgalius, nes Tavo tortai  atneša motiniškos šilumos, moteriško jautrumo ir vaikiško švelnumo į mūsų širdis, man jie visi dvelkia šiluma  wub.gif gėlės ir lapeliai nuostabūs  mirksiukas.gif perlamutrinai lapelius??? ar jau vėl kokią gudrybę išradai  bigsmile.gif

šaunu, belieka sulaukti Tavo kokybiškų foto ir Asseni savaitgalinio saldainiškai skandalingo giganto, laukiu nesulaukiu kuklaus pritrenkiančio meno kūrinio, nu va pagyriau dar nematydama, bet žinau, kad prastesnės kokybės nei parašiau vis tiek neatneš  cool.gif





Olesta- kaip su ta sokoladine mase? lengvai dengiasi ? As kazkaip norejau pabandyt ja , bet tada baltu neradau - uzdejau pastilaza,
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 26, 18:28)
nerealiai grazus torciukai ( pagal koki receptuka vaisinukus kepate?)
maiselio spalvyte labai garzi, jei galima placiau, su kokiais daziukaismdazete?


aciu, maiseli dengiau juodojo sokolado saldainiu mase ir apipurskiau parlamutru ax.gif
o vaisinis tortukas tai grietininiai biskvitai,asseni rase receptuka, pertepu grietinele dedu megstamu vaisiu, paprasta bet neprasta, labai labai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 26 rugsėjo 2009 - 18:11
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 26, 19:03)
Olesta- kaip su ta sokoladine mase? lengvai dengiasi ? As kazkaip norejau pabandyt ja , bet tada baltu neradau - uzdejau pastilaza,

dengiasi fantastiškai, tiesiog fantastiškai, nori ką tik padarytą, nori brandintą - jokių problemų, tampri, paklusni masė, įmanoma iškočioti labai labai plonai.... man jinai favoritas, kol kita kelio neperbėgo.... o spalvą perima ir Ikiniai saldainiukai, mano svočios tortas ir vaikiško antras aukštas iš jų padarytas, dažytas žaliai ir kuo puikiausiai spalvą nuima, aišku jei reikia baltos ar dramblio kaulo, tai tada jau ne kas..... turi atvežt tų saldainiukų, prašiau, kad kalbėtų su vadybininke ir vežtų vien baltus, nes paklausa neatitinka pasiūlos mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz nuosirdzius ir greitus atsakymus.


Olesta- labai mielas sunelio kempiniukas.

blizga jis labai graziai ( tepete su degtinele, ar blizginot kuom nors?)
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 26, 19:21)
aciu uz nuosirdzius ir greitus atsakymus.
Olesta- labai mielas sunelio kempiniukas.

blizga jis labai graziai ( tepete su degtinele, ar blizginot kuom nors?)

labai labai nedaug pertepiau amaretu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaites,atnesu as savo torciuka,cia toks naminiam naudojimui,ryt prapjausiu tai pjuvi idesiu,nieko mandro,vidus mano biskvitas perteptas su grietineles kremu,apteptas sviestiniu kremu,apdenktas cypsiuko mase,gelytes ir cypsiuko mase ir beze.Labai norejau isbandyt gelytes tai ir sugalvojau biski ka iskept.O beto norejau ismokt cypsiuko mase padaryr ir ta bauba beze,ir ma pagaliau pavyko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,tuoj prasides baliu sezonas tai reikes visokiu tortu kept tai reik praktikuotis biggrin.gif



user posted image user posted image
Atsakyti