Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Mulan @ 2009 10 03, 18:05)
Gal galima plačiau kaip iš tos širdelės suformuoti galvytę g.gif Juk reikia užapvalinti kažkaip blush2.gif Ar tiesiog nupjauti patį širdelės galiuką blush2.gif
Ir dar vienas klausimas: kiek tas mažo diametro: 18 blush2.gif

a čia jau fantazijos reikalas, gali aplipint iš šonų bulvytės mase, arba padaryti įpjovas toliau nuo smaigalio ir taip suformuoti galvą.... jo, mažas tai pas mane 18 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 03, 18:09)

skristyn , baravykiukus džiovinsi ? .....nu toki tikroviški  bigsmile.gif .



Aha labai skani dziovintu baravyku sriuba kucioms lotuliukas.gif
kai kas mane isbare, kad sudejau tikrus baravyks, sake dar graziau torta grybais puosi, dar kirmeliu prilis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siaip naturoj tai spalva tortuko ne tokia murzina schmoll.gif
O grybukai dar tikroviskesni mirksiukas.gif
Aciu mergaites uz grazius zodzius mano torciukui. Nors visoms jau ta zolyte gal ir nusibodus, bet vat prase ruduo grybai blush2.gif o man pirma mintis, baravykai samanoj, siemet butent taip as juos augancius maciau ir samanoj zydejo kazkokios geltonos ir rausvos gelytes
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 10 03, 10:50)


O cia Tortas "Pasaka" dukrytes gimtadieniui

Kazkaip sunkiai nuotraukos deliojasi g.gif


Oij, kaip skaniai atrodo ta "Pasaka" thumbup.gif
Atsakyti
Skristyn, kokia faina pieva su grybukais, kaip man patinka tokia zole, o spalva, tai labai tikroviska bigsmile.gif
Vaidulyteee, kokie marskineliai, tikrai virsininkas turetu likt patenkintas. Beja, mono pirmas papuostas tortas buvo marskineliai
pirasa, labai grazu

Mergaites, Aciu uz palaikyma. Bet namu darbus vistiek reikia daryt. Gal tik ne viska padariau taip kaip norejau, ir broko labai daug
Tortas su mergaite ir suniuku. Viduje vaisinukas. Sokoladine saldainiu mase, beze, kokoso drozles, kai kurie lapeliai, gelytes ir mergaite pastilazas su aliejum, tinka pasirodo ir figurelem, suniukas, boruzes - marcipanas. Tortukas 8 metu mergaites. Labai norejo mergaites ant torto ir suniuko terjeriuko, oj, nezinau ar panasus doh.gif

O mergina leido makiaza nupiest tik po 3-ju veido valymu, galvojau, be nosies liks doh.gif

user posted image
user posted image
Daugiau nuotrauku CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 03 spalio 2009 - 17:52
QUOTE(pirasa @ 2009 10 03, 14:24)
Atnešu ir aš savo visos dienos darbą:
medaus tortas uošvio 60 metų jubiliejui. Ketinau puošti ganašu, bet išėjo išplakti tik vieną normą, o kita atsisluoksniavo į sviesto gumuliukus ir vandenį. Taigi, ryžausi bandyti bezė, ir išėjo  blink.gif . Tik aš kaip nenormali išdrįsau puošti tokiu oru bezė. doh.gif . Nežinau, kaip aš jį nusivešiu ir kaip jis man ištvers vakarą? Puošta šokoladinėm rožėm ir lapeliais iš Cipciuko gėlių masės.

Tik fotogrofuoti gražiai nemoku.


Dailus labai.. tik negasdink manes prasau del tos beze, nes as bijau, kad tas liudijimas butu nenubeges... gerai kad dar vakar pasakiau, kad detu nors ne i balkona, nors jau beze apdziuvus gerokai buvo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2009 10 03, 18:31)


Mergaites, Aciu uz palaikyma. Bet namu darbus vistiek reikia daryt.
Tortas su mergaite ir suniuku. Viduje vaisinukas. Sokoladine saldainiu mase, beze, kokoso drozles, kai kurie lapeliai, gelytes ir mergaite pastilazas su aliejum, tinka pasirodo ir figurelem.



Labai grazus wub.gif terjeriukas ir mergyte liuks thumbup.gif
Papildyta:
O tas su lapais ir grybais, tai is vis... nu man ruduo, tai kazkas... wub.gif

O Jus, Cipciuk, nesikesinkit isspardyt mano torto user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 03 spalio 2009 - 17:43
Asseni ....jau kaip gražuuuuuuuuuuuuuuuuuu wub.gif ...ir šuniukas kopija terjeriukas - mažiukas bigsmile.gif , ten juos mažus velnias supaistys , kudliukai ir tiek irnesakyk.gif....ale gerai , kad be buldogo norėjo blink.gif , nu kaip tokį snukį reiktų išglamžyti doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 03, 18:56)
Asseni ....jau kaip gražuuuuuuuuuuuuuuuuuu  wub.gif ...ir šuniukas kopija terjeriukas - mažiukas  bigsmile.gif  , ten juos mažus velnias supaistys , kudliukai ir tiek  irnesakyk.gif....ale gerai , kad be buldogo norėjo  blink.gif , nu kaip tokį snukį reiktų išglamžyti  doh.gif .


Nu kaip kaip padaryt, reikia suniuko snuki nulipdyt (bet kokio), ir su kumsciu imurkdai i snukuti. Ir gausis buldogas lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Asseni,tu nulipdai tikra pasaka,suniukas kaip tikras,jau taip grazu wub.gif
Atsakyti
nu merginos jus ir menininkes bigsmile.gif o jau tortu grozis wub.gif puskei vakar rodziau kokie buna tortai tai negalejo patiketi tongue.gif

Asseni nu jau tavo suniukas ant torto ta tikras jorksyras man thumbup.gif o gal ir mano dalmatina nulipdytum biggrin.gif

mano sunus jau sumaste kad jam gimtadieniui rekes torto - fotoaparato lotuliukas.gif sakiau galesi uzsisakyti pas merginas biggrin.gif
Atsakyti
Cipciuk aciu,vat dabar man klausimas ishkylo,kai dengiau torta su pastilazu tai jis man greit dziuvo reikejo staigiai staigiai lyginti,ar cia normalu?jusu pastilazas dengimui ar greitai dziuna?
Asseni aciu:)net sirgdama toooki grozi sukurti,vajej mergyt tavo sugebejimai nerealus.dar jai galima paklausiu mergytes veidukas su moldu juk darei?ar pati lipdei?jai su moldu tai ish ko ji pasidarei?aciu 4u.gif
Atsakyti
Vaidulyteee , ar pylei aliejaus ? ...jis pas mane neuždengtas nedžiūna schmoll.gif .
Kas dėl išspaudo veidukui , ne visos gali jį ipirkti , pasidarykite pačios ....imate gražią mažą barbytę ( ar taip kokią lėlytę ) , imate mano masę gėlėms , gerai nuimate nuo veiduko įspaudą ( paliekate aplinkui storoką sluoksnį , kad paskui galėtumėte gerai įspausti pastilažą - nesulūžtų ) , džiovinate kuo ilgiau tą ispaudą , aš apie mėnesį .....nulakuokite labai plonai .....viskas , dedate masę ( prieš tai pakrakmolinate , nuimate antspaudą , piešiate .... biggrin.gif .
Atsakyti
Mergaites, aciu

Vaidulyteee, kol priejau prie kompo, tai Cipciukas jau viska paaiskino bigsmile.gif .
"Molda", jeigu ji taip galima pavadint, dariau is pastilazo, tik dviovimui buvo per mazai laiko. Keturias deinas laikiau. Reikejo daugiau, bet labai skubu buvo. Tai va. Isspaudziau 4 veidelius (cia jau trecias panaudotas) ir suluzo po ketvirto. Liko vienas veidelis, tik nelabai grazus. Vis neprisiruosiu vel padaryt molda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 03 spalio 2009 - 19:17