Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

labas rytas 4u.gif
medaus tortas aštuonmetei mergaitei, dengtas šokoladine saldainių mase, gėlės ir drugeliai pastiliažo
user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Groziai kokie bigsmile.gif
Cipciuk ,o man Jusu tepciai labai grazus 4u.gif
Olesta,mergaite tikrai bus patenkinta,toks vasara dvelkiantis tortukas 4u.gif
Asseni ,ne zalias,nu bet gal bus siokia tikia pagalba blush2.gif
user posted image
Atsakyti
olesta labai grazus tortukas smile.gif
isduok kaip gelyciu viduriukas darei, nes labai grazus bigsmile.gif
Cipciuk kaip visada nuostabu
Zuliaska thumbup.gif
Spanguolia truksta zodziu 4u.gif
Aciu uz ivertinima blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 26 rugsėjo 2009 - 10:15
Asseni, gal kas tiks 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dar tortas, tik baisiai didelio formato nuotrauka

Atsakyti
na vėl tortukų paradas thumbup.gif
cipsiuko -kaip visada -neverta ir begirti irnesakyk.gif
spanguolia-oi patiks berniukui thumbup.gif
olesta-fainas svočios, ale man tu kaip grietinėlės profė-tai man tokie patys patys mieliausi-jie tokie labai šilti būna.man su grietinele labiau blush2.gif
zaliuska-faina boružėlė-tokia paprasta -bet miela
skrystik,prapuolė man tie drugeliai ant tos barbės-kažkaip jie nebekrenta į akis,nors vieni buvo superiniai.gal kai visko daug pasimetė g.gif šiaip labai gražu-šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
dėkoju 4u.gif viduriukai jei geltoni, tai aisingas, o jei su karoliukais, tai bezo įpūsta ir ant jo pilu karoliukus, apverčiu gėlytę ir iškratau į bliūdelį perteklių, taip prisipilu visus, o karoliukus paskui atgal į buteliuką, taip pat su taurių kraštais dariau, pamirkiau skersmenį aisinge, paskui karoliukuose ax.gif man ir pačiai kreminiai gražiau, o su trupinukais ir tik grietinėlės kanteliu iš vis pasaka, bet toks pageidavimas, nieko negaliu pakeisti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 26 rugsėjo 2009 - 10:51
Labai grazus visi tortukai, neisskirsiu nei vieno thumbup.gif
Atnesu ir as savo kurineli blush2.gif
Viduj "nemedaus" tortas, pastilazas rolleyes.gif
Pirma karta as ji dariau, tai dar nezinau ar jis man kaip mase patiko g.gif lotuliukas.gif
Tortas naminiam vartojimui bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 26, 07:58)
labas rytas  4u.gif
medaus tortas aštuonmetei mergaitei, dengtas šokoladine saldainių mase, gėlės ir drugeliai pastiliažo

4u.gif GRAZU!!!
Atvelku savo ROARY doh.gif Sakau-pirma ir paskutini karta darau masina,kazkokia nesamone,i Roary(nezinau ar zinote ta masiniuka) nelabai panasu gavosi,bet i kazka panasu gavosi.BEt kai as ziuriu i ji,man visai nekyla apetitas schmoll.gif kaip ji valgyt g.gif
Tortas -medaus.Dengtas pirktine icing mase.ratai-sausainiai gausiai aplipinti marcipanu ri icingu.Kepure-dariau nauja geliu mas,gavosi super,sita mase su situo keiksmazodziu-tragacanth'u.Jei kas nores parasysiu recepta,labai puikiai lipdosi,tasi,prisidariau dar visokiu geliu ir likusia ikisau i saldymo kamera.
user posted image
user posted image
user posted image

Sorry,kad uztersiau tema blush2.gif
Atsakyti
kokie lipdymo sugebėjimai, ŠAUNUOLĖ TU blink.gif

Rasyte, rašyk adresą, aš labai labai noriu šito skonio tortuko bigsmile.gif
Atsakyti
Davidija,man masiniukas tai superinis,kaip ir Spanguoles darytas pries kazkiek laiko,nu jie man tokie neprekybiniai,silti,mieli ir labai grazus,net mano dvimetis reke"mama kokia sina(masina) "labai butu idomu suziot naujos mases receptuka ax.gif as cia pasyvi dalyve,tik aktyvi temos skaitytoja ir tortu ziuretoja,tikrai visu savotiskai labai grazus,bet kai kuriu nerealus.jau turiu as savo favorites ir is kaikuriu net noreciau nusipirkti figureliu,jei tik butu imanoma smile.gif
Atsakyti

nu mano vakar - siandien dienos darbai smile.gif

Puskes gimatdieniui Rafaelo svajone

user posted image

uosviui smile.gif Juodasis miskas

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2009 09 26, 12:33)
Davidija,man masiniukas tai superinis,kaip ir Spanguoles darytas pries kazkiek laiko,nu jie man tokie neprekybiniai,silti,mieli ir labai grazus,net mano dvimetis reke"mama kokia sina(masina) "labai butu idomu suziot naujos mases receptuka  ax.gif as cia pasyvi dalyve,tik aktyvi temos skaitytoja ir tortu ziuretoja,tikrai visu savotiskai labai grazus,bet kai kuriu nerealus.jau turiu as savo favorites ir is kaikuriu net noreciau nusipirkti figureliu,jei tik butu imanoma smile.gif


Aciu 4u.gif
parasysiu geliu mase receptuka:
2 a.s. zelatinos,
2 a.s. gliukozes,
3 a.s. shortening(cia yra darzoviu riebalai,toks baltas margarinas),
500g cukraus pudros,
3 a.s gum tragacanth(nezinau kaip lietuviskai,jei uzsisakinejat prekes,tai yra uzsieny pirkt),
1 kiausinio baltymas.

zelatina sumaisyti su 5 a.s vandens ir palikti val,akd isbrinktu.karsto vandens voneleje istirpinti,sudeti gliukoze ir shortening,ir pakaitinti,kol viskas istirps.

Cukraus pudra persijoti kartu su gum tragacanth,supilti zelatina ir kiausinio baltyma ir mikseriu plakti,kol mase taps vientisa,padidinti greiti ir dar plakti 5min.
mase sukresti i maiseli,i sandaru inda ir padeti i saldytuva 24val.
Po to isminkyti ant istepto shorteningu stalo,jei per daug lipni,ideti cukraus pudros,jei kieta-truputi baltymo.galima uzsaldyti.gaunasi apie 500g geliu mases.
Atsakyti