Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk pyliau 5 sriubinius saukstus,tas pastilazas taip gerai ta alieju sugere kad man atrodo dar 5 saukstus galejau ipilti:)
del moldo as pasidariau barbes veida is pastilazo,ir i saldytuva idejau,jis ten sukietejo,kai isemiau buvo kietas kaip akmuo,tada dejau pastilaza ir gavosi veidukas,bet po kiek bandymu jis man itruko,reikia nauja daryti.tai dar tinkama lelyte reikia rasti nes tos barbes veidas tai vajej koks dielis gavosi lotuliukas.gif man vat patinka kaip pas Asseni tokia mazyte grazute:)
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 10 03, 20:17)
... tokia mazyte grazute:)

Zinok, cia jau antras moldas. pirma dariau, tik veidukas lelytes buvo nelabai grazus, tai ir palikau ta purvina reikala. Is tikro nelabai randu mazu leliu. Bet ve netycia uzmaciau, tai ir nusipirkau.

Dabar kai perku lelytes savo dukrelei, tai is kart ziuriu, ar tinkama moldui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 03, 15:13)
Zinau, kad jau  simta kartu to klausta, bet dar karta paklausiu, nes atsakymas neuzsiliko mano tuscioje puodyneje lotuliukas.gif
Noriu vaiko aukletojoms padaryti torta knyga, laksteliai jau iskepti, dabar mintys sukiojasi aplink papuosima rolleyes.gif Noriu dengti pastilazu, kokiu raideliu dar pridesiu, ale kaip ir su kuo uzrasyti sveikinima g.gif Ar su sokoladu, ar aisingu, ar dar kuom nors g.gif
Tiesa, ar galima dazyti aisinga g.gif


Bukit gerutes, atsakykit i mano klausima, ryt zadu imtis puosybos, tai labai noriu gauti Jusu atsakymus blush2.gif bigsmile.gif
Asseni, tortas kaip visada nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 03, 17:29)
Bukit gerutes, atsakykit i mano klausima, ryt zadu imtis puosybos, tai labai noriu gauti Jusu atsakymus blush2.gif  bigsmile.gif
Asseni, tortas kaip visada nerealus wub.gif

as patarciau rasyti aisingu,jis tirstesnis,paklusnesnis negu sokoladas,aisinga galima dazyti,bent jau as daziau smile.gif
Atsakyti
Mažytę lėlyte ( smažesnę nei sprindis ) pirkausi MAXIMOJE , 5 litai , ir veidelis bais gražus wub.gif . Įspaudą darykite iš mano masės , ji labai kieta .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 03, 00:11)
Romanas , nu jau pagyvenes ...net 80 metų , apiplyšo truputi , matyt įdomus buvo , daug naudotas ..... biggrin.gif

Graži labai knyga. Ir tos raidelės tokios lygios.. Žinau kito pirkinį topsecret.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 10 03, 11:03)
na ir as ikeliu savo kurini, skirta mamos gimtadieniui. Tortuko tikslas buvo isbandyti ramuneliu formeles, pastiliaza ir napoleono receptuka smile.gif

NEREALU wub.gif super thumbup.gif
Kai po visų baisių aprašymų parodote toookį wub.gif tortą, tai belieka tik paspausti penkis ir palinkėti sėkmės kituose tortuose 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 03, 11:24)
Na ir paskutinis... Jogurtinis tortas. Puostas grietinele smile.gif

Ar galima žolytę pdaryti iš beze? ar gražiai atrodys? Daryt geriau su žolės ar su kailiuko antgaliuku?

QUOTE(skristyn @ 2009 10 03, 14:12)
As mielos grybautojos atnesu Jums ivertinimui savo darbeli. spalva nera visiskai zalia, bandziau daryti pagal dabar esama zoles spalva./tortasrudenelis1.jpg[/img]

be žodžių wub.gif

QUOTE(pirasa @ 2009 10 03, 15:24)
Tik fotogrofuoti gražiai nemoku.

pirasa, rožės pačios nuostabiausios wub.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 03, 16:13)
Noriu vaiko aukletojoms padaryti torta knyga, laksteliai jau iskepti, dabar mintys sukiojasi aplink papuosima

dievuliau mano, aš taip pat paskendus savigraužoje, kaip čia pirmadienį tas auklėtojas pasveikint.. man reikia net 6 sveikint doh.gif .. dvi kompanijos po tris moteris.. ką daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 10 03, 20:34)
as patarciau rasyti aisingu,jis tirstesnis,paklusnesnis negu sokoladas,aisinga galima dazyti,bent jau as daziau smile.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif

QUOTE(naitas @ 2009 10 03, 21:48)

dievuliau mano, aš taip pat paskendus savigraužoje, kaip čia pirmadienį tas auklėtojas pasveikint.. man reikia net 6 sveikint  doh.gif .. dvi kompanijos po tris moteris.. ką daryt  unsure.gif

Pas mus irgi pulkas moteryciu, bet pristatysiu ryte, o jau paskui jau kaip nori, taip lai ir dalinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, ateinu su dviem torrtukais ax.gif

1. Cipciuko ''Nevezis'',dengtas sokoladine saldainiu mase,juostele irgi is saldainiu mases,o ramunes is Cipciuko cukrines geliu mases ax.gif
kita kart nedengciau mase sito tortuko,nes apacia lb trupejo ax.gif

user posted image

2.''Snikersas'' dengtas pastiliazu ax.gif
pirma kart dariau pastiliaza tai nesigavo,bet turbut todel kad vietoj dibtinio medaus dejau naturalu ax.gif mase lb trukinejo ir trupejo ax.gif

user posted image

Prasau nesijuokti as dar tik mokausi blush2.gif
Atsakyti
eiwile na kas juokiasi , tu tik daryk , bandyk , laikas savo duos .....be kita ko , labai gražiai išmodeliuota mašina bigsmile.gif thumbup.gif .

naitai a jau greit kitas ....??? bigsmile.gif





Atsakyti
Eglejk, nerealus tortas wub.gif Jau toks siltas ir grazus, vis griztu paziuret bigsmile.gif
Skristyn, tavo rudenine pievele irgi kaip tikra wub.gif O jau grybai, truksta zodziu bigsmile.gif thumbup.gif
Cipciuk, knygos lapai taip tikroviskai nudeveti thumbup.gif
Asseni, suniukas kaip tikras ir mergyte kokia daili wub.gif Sveik 4u.gif
QUOTE(naitas @ 2009 10 03, 19:48)
Daryt geriau su žolės ar su kailiuko antgaliuku?

O koks yra kailiuko antgaliukas?
Atsakyti
naiteli.....aš nustebus unsure.gif , yra antgaliukas žoliai ir kitas kailiukui , jie skiresi skyliukių gausa .....kailiukui su mažiau skyliukių , žolei - su daugiau , kad žolė neatrodytų nuėsta karvės , ir būtų tankesnė . 4u.gif ....o mano tortų žolė tik su beze ir daryta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 04 spalio 2009 - 07:03
Merginos, prašau pagalbos....

Artėja mano gimtadienis ir maniškis sakė padovanos kokį tik noriu rinkinį dekoravimui (tik įtariu kaina proto ribose turėtų būt ax.gif )... Turiu omeny antgalių rinkinius. Gal patarsit kur būna geresni? Nes galvoju siųstis..
Kaip pvz. tokie?
http://www.wilton.co...DC68657B2B0D6F1
Atsakyti