Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 20:35)
SROVE, ateik prašau į tortų temą gelbėt kepėjų tatutos, nu nebeaišku mums su Rafaelo laistymu, kyla įvairiausių interpretacijų, prašom praskaidrinti protą  4u.gif


Nu bet as ir parasius doh.gif blush2.gif (puse netoli puse litro)nes turiu toki puslitri puoduka ir nevisai pilna dariau skyscio., gal aiskiau bus, jei pasakysiu apie pusantros stiklines, jei megstat visai dregnus-gerai ir puslitris.
Rimami, tas rugstumas kazkaip paskesta tame saldume, kurioms buvo saldokas, gal truko rugsteles g.gif As irgi nemegstu labai saldziai, bet man kazkaip gaunas normaliai.
Naitas-jei darei is pusantros normos, tai tikrai nebefenuok biggrin.gif , bus normaliai.
O dabar galit mane apmetyti pomidorais, uz glusa parasyma pomidorai2.gif pomidorai2.gif pomidorai2.gif

Savaitgalio tortai ispudingi ir zavingi. wub.gif
Cipciuk, kai pamaciau ta ciotka, pasenusia knyga ir uzrasa 80metu, mane uzpludo tokie keisti pamastymai biggrin.gif (pasenusiam zmogui, pasenusi knyga, kuri byloja, kad kazkam ateina galas, bet as cia is savo sugedimo kampo ziuriu cool.gif ) Siaip ant knygos dar truputi dulkiu ir plunksna ir neatskirsi, ar tikra, ar tortas thumbup.gif
Rugiagele-suzavejai savo grietinine pievele wub.gif
Skristyn-myliu tas pieveles, grazus tortulis, as neturiu tokio antgalio unsure.gif
Ir visoms kitoms po 4u.gif , kad dziugina akis.
Atsakyti
Atnešu ir aš savo visos dienos darbą:
medaus tortas uošvio 60 metų jubiliejui. Ketinau puošti ganašu, bet išėjo išplakti tik vieną normą, o kita atsisluoksniavo į sviesto gumuliukus ir vandenį. Taigi, ryžausi bandyti bezė, ir išėjo blink.gif . Tik aš kaip nenormali išdrįsau puošti tokiu oru bezė. doh.gif . Nežinau, kaip aš jį nusivešiu ir kaip jis man ištvers vakarą? Puošta šokoladinėm rožėm ir lapeliais iš Cipciuko gėlių masės.
user posted image
Tik fotogrofuoti gražiai nemoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirasa: 03 spalio 2009 - 13:28
Saunuoles merginos, visad uzeinu pas jus paziureti groziu... uzeinu ir iseinu be zado wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Zinau, kad jau simta kartu to klausta, bet dar karta paklausiu, nes atsakymas neuzsiliko mano tuscioje puodyneje lotuliukas.gif
Noriu vaiko aukletojoms padaryti torta knyga, laksteliai jau iskepti, dabar mintys sukiojasi aplink papuosima rolleyes.gif Noriu dengti pastilazu, kokiu raideliu dar pridesiu, ale kaip ir su kuo uzrasyti sveikinima g.gif Ar su sokoladu, ar aisingu, ar dar kuom nors g.gif
Tiesa, ar galima dazyti aisinga g.gif


Visu tortai nerealus, atskirai net neminesiu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jau net nebevardysiu visu,nes tiek daug ,kad net nebeatrenku kieno kas doh.gif tik labai grazu,ivairu ir ispudinga 4u.gif
Cipciuku,jus kaip visad-nuostabu 4u.gif
O skristyn grazus grybukai ir taip gerai sugalvota su tom samanelem 4u.gif .
daividijafainuoliska boruzele,o ta pieva tai superine 4u.gif .
eglejk superinis napoleonas 4u.gif .
zuliaska[B] labai skaniai ir graziai tas vaisinis atrodo smile.gif
O as einu pasisieksoti skanaus torto,nes 10d.turi but gatvas.O reikia ,kad butu kazkas panasaus i miseles daugiasluoksni doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už pagyrimus. Tik, kad maniškis dar nė iš tolo neprilygsta jūsų aukštajam pilotažui.

O spalvos tokios todėl, kad nieko daugiau nudažymui ir neturėjau, tik šokoladą ir kakavą. Gyvenant kaime daug dalykų atrodo nepasiekiami. Cukraus pudros turėjo parduotuvėj tik vieną pakelį pusės kilogramo ir tas pats supuolęs į akmenį. O apie tuos maršmalou saldainius tai išvis nėr ko ir pasvajot. Bet kai nuvažiuosiu į Vilnių, tai reiks pasidairyt ir užsipirkt, kad turėčiau po ranka, kai prireiks.

Vat iškilo klausimas, ar būtų galima gėlyčių masę ar kokį pastilažą nudažyt morkų, burokėlių sultim, arba vietoj želatinos dėt želę pakelį, dėl spalvos? Nes dažų irgi nemačiau, kur pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 10 03, 16:17)
Vat iškilo klausimas, ar būtų galima gėlyčių masę ar kokį pastilažą nudažyt morkų, burokėlių sultim, arba vietoj želatinos dėt želę pakelį, dėl spalvos? Nes dažų irgi nemačiau, kur pirkti.

Siap, manau visai gal ir gera mintis su zele. Tik vistiek zelatinos reikes. Gal uzpilt reiktu ta zele labai mazu kiekiu vandens, 60 ml, kaip ir pagal recepta, gerai ismaisyt ir sudet zelatinos, gal kiek maziau nei valg. saukstas, o gal ir ne, gal ir pilna g.gif
Reiktu bandyt. Tiksliai pasakyt negaliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 03 spalio 2009 - 15:23
QUOTE(Asseni @ 2009 10 03, 16:23)
Siap, manau visai gal ir gera mintis su zele. Tik vistiek zelatinos reikes. Gal uzpilt reiktu ta zele labai mazu kiekiu vandens, 60 ml, kaip ir pagal recepta, gerai ismaisyt ir sudet zelatinos, gal kiek maziau nei valg. saukstas, o gal ir ne, gal ir pilna  g.gif
Reiktu bandyt. Tiksliai pasakyt negaliu



Labai ačiū 4u.gif .
Tikrai bandysiu. Dabar užsikrėčiau tortų kepimu. Vienas pavyko, jau planuoju kitą kept. Vakarais užmigt negaliu. Nes vis galvoju, kaip kepsiu, kaip puošiu doh.gif .
Atsakyti
wau mergaites kiek daug tortuku per si savaitgali ir visi tokie grazus,jau ir nesuminesiu visu bet visos tikros saunuoles.aciu jums uz grazius vaizdus.
As irgi Asseni tortuku laukiu,sveik greiciau mirksiukas.gif
As vakar dariau tortuka direktoriui dovanu,tai liko patenkintas:)
viduje sokoladiniai biskvitai pertepti avieciu uogiene,sokoladinis ganasas,virsus sviestinis kremas,dengta pastilazu pagal Cipciuka.smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labutis visems gal kas nors zino kas is foromo name gamyna tortus?Reikia i mergvakari pagaminti torta biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 18:19)
ateina Olesta ant raudono kilimėlio: matai kai kepasi mažo diametro juodas miškas, tai jisai iškyla su kuprele, aš nusipjaunu kupreles ir dar biskvitą į dvi lygias dalis, gaunasi 6. Tada dedu tris gerus biskvitus ir vieną kuprelę nugarai, kas lieka galvai. Čia tas mano parašymas galioja, jei kepsi juodą mišką. Kitas variantas yra kepti širdelės formą, tada nereikia atskirai galvos formuoti  mirksiukas.gif tiesiog kremus kita spalva uždėt ir viskas, boružė baigta,

Gal galima plačiau kaip iš tos širdelės suformuoti galvytę g.gif Juk reikia užapvalinti kažkaip blush2.gif Ar tiesiog nupjauti patį širdelės galiuką blush2.gif
Ir dar vienas klausimas: kiek tas mažo diametro: 18 blush2.gif
Atsakyti
Vaidulyteee....o jau lygumas marškinių bigsmile.gif , turbūt lyginai pusvalandį ir dą pakrakmolinai .....puiku - spaudžiu raudoną širdelę mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif .

pirasa koks švelnus tortukas , žiūrint tokią šaltą dieną tiesiog šildo wub.gif .

skristyn , baravykiukus džiovinsi ? .....nu toki tikroviški bigsmile.gif .

srove , mintis tavo beveik kaip ir maniškė , na gal ne į tą pusę truputi ...." sena , įdomi knyga , geras romanas , iš kurio daug ko išmokta , kuris dauk skaitytas ir vartytas ir kurį dar ir dar norėtusi skaityti " ....va tokia buvo mano mintis ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 03 spalio 2009 - 17:10