Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(neramuole @ 2009 10 04, 13:40)
imetu savo dar viena mazyli, rudenini tortuka, vaisinis puosta grietinele, visa kita pastiliazas

user posted image

mergaites reikia ideju kaip papuost torta kuri reiks vezti 100 km, ir kad tiktu draugei ir jubilieju svencinciai jos mamai  doh.gif , tortuko reikia 5 kg kazkur

nu jau žolės vešumas-kaip ne rudenį thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bet laaaaaaapai kokio grožio wub.gif ir tas ančiukas man čia taip tinkantis thumbup.gif toks žinot, ar čia kris dar koks lapas ant galvos, ar ne lotuliukas.gif labai čiki tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Asseni radau didelis aciu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Pirmiausia, tai prisipažinsiu, kad visų diskusijų neskaičiau (tik šį bei tą blush2.gif ), bet spėjau nužiūrėt daugelį tortų... gera matyt tokius vaizdus... ir nors visų įspūdžių nesuminėsiu, tiesiog negaliu nutylėt pagyrimų keliems tortams ax.gif ypač užstrigo Gitulės kaktusas (kokio originalumo idėja, ohoho), Neramuolės FANTASTIŠKI tortai žalia danga (ypač tas su ramunėmis -- net susileidau), o taip pat labai patiko Pumpicos rožių spalva. Ten viskas taip paprasta, bet kai pamačiau gėles, net saldu ant širdies pasidarė...

Taip pat dar noriu šį bei tą pridurt prie kelių užmatytų diskusijų... Pirmiausia, tai man labai patiko Cipciuko "sendinta knyga", ir niekaip nepritarčiau minčiai, kad tokios nedera dovanot pagyvenusiam žmogui... priešingai, man ši mintis labai liuks pasirodė... pamaniau, tokiu būdu būtų galima pagamint ir piratų žemėlapį, kaip rast lobį (berniukui ant gimtadienio torto, arba šalia pinigų maišo... turėtų atrodyt ne mažiau efektingai, nei Cipciuko knyga).

Labai gražus Asseni tortas su fėja. Iš tiesų yra tekę matyt labai panašų tos garsiosios Visaginietės rusiškam forume (ten gėlės irgi buvo žirneliai, todėl taip ir užstrigo -- baisiai jau gražūs jie man, tortai su jais -- kaip iš pasakos wub.gif ) Va tik kiek suintrigavo Asseni komentaras apie mould'us... Paminėjai, kad veideliui dareisi pagal lėlę... bet kai tu tiek gamini daug figūrėlių, nejaugi neapsimokėjo įsigyt veidelio formos? Šunį, pvz., ant tavo tortų matau pirmą, bet net jis, kaip matau, pagamintas tuo "trijų šunų" gipsiniu mouldu (pati tokį turiu, todėl iš karto krinta į akį)... jei apsimokėjo investuot į šuniukus, nejaugi neapsimoka į veidelį? g.gif Nežinau, kam jau kam, bet tau, kaip tokiai lipdinių mėgėjai, tai tikrai siūlyčiau pasvarstyt, ar verta šitoj vietoj tiek kankintis mirksiukas.gif

* * *

Kad jau užsukau, tai ir aš šį bei tą "atvilksiu"... tai buvo kuklus tortukas mūsų šviežiai iškeptai vienuolikmetei princesei, su paslapčiomis gamintu siurprizu - jos mylimiausiu filmukų personažu, undinėle Ariele ir tuo jos žuviuku draugu... Iš tiesų tortą tempiu čia pirmiausia dėl to, kad jame panaudojau kai ką aptikto šiame forume -- RiMami šokoladinio biskvito receptą. Mat panelė "užsisakė" labai šokoladinį tortą, pageidautina, panašų į Nutella (šokoladinis kremas... taip, taip... unsure.gif ). Tad sugalvojau šiam reikalui Nutellos musą hihihi.gif (kada vėliau būtinai ištaikysiu laiko ir parašysiu receptą ir jums, nes atsieina pigiau, nei įprastas šokoladinis musas, o skonis tikrai geras, patinka net ir ne dideliems Nutelos mėgėjams...)

RiMami biskvitą išgyrė pelnytai -- jis tikrai netrupantis, kvapnus ir lygiai iškyla.

Na, o tortas gavos ana va toks...
user posted image user posted image

user posted image user posted image

Atsakyti
Meian sugrįžo wub.gif ir ne tuščiomis, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Neramuole,labai labai grazus tavo rudenelis!!!
Meain kokias undineles lipdo wub.gif
Atsakyti
neramuole koks grazus rudeninis tortukas:)
wau Meian malonu jus vel cia matyti ir su tooookiu tortuku,pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 10 04, 13:53)
Labai gražus Asseni tortas su fėja. Iš tiesų yra tekę matyt labai panašų tos garsiosios Visaginietės rusiškam forume (ten gėlės irgi buvo žirneliai, todėl taip ir užstrigo -- baisiai jau gražūs jie man, tortai su jais -- kaip iš pasakos wub.gif ) Va tik kiek suintrigavo Asseni komentaras apie mould'us... Paminėjai, kad veideliui dareisi pagal lėlę... bet kai tu tiek gamini daug figūrėlių, nejaugi neapsimokėjo įsigyt veidelio formos? Šunį, pvz., ant tavo tortų matau pirmą, bet net jis, kaip matau, pagamintas tuo "trijų šunų" gipsiniu mouldu (pati tokį turiu, todėl iš karto krinta į akį)... jei apsimokėjo investuot į šuniukus, nejaugi neapsimoka į veidelį?  g.gif Nežinau, kam jau kam, bet tau, kaip tokiai lipdinių mėgėjai, tai tikrai siūlyčiau pasvarstyt, ar verta šitoj vietoj tiek kankintis  mirksiukas.gif

Sveika, Meian, Labai malonu tave cia matyt. Seniokai buvai.
Malonu, kad atkreipei demesi i mano torta, taip, tokiu tortu yra nemazai, ir ne tik Visaginietes mirksiukas.gif , man jie be galo grazus, vat ir nusprendziau pabandyt padaryt kaz ka panasaus. Va tik noriu nuramint, kad juokiu moldu suniuku as neturiu schmoll.gif . Suniuka dariau paprastai is marcipano, lipdziau rankom o plaukus jam dariau su adata ir dantu krapstuku. Ir is vis moldu neturiu, tik kaip rasiau auksciau pacios daryti. Investuot i juos tikrai nenoriu, nes veidukai man patinka skirtingi, vat ir ieskau ivairesniu leliu.

Labai grazia mergaite atnesei bigsmile.gif . Gal gali placiau apie plaukus papasakot. Kaip suprantu plaukus darei su spec irankiu. Jeigu ne, tai nuostabus plaukai. As vis niekaip nesuprantu kaip plaukus padaryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 04 spalio 2009 - 13:34
mergaites,gal turit ideju kaip papuosti torta berniukui,kad butu susije su teatru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 04, 15:11)
mergaites,gal turit ideju kaip papuosti torta berniukui,kad butu susije su teatru ax.gif

JOLKA, gaudyk minciu http://images.google...c...t=0&ndsp=18
Man tai va sitas superinis http://farm4.static...._a0a91d6599.jpg, net pati issisaugojau
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 10 04, 13:53)
niekaip nepritarčiau minčiai, kad tokios nedera dovanot pagyvenusiam žmogui... priešingai, man ši mintis labai liuks pasirodė... 


Meian, as gi parasiau, kad tai tik mano iskreipta vaizduote, man tokie dalykai grazu, tik labai sukelia tokias nepageidaujamas man emocijas, va, visokie seni, tebunie vertingi paveikslai, lekstes, knygos ir t.t. iskart kazkur nuplaukiu i praeiti, turiu buti viena, kad su tokiais daiktais galeciau''kalbetis''.Siaip per kokias sventes, gimtadienius noreciau pabendrauti daugiau su zmonemis, nei su savimi(bet tai cia tik as tokia sugedusi blush2.gif ) 4u.gif
Labai grazus ir toks atrodo islengvintas tortas, tiesiog plaukiantis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 03, 23:45)
[naitai a jau greit kitas ....???  bigsmile.gif

tipo.. šopinimasis? blink.gif
taupykit pinigus, krizė gi umn.gif:

QUOTE(gitule @ 2009 10 04, 00:34)
O koks yra kailiuko antgaliukas?

belakstydamos po internetines konditerijos įrankių parduotuves, pastebėjom du skirtingus antgaliukus, nr 233 ir 234. Tai pirmąjį pavadinom žolytės antgaliuku, o antrąjį - kailiuko.
Tai dabar pasidėjau ant stalo abu ir pasakoju (bais nepakeliu šiandien fotoaparato.. nusikaliau kaime).. tai va, žolytės antgaliukas yra mažutis, maunu ant smiliaus, tai vos laikosi. Jame aplink 8 skylutės ir vidury dar 3, trikampiuku.
Kailiuko antgaliukas tai gerai tinka kaip antpirštis ant nykščio, ir dar laisvos vietos lieka, dukart aukštesnis už žolytės antgaliuką. ir jame 7 skylutės aplink ir viena vidury.. Tikras stambuolis ..

QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 04, 09:02)
....o mano tortų žolė tik su beze ir daryta .

širdingai dėkavoju už padrąsinimą. Lekiu maišyt beziuko. Pirmasis man gavosi toks - pirmiausia visą tortą rafaelo aptepiau beze, bandžiau su karštoka spatula lyginti, nieko nesigavo, tai vos vos kažkiek aplyginau ir pakringeliavau kita spalva. Na šonai tai sunkiai gavos išlyginami..
bet beze gerai stovėjo ir per naktį, ir dar va per savaitgalį. Tačiau kringeliukai nepadžiūvo nė trupučio. Stovi, nelinksta, bet ir ne trapūs.

QUOTE(Eima @ 2009 10 04, 09:57)

Tokį aš tai pirkčiau. Ir tokį turiu. Tai tik dėl mandrumo dasipirkau keletą antgaliukų, dėl kompanijos.. Aišku, šitam rinkiny nėra tų žolės ir kailiuko antgaliukų, bet jame praktiškai visi reikalingi antgaliai yra ir dar adapteris.

QUOTE(Eima @ 2009 10 04, 12:21)
Net nežinau ką ir pasakyt... Pasižiūrėjau, kad 1 antgalis ten ~8Lt... Taigi jei siuntiesi pvz 50 vnt rinkinį gaunasi 400 Lt. Aš radau už ~200 Lt... g.gif

Dar reikia skaičiuoti ir dėžutę tiems antgaliams. Nors galima juos ir maišelyje laikyti, ar kokioj nors dėžutėj "nuo batų", maždaug.. bet man patinka, kai tam tikri daiktai turi savo vietas. Tai tokia dėžutė rankinukas yra labai saugi antgaliukams.

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 04, 13:59)
naitai, manau su beze dar graziau zolyte gaunasi, nei su grietinele. Tiesiog man taip gaunasi, kad mieliau panaudoju grietinele smile.gif

ačiū 4u.gif su malonumu einu plakti beziuko.. padažysiu.. ir savaitės vidury parodysiu, tik po Jūsų, profės. notworthy.gif

QUOTE(neramuole @ 2009 10 04, 14:40)
imetu savo dar viena mazyli, rudenini tortuka, vaisinis puosta grietinele, visa kita pastiliazas

wub.gif labai labai gražus.

QUOTE(Meian @ 2009 10 04, 14:53)
Na, o tortas gavos ana va toks...

Sveika, Meian . Nuostabus Tavo tortas, o patarimai tai eina į mano "bibliją" rolleyes.gif
Atsakyti